Uitgerekend 1-15 januari 2024

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Bloempjelief, 27 apr 2023.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    28 mrt 2020
    9.468
    8.617
    113
    Vrouw
    Wauw, wat een gaaf beeld!❤️
     
  2. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    9 jun 2009
    7.155
    1.394
    113
    Vrouw
    België
    Dat was hier bij de eerste ook, 2e had ik al 9,5--10cm toen de vk aankwam en de 3e werd 2,5u na aankomst vk geboren haha. Ee moeten nu waarschijnlijk minstens 45min rijden (buiten de spitsuren) dus moet wel echt opletten dat ik op tijd bel, wil ik met hun begeleiding bevallen :roflmao:

    Hopelijk gaat het voor jou deze keer vlotter! Waren er vorige keren speciale redenen dat het zo drama was? Dingen waar je evt wat aan kan doen ?
     
  3. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    28 mrt 2020
    9.468
    8.617
    113
    Vrouw
    Haha, aardig snel die laatste keren! Kan er alleen maar van dromen. Alhoewel mijn keizersnede ook heel snel was hoor :p

    Niet vorderende ontsluiting is wel de boosdoener geweest. Daar kan je volgens mij niet zoveel aan doen.
     
    Meisje89 vindt dit leuk.
  4. WinBel

    WinBel Actief lid

    5 mei 2023
    260
    335
    63
    Vrouw
    Hoi dames! Ik ben weer boven water na vakantie met letterlijk 1 dag tussendoor thuis voor de echo haha, verder even helemaal offline geweest heerlijk!

    ik ben bij aan het lezen vanaf pagina 72 :oops: dus zal morgen ergens wel up to date zijn. Maar denk meld me even vast. Onze echo 13-06 was helemaal goed, kleintje zien bewegen, rekken, strekken en in slaap zien vallen ❤️
     
    NNNIETJE, Eveline123, Johanna84 en 5 anderen vinden dit leuk.
  5. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    9 jun 2009
    7.155
    1.394
    113
    Vrouw
    België
    Had ik bij de eerste, en blijkbaar hield ik het zelf tegen door de spanning :$

    Bij de 2e hypnobirthing filmpjes gekeken op YouTube en mezelf leren ontspannen. Dat werkte duidelijk beter haha. Bij de derde opnieuw toegepast en ook veel langer blijven rondwandelen en rechtstaan/hangen zodat je de zwaartekracht wat mee hebt.

    Weet natuurlijk niet hoe lang het bij jou duurde en wanneer het "te lang" is. Mijn oudste had ik na 16u nog maar 7cm en toen op een half uurtje van 7 naar 10 gegaan. Ze zeiden "als het over een half uur niet beter is dan gaan we naar het ziekenhuis". Dat was blijkbaar hét signaal voor mijn lichaam en hoofd om het los te laten :D
     
  6. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    9 jun 2009
    7.155
    1.394
    113
    Vrouw
    België
    Welkom terug :D fijn dat de echo goed was!
     
  7. miffy

    miffy VIP lid

    15 jun 2011
    7.746
    418
    83
    Gastouder en Verzorgende IG
    friesland
    Mooie echo @Seffie

    Vandaag weer een warme dag,
    Zie er een beetje tegenop, kan er momenteel echt niet zo goed tegen,
    Vanmiddag ook nog onze jaarlijkse barbecue met de vriendengroep van mijn man, hoop dat het wat wil,
    Heb al afgesproken dat ik anders tussendoor naar huis ga zodat hij alsnog lekker aan de biertjes kan
     
  8. WinBel

    WinBel Actief lid

    5 mei 2023
    260
    335
    63
    Vrouw
    @Joyce2013 wat een schrik en verdriet dat een van de tweeling ziek is en niet levensvatbaar! En wat een slechte gang van zaken bij het VUMC zeg, schokkend. Wat een zware tijd gaan jullie door vrouw, heel veel sterkte! Wel heel fijn dat het gezonde kindje ook echt gezond is

    @Meisje89 Wat een bizar hoge kosten zitten er bij jou aan een thuisbevalling zeg, is dat nog steeds zo nu je een Belgisch team hebt gevonden? Fijn dat dat gelukt is!

