Dat begrijp ik volledig. Ik hoop dat je vandaag wat gerustgesteld kan worden, je hcg is sowieso meer dan verdubbeld, gezien de CB. Knuffel.
Hcg 163.5 en progesteron 6.7. Woensdag opnieuw bloedname om op te volgen.... progesteron was voor hen zeker voldoende. Is bij iedereen anders. Ze willen stijging van hcg blijven opvolgen... to be continued
Ohh wat een goed nieuws! Lijkt mij?ik heb er niet zo veel verstand van… overigens: ik gebruik precies dezelfde hormonen als jij zag ik net. Hoe oud / hoeveel cellen was je embryo toen hij teruggeplaatst werd?
Vandaag staan we op hcg 670. Goed nieuws en hoef geen bloedname meer. Volg mooi de curve op dit moment. Half juli mag ik voor de eerste echo
Dan lijkt het erop dat je een trage start hebt gehad maar het gelukkig netjes is rechtgetrokken, super fijn! Gefeliciteerd met dit goede nieuws en succes met afwachten op de eerste echo.
Yeeey wat fijn!! Dan gaan we helemaal gelijk op! Ik heb vandaag met 6.5 week een kloppend hartje gezien! Lijkt mij dat deze kleine hier het dus ook heeft rechtgetrokken. ik ben echt blij voor je! Op naar de echo!
Ooh wat een goed nieuws ook !! Geniet superhard van je zwangerschap, mooie eerste echo is al een mijlpaal verder Dank je wel
Joepie! Beste nieuws van de dag gefeliciteerd! Hoe spannend was dit allemaal ook. Ben heel blij voor je. Genieten maar nu!
Voor wie mijn topic heeft gevolgd. Helaas is het geëindigd met een miskraam op 8 weken. Neem voorlopig even de tijd om dit te plaatsen. Dank voor alle steun en lieve berichten.