Ik ben nog steeds superbenieuwd of dit je eerste forum is! En ik ging er eigenlijk vanuit dat je een stuk ouder bent dan ik (ik ben 36), maar dat is misschien niet zo? En wat voor studie heb je uiteindelijk gedaan, ik las dat je ooit Tandheelkunde overwogen had? Als je mensen beter kent, kun je reacties ook beter plaatsen en contexten beter inschatten, dus kom maar door
Even een ander onderwerpje. Voor de it-er onder ons. Mijn mond viel vanmiddag over van mijn projectleider. De ketentest die twee weken geleden had moeten starten is eind vorige week in gang gezet.. maar. Vrijdag bleek dat geen van de 1400 cases werden verwerkt. Gisteren een collega tester en ontwikkelaar naar laten kijken. Bleek eenvoudig op te lossen, maar actie voor externe partij. Actie is uitgezet, en we wachten op reactie. Vandaag overleg. Dit besproken. En ook dat 2 bevindingen uit systeemtest nog gebouwd worden (nu bezig). Dan de releaseplanning. Of ik as dinsdag een vrijgave kan geven Dat is het werk van 3 weken in 1 week proppen terwijl ik er nog niet eens aan kan beginnen Met mijn naaste collega vanaf donderdag op vakantie. Ik was gelukkig niet de enige die aangaf dat dat wellicht nog even uitgesteld moet worden.
Ja en dat wat je herhaalt, vond je niet kwetsend? In tegenstelling tot anderen, twijfel ik er eigenlijk geen moment aan. Ik denk dat er hier een trol is die zich helemaal in een deuk lacht om al die zp’ers die zo nieuwsgierig naar haar zijn.
Ik werk bij een woningcorporatie en heb regelmatig gesprekken met ouderen waarvan de woning een last is geworden. Ze komen de trap niet meer op, de tuin is te groot maar ze zijn nog veel te goed voor een verpleeghuis. Wat moet je dan, wachten tot iemand van de trap valt! Inmiddels kennen wij doorstromen senioren en kunnen senioren dus met voorrang verhuizen naar een appartement als ze dit willen. Dan komt er ook weer een grote eengezinswoning vrij die nu heel schaars zijn. Er moet wel een medische reden zijn maar nog niet heel erg.
Heerlijk! Ik dacht dat mijn hond gek was geworden, lag op haar rug te zonnebaden afgelopen week in de hitte.
Nou, ik ben hier ook heilig van overtuigd. En ze probeert het niet eens te ontkennen, de (vele) vragen naar eerdere accounts wordt vakkundig overheen geluld