    @Seffie wat vervelend dat je zo ziek was op jullie vakantie en de migraine zo'n grote rol speelt momenteel, dat lijkt me heel erg naar! Hopelijk neemt dat snel af.

    @Caithxxx Hopelijk lukt het om de bevalling inderdaad in het AMC te mogen doen, zou fijn zijn bij een team dat jouw lijf en vooral jouw niche goed kent.

    @Bloempjelief wat een heftige dagen hebben jullie achter de rug. Hopelijk valt de uitslag van je vader mee

    Ik las ook iets over Ascal indicaties, hier ook de indicatie en ik ga het gewoon gebruiken. Beter meeverlegen dan onverlegen, ik zie zelf geen reden om het niet te doen. Maar volkomen logisch als anderen daar anders over denken en fijn dat ieder die keuze kan maken

    St Jansdal, moet zeggen dat ik altijd een beetje moe wordt van alle cowboyverhalen, met name van mensen die niet snappen dat zij vrij weinig (niks) konden doen aan het faillissement van het ziekenhuis dat ze over hebben genomen. Ver voor die tijd ben ik al naar het St Jansdal overgestapt omdat de kwaliteit van zorg daar een heel stuk hoger is, ben er zeer vaste klant en altijd uiterst tevreden. Personeelstekorten heeft ieder ziekenhuis dus dat zegt ook weinig (bedoel het niet naar jou he Caith, gewoon een algemene irritatie met provinciegenoten ) Isala vind ik zelf bijvoorbeeld echt een naar ziekenhuis kwa vibe, maar weet dat ze op veel vlakken wel heel erg kundig zijn. Ga er altijd maar vanuit dat iedereen die er werkt een hart voor de zorg heeft en het wel los loopt

    Wij zullen ook de NIPT laten uitvoeren incl nevenbevindingen, dat is voor ons wel een belangrijk ding, dus ook de 13 en 20 weken echo's laten wij uitvoeren. Het geslacht willen we ook zo snel mogelijk weten, ik heb zelf een sterke voorkeur, maar het belangrijkste is inderdaad dat het gezond is. Ik heb mijzelf alleen altijd als ouder van dat geslacht gezien en niet de ander hihi

    Heel fijn om alle goede echo's en NIPT uitslagen te lezen, gefeliciteerd iedereen!
     
  9. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    9 jun 2009
    7.155
    1.394
    113
    Vrouw
    België
    @WinBel kosten bij het Belgisch team zouden 400 zijn zonder reisvergoeding. Oh en zonder bevalbad want dat hebben ze niet. We gaan dus waarschijnlijk een kinderbadje met stevige rand aanschaffen.

    @miffy red je het beetje met de hitte? Wij waren om 9u al het huis uit, picknick in de speeltuin en nog even naar openluchtmuseum geweest in de buurt. Intussen alweer thuis, ben toch paar keer moeten gaan zitten en heb wat afgepuft. Blij dat we thuis zijn! Lig nu op bed want viel in de auto al bijna in slaap, zoontje was om 5u45 weer even naar toilet dus was wakker. Om half 4 kwamen de buren thuis, ook gehoord haha. Heb dus wel belachelijk slecht geslapen.
     
    WinBel vindt dit leuk.
  10. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    9 jun 2009
    7.155
    1.394
    113
    Vrouw
    België
    Met 12 weken zou de baarmoeder ook net voorbij het schaambot komen, ik lijk de mijne echter al 3 vingers boven mijn schaambot te voelen. Nog hier die al eens eerder zwanger waren die het herkennen? Weet dat het sneller kan gaan bij een volgende kindje, maar dit lijkt me wel heel snel haha.
     
