Vervelend dat het pijnlijk was deze keer. Misschien toch doordat alles nu gevoeliger is door de groei en de hoeveelheid eitjes. Maar het is voor een goed doel en 7 is al een mooi aantal. Spannend woensdag en vrijdag. Hoeveel spuiten heb je inmiddels gezet. Bij ons zeggen ze rond de 14.
Hier een fijn telefoon gesprek gehad. De IVF arts belt woensdag na het onderzoek van dinsdag met die afdeling. Als er niets extreem opvallends uit het onderzoek is gekomen dan mogen we in juli starten zonder op de uitslag van 18 aug te wachten. Hij zegt ik wil wel dat we bepaalde zaken al weten vanaf het moment dat je zwanger bent maar dat gaat hij met de professor afstemmen. Volgende week woensdag belt hij weer om het definitieve plan te maken. Maar hoe het er nu naar uit ziet wordt het juli-aug. Ben zo blij.
oh meid wat een goed nieuws! wat is het dan ineens dichtbij. Super fijn. Ik vielde me ook euforisch toen we door mochten. Hier vanavond weer gespoten. Ik heb nu 16x decapeptyl gespoten en 14x Fostimon 150. Morgen weer een FM. Hopelijk de laatste.
He wat rot zeg. Misschien een geruststelling dat het bij mij ook wat pijnlijk was. Je eierstokken zijn wat groter en beter doorbloedt en daardoor gevoelig. Hopelijk is de volgende gauw gedaan! Misschien kun je wat paracetamol nemen vooraf?
Wat een opluchting! Fijn zeg. Als je dan ook nog het korte protocol doet, is het zomaar zo ver. Misschien lopen we dan wel heel erg gelijk op met zn drietjes (@Patty86) Mocht het slagen zeg maar Hier gaat alles zn gangetje. Ik zit zo rond mn eisprong vandaag, hoe ik dat weet is omdat ik altijd droom over seks dan. Toch grappig hoe het lijf werkt. Maar ik verwacht dan zo +\- 24 juli de tp. Tenzij deze vakantie (nu in Frankrijk) natuurlijk een wonder gebeurt… Wie weet! Nu ik van de hormonen af ben, komt het libido ook weer terug, dus dát helpt in ieder geval.
Net terug uit het ziekenhuis. In mijn linker eierstok 4 grote follikels rond de 20 mm en rechts was niet in beeld te krijgen. Echt zo pijnlijk. Ze verwachten er daar ook 3 maar ze moeten er wel bij kunnen natuurlijk. Gelukkig ga ik helemaal onder sedatie zodat ze er alles aan kunnen doen om de eitjes te oogsten. Vanavond om 21:15 nog 1 decapeptyl en om 22:15 Gonasi. Vrijdag om 08:15 melden en 09:15 de punctie.
Haha over sex dromen. Ik merk wel altijd dat ik rondom die dagen meer zin heb. Zeg altijd tegen mijn vriend de natte dagen komen eraan . Zou leuk zijn allemaal zwanger in juli.
Vervelend dat het weer pijn deed. Maar vrijdag is het al zover en dan gelukkig een roesje. Hoop dat ze alles oogsten en dat de zwemmers goed hun werk gaan doen.
Los van de pijn kreeg ze mijn hele rechter eierstok niet in beeld. Hopelijk kunnen ze er met de punctie wel bij.
Hopelijk zakken ze nog wat door het gewicht en komen ze beter in beeld. Heeft het niet ook te maken met wel of geen volle blaas?
Nee dat is voor de terugplaatsing dan moet je met volle blaas komen. Hier inmiddels ontzettend zenuwachtig. Morgen de grote dag
Heeeeel veel succes morgen! Ik snap dat je het heel spannend vindt en duim voor super rijpe eicellen en 100% bevruchting. Laat je maar goed vertroetelen. Jouw harde werk zit er zo even op.
Probeer lekker relaxed te zijn. Hoor van veel dames dat het best meevalt. En je bent er bijna. Morgen de punctie en overmorgen al het nieuws hoeveel er bevrucht zijn. Hoop op heel veel.
Ik ben weet thuis. Punctie is goed gegaan. 10 eicellen gevonden. Ook het zaad was goed genoeg voor IVF. Morgen horen we hoeveel er zijn bevrucht. 1 eierstok had dus 10 eicellen. De andere eierstok niet aangeprikt. Ze kon er echt niet bij. Dat waren ook 2 follikels. Al met al een prima opbrengst. Sedatie was heerlijk. Niks meegekregen.
Ooh wat fijn! Ik kwam speciaal even online om te kijken hoe het je was vergaan. Heel blij voor je! En 10 is perfect, precies waar ze op mikken. Nu hopen op een hele hoop bevruchtingen en gaan met die banaan!
Geweldig 10 stuks en goede zwemmers. En nog fijner om te horen dat je niks hebt meegekregen. Super toch. Spannend morgen om te horen hoeveel het er zijn maar het moet wel goedkomen. Ben zo blij voor je. Eindelijk eens positief nieuws.