  11. Caithxxx

    Caithxxx Fanatiek lid

    27 mrt 2019
    2.376
    2.264
    113
    Vrouw
    Mijn huisarts verwijst liever door naar flevo dan naar st jansdal:| ligt er overigens wel aan waarvoor je een verwijzing nodig hebt. Maar ze hebben me echt een paar keer zo slecht geholpen, dat ik onder geen beding meer daarheen ga. Verloskunde weet ik niet, gynaecologie was ik in het failliete ziekenhuis niet zo blij mee, hoe dat in Harderwijk is weet ik zelf niet. Er zitten in het Flevo ook wel echt een paar horken van gynaecologen hoor. Ik heb ook nadrukkelijk aangegeven dat ik door bepaalde artsen niet geholpen wil worden (of nja 1 in het bijzonder:oops:), heb daar echt een klap van gekregen. Maar heb vaker gehoord dat ze sociaal echt heel slecht is. Er zullen overal slechtere artsen zitten, die te lang in het vak zitten en daarmee hun passie verloren zijn of juist nog te onervaren. Bij het AMC heb ik dat overigens nog niet gehad en ik heb echt heel veel gynaecologen gezien, kan ook een nadeel zijn (letterlijk geen enkele afspraak eenzelfde gyn gehad, ja 1 arts onderzoeker bij mn nacontrole) maar omdat ze de tijd nemen en je serieus nemen ervaar ik dat als bijzaak. AMC heeft ook gemaakt dat we aan IUI mochten beginnen. Eigen ziekenhuis had ons nog tot de zomer laten lopen (moest echt aandringen dat ze maar eens het amc moesten bellen voor advies). Dus ik ga heel hard duimen idd:D

    Hopelijk helpt de Ascal je! Ben je daar al mee begonnen?
     
    WinBel en Bloempjelief vinden dit leuk.
  12. Caithxxx

    Caithxxx Fanatiek lid

    27 mrt 2019
    2.376
    2.264
    113
    Vrouw
    Bij mij zit ie wel ook al hoger, 2 vingers
     
    Meisje89 vindt dit leuk.
  13. Caithxxx

    Caithxxx Fanatiek lid

    27 mrt 2019
    2.376
    2.264
    113
    Vrouw
    Die hitte is idd intens! Was vanmorgen bij een doopdienst op het strand. Begon 10 u, maar was toen qua zonsterkte echt al heel pittig. Hebben onszelf de rest van de middag in huis opgesloten:roflmao:
    Hoe is het bij jou @miffy?
     
    Meisje89 vindt dit leuk.
  14. Johanna84

    Johanna84 Bekend lid

    21 apr 2023
    742
    785
    93
    Vrouw
    Ik begin op 12 weken ook met Asaflow/aspirine, op aanraden van de verloskundige. Baat het niet, schaadt het niet lijkt me.
     
  15. KimCV1993

    KimCV1993 Lid

    8 apr 2023
    76
    84
    18
    Vrouw
    Zie veel mooie echo's en NIPT-uitslagen voorbij komen. Fijn meiden! Wordt de NIPT vergoed vanuit de verzekering?
     
  16. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    9 jun 2009
    7.155
    1.394
    113
    Vrouw
    België
    Hier in België wel, enkel remgeld moeten we betalen geloof ik, iets meer dan 8 euro.
     
    KimCV1993 vindt dit leuk.
  17. Caithxxx

    Caithxxx Fanatiek lid

    27 mrt 2019
    2.376
    2.264
    113
    Vrouw
    In NL is de NIPT gratis idd. Maar uit welk potje het komt, geen idee..basisverzekering geloof ik
     
    KimCV1993 vindt dit leuk.
  18. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    9 jun 2009
    7.155
    1.394
    113
    Vrouw
    België

    Uitgerekend 1 - 16 Januari 2024


    29 december

    Desstiiny - 34 jaar - 3e kindje

    31 december

    Eveline123 - 28 jaar - 2e kindje

    1 januari

    2 januari
    miffy - 34 jaar - 3e kindje
    Caithxxx - 33 jaar - 2e kindje

    3 januari
    Bloempjelief - 36 jaar - 4e kindje

    4 januari
    Meisje89 - 33 jaar - 4e kindje

    5 januari
    Joyce2013 - 36 jaar - 3e + 4e kindje

    6 januari
    Cinderella86 - 36 jaar - 3e kindje

    7 januari
    NNNIETJE - 31 jaar - 2e kindje

    8 januari
    Seffie - 33 jaar - 2e kindje

    9 januari

    10 januari
    Johanna84 - 38 jaar - 1e kindje
    LoesIVF - 28 jaar - 2e kindje
    Evi92 - 31 jaar - 2e kindje

    11 januari
    Soofjes - 22 jaar - 1e kindje
    Carpe0iuventae - 30 jaar - 1e kindje
    WinBel - 32 jaar - 1e kindje

    12 januari
    Sammie93 - 30 jaar - 1e kindje
    Mila2017 - 29 jaar - 2e kindje

    13 januari

    14 januari

    15 januari

    16 januari
    KimCV1993 - 30 jaar - 1e kindje

    -----------------------------------------

    Afspraken juni:
    28 - meisje89 - 9u: 12wk echo + nipt
    28 - KimCV1993 - termijnecho
    28 - Caithxxx - 13 weken echo
    29 - WinBel - termijnecho
    30 - Eveline123 - controle
    30 - Joyce2013 - 13 weken echo + controle AMC

    Afspraken juli:
    3 - LoesIVF - gyn + 12wk echo
    3 - Seffie - 13 weken echo
    4 - Miffy - 13 weken echo
    5 - Johanna84 - 13 weken echo
    6 - Desstiiny - controle + geslachtsbep.
    6 - Bloempjelief - controle vk
    7- Soofjes - 13 weken echo
    8 - Bloempjelief - 13wk echo
    13 - Soofjes - controle gynaecoloog
    14 - seffie - geslachtsbepaling echo
    19 - miffy - verloskundige
    20 - Johanna84 - geslachtsbepaling echo
    20 - Caithxxx - verloskundige
    21 - Soofjes - geslachtsecho
    28 - WinBel - Verloskundige

    Afspraken augustus:
    2 - meisje89 - 15u: vk
    11 - Desstiiny - 20wk echo
    11 - Caithxxx - 20 weken echo
    15 - Bloempjelief - 20 weken echo
    17 - Soofjes - controle verloskundige
    22- miffy - 20weken echo
    23 - Johanna84 - 20 weken echo
    31 - meisje89 - 13u: 20wk echo

    Afspraken september:
    6 - Soofjes - controle
    -----------------------------------------

    jongen (?) | meisje (?) | verrassing (?)

    -----------------------------------------

    HOE PAS IK DE LIJST AAN?
    - Zoek de post met de laatste versie van deze lijst
    - Druk op de link 'Reageer' onder die post
    - Haal bovenaan [.QUOTE="...."] en onderaan weg
    - Werk je gegevens bij
    - Druk op de knop 'Plaats reactie'
     
  19. Seffie

    Seffie Fanatiek lid

    17 apr 2019
    2.274
    2.619
    113
    Vrouw
    Hier vanmorgen helderrood bloedverlies. Schrok me kapot :(. Maar had ook last van m’n darmen dus misschien adertje gesprongen. Ben nu op m’n werk dus kijk het even aan of het blijft. Heb ook super veel rugpijn (maar ook weer heel slecht geslapen door de warmte dus komt allemaal zo samen hoop ik). Toch maak ik me wel wat zorgen.

    Ik heb wel het hartje kunnen horen met de doppler. 158 bpm.
     
  20. Johanna84

    Johanna84 Bekend lid

    21 apr 2023
    742
    785
    93
    Vrouw
    Sinds 1 april dit jaar is het gratis, voorheen betaalde je 175 voor de NIPT.
     
    KimCV1993 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina