Het-‘random’-vragen-topic Deel 2

Discussion in 'De lounge' started by Iertje81, Nov 26, 2022.

  1. Felice

    Felice VIP lid

    Apr 22, 2009
    7,555
    8,518
    113
    Lijkt me dat je een prima standpunt hierin hebt!

    Want het gaat meestal goed/bijna goed, maar hij laat nog steeds niet zien dat het gewoon goed gaat.
    Als je hem nu naar Marokko laat gaan met zijn vriend mee, dan beloon je in feite zijn brutale gedrag.
     
    GossipGirlxoxo likes this.
  2. Nummer4

    Nummer4 VIP lid

    Dec 14, 2019
    6,736
    6,647
    113
    Female
    Kan een bijensteek kwaad tijdens de zwangerschap?
    Liep net door de tuin en er kwam een bij tussen slipper en voet. AU!

    Rationeel gezien denk ik, dat gif zit maar heel lokaal.
    Mijn mom-brain gaat zich echter zorgen maken...
     
  3. Nummer4

    Nummer4 VIP lid

    Dec 14, 2019
    6,736
    6,647
    113
    Female
    Maar even een vervolgvraag...

    Steek was bij mijn kleine teen onder mijn voet maar bovenop is mijn voet tot aan mijn enkel gezwollen. Is dat een normale reactie? Kan mijn tenen door de zwelling niet bewegen en kan niet op de bal van mijn voet staan nu.
     
  4. zwaaistaart

    zwaaistaart Fanatiek lid

    Jan 23, 2011
    2,457
    1,038
    113
    Female
    He bah! Rottig en pijnlijk!
    Dat het zo dik is gebeurd vaker.
    Koelen en evt een allergietablet kunnen verlichting geven. Kan me niet voorstellen Dat het erg is dat je zwanger bent. Hopelijk wordt het gauw minder. Evt pcm nemen
     
    Nummer4 likes this.
  5. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    Nov 3, 2009
    7,279
    6,745
    113
    OK, goed dat je aangeeft dat ook niet te tolereren. Kijk, niemand hoeft het braafste jongetje van de klas te zijn, maar sommigen moeten duidelijk strakker gehouden worden.

    Advies wat betreft vakantie: laat hem maar eerst een jaar zich bewijzen en niet met politie in aanmerking te komen.
     
    NiVa0230 and GossipGirlxoxo like this.
  6. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    May 18, 2013
    13,230
    12,243
    113
    @GossipGirlxoxo ik zou er ook niet achter staan. Sowieso helpt het niet dat zijn vriend al 18 is, waardoor ze waarschijnlijk toch meer voor elkaar gaan krijgen dan 2 jongens van 15 en waarom zou hij geen grote mond tegen de politie daar hebben, maar wel in NL? daar zijn ze er echt niet van gediend.

    Ik vind het advies van @Vogelinnetje een goed idee. Eerst een jaar niet in aanraking komen met politie/ justitie en dan kan hij het bespreekbaar maken. (Wat nog niet wil zeggen dat het automatisch mag).
     
    NiVa0230, Syane and GossipGirlxoxo like this.
  7. Nummer4

    Nummer4 VIP lid

    Dec 14, 2019
    6,736
    6,647
    113
    Female
    Ik heb meteen een zakje met ijsblokjes er op gelegd gisteren en een paar uur lang gekoeld.
    Ik had vroeger dit soort reacties op normale muggensteken dus ik ben blij dat het hierbij gebleven is. Zat toen altijd aan de allergiemedicatie. Dit is mijn tweede bijensteek ooit en dochter zat vorig jaar onder de galbulten na haar tweede bijensteek (eerste geen reactie) dus daarvan ligt allergiemedicatie voor nood.

    Vriend is imker, wonder boven wonder blijven de steken bij de rest van het gezin hier beperkt. Zoons reageren amper op insectenbeten. Bij doet pijn maar er komt geen bult gelukkig. Dochter lijkt te veel op mij :(
    Zelf komt hij na een middagje in de bijen werken met een stuk of 20 steken thuis maar hij voelt ze niet eens meer en reageert alleen met een kleine bult (10-cent muntje grootte) als hij rond zijn ogen wordt gestoken.
    Zijn reactie vanmorgen was dan ook: "Je moet gewoon vaker gestoken worden dan heb je er ook niet zo'n last van" :rolleyes:o_O

    Allergietablet durf ik nu niet te nemen ivm de zwangerschap maar als de reactie heftiger was geworden gisteren had ik de HAP wel gebeld voor overleg wat wel en niet kon. Heb cetrizine en loratadine in huis (supermarkt) en desloratadine van dochter (huisarts).

    Voor nu sandalen met een fijn voetbed, dat loopt wat fijner. Hoop dat de zwelling snel afneemt. Rotplek om gestoken te worden. Kan alleen mijn grote teen wat bewegen nu :roflmao:
     
  8. Feye

    Feye VIP lid

    Nov 26, 2013
    6,488
    3,941
    113
    Female
    Ik heb denk ik een blaasontsteking en zou daar graag een kuurtje voor willen hebben (loop er al een week mee). Krijg alleen de assistentes van de huisarts niet te pakken en op een online bericht hebben ze ook niet gereageerd. Kan ik gewoon een potje urine inleveren bij de balie morgen? Of kan dat niet zomaar? En als het wel kan, moet dat nog voor een bepaalde tijd?
    @Liekje81 @Anouk2005?
     
  9. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    Sep 6, 2013
    20,317
    23,466
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Bij ons kan dat wel ja. Tussen 8 en 10 binnen lopen met de urine en om 11 uur bel ik met de uitslag.
     
    Feye likes this.
  10. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    Dec 31, 2015
    17,973
    33,650
    113
    Ik heb een Indische rijsttafel gemaakt voor morgen omdat m’n vriendin en moeder komen eten.
    Ik ben helemaal niet van toetjes (zij wel) maar wat zou ik daarna kunnen doen?
    Ik heb geen tijd meer voor spekkoek :roflmao:
     
    GossipGirlxoxo and Nummer4 like this.
  11. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    Dec 13, 2019
    13,261
    15,044
    113
    Female
    Een vraagje over keelontsteking:
    Mijn zoon heeft een fikse bacteriële keelontsteking. Hij heeft zaterdagavond een abkuur gekregen en is daardoor nu wel aan het opknappen.
    Zijn keel is nog erg dik, net als zijn klieren in zijn nek. Zijn mond krijgt hij nog maar een klein stukje open, wat eten erg lastig maakt.

    Hoe lang duurt het eigenlijk voor zoiets weer een beetje geslonken is?
    As maandag heeft hij een afspraak bij de tandarts. Dan zal hij zijn mond goed open moeten kunnen doen. Is de kans groot dat dat wel weer zal gaan? Of duurt dat slinken wel langer?
    Ik weet het is nu nog maar maandag, maar ben nogal nieuwsgierig....
     
  12. Nummer4

    Nummer4 VIP lid

    Dec 14, 2019
    6,736
    6,647
    113
    Female
    Beterschap @Zxcvb
    Hopelijk knapt hij snel op.

    Google zegt na een paar dagen, dus hij zou nu elke dag een stuk beter moeten worden. Is dat morgen niet zo, trek dan aan de bel!
     
  13. Nummer4

    Nummer4 VIP lid

    Dec 14, 2019
    6,736
    6,647
    113
    Female
    Kom net terug van de hap. Zwelling bleef maar toenemen met een rode streep richting enkel.
    Bacteriële infectie uitgesloten dmv bloedonderzoek gelukkig. Hoort dus bij de beet.
    Nu een drukverband en toch aan de antihistaminica.
     
  14. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    Dec 13, 2019
    13,261
    15,044
    113
    Female
    Gisteren ging het al wel iets beter dan zondag, dus hopelijk vandaag ook weer...
    Gisteren kon hij zijn mond nog steeds maar een heel klein stukje opendoen. Hij leeft dus al een paar dagen op smoothies. Hopelijk gaat dat ook snel beter, zodat eten ook weer beter gaat.

    Oh joh, dat is een lelijke beet dan zeg!
    Jij ook beterschap!
     
    Nummer4 likes this.
  15. owly

    owly VIP lid

    Aug 19, 2013
    22,514
    10,415
    113
    Hoe zijn ze geworden? Als het goed is wat brosser en lopen ze iets uit. Blijven minder in vorm
     
  16. din0

    din0 VIP lid

    Aug 14, 2011
    5,236
    1,876
    113
    Kan wel even duren zeker de mond open doen.
    Is hij verder wel gezien?.
    Klinkt wel als joekels.

    Ik was wel een weekje zoet maar had het zo vaak dat ik mij alleen suf voelde maar niet ziek.
    En pijn had.
    Het wende denk ik had gemiddeld 5 keel ontstekingen per jaar.
    In 2011 laten weg halen wat een verademing.
     
  17. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    Dec 31, 2015
    17,973
    33,650
    113
    Ja ze zijn erg bros maar wel lekker.
     
    owly likes this.
  18. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    Dec 13, 2019
    13,261
    15,044
    113
    Female
    Ja hoor hij is gezien. Zaterdagavond zijn we bij de hap geweest. Het bleek een bacteriële infectie te zijn geworden. Daarvoor heeft hij een kuur gekregen. Het gaat elke dag een beetje beter. Hij voelt zich goed, alleen de keel is nog zo dik. Dat slinkt wel langzaamaan hoor, want ik merk ook dat hij elke dag weer een beetje beter kan praten.
     
    Nummer4 likes this.
  19. Luna86

    Luna86 VIP lid

    Jan 11, 2009
    14,929
    9,441
    113
    Gelderland
    @GossipGirlxoxo poeh lastig, ik neig naar mee laten gaan. Wel zou ik met de ouders bespreken wat de grenzen zijn qua uitgaan/gedrag enz. En dat jouw zoon net even meer begeleiding nodig heeft dan hun 18 jarige zoon. Neem aan dat ze dat sowieso weten en dus voor lief nemen door hem mee te vragen. Bespreek dus even goed alle verwachtingen.

    Tijdens dit typen bedacht ik me dat ik nog maar net iets ouder op vakantie ging met mijn 19e jarige vriend. Dat mijn ouders dat toelieten hè! Haha, ik zou het echt heel spannend vinden maar ik ben blij dat mijn ouders mij dit lieten ervaren. Oh en ik was ook echt geen lieverdje en heb echt heel veel hele stomme en domme dingen gedaan :oops: tis helemaal goed gekomen :D
     
    marais likes this.
  20. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    Nov 17, 2016
    19,050
    15,073
    113
    Iemand nog een suggestie voor een paar daagjes weg (weekendje weg, of doordeweeks in vakantieperiode midden)

    In de koers 500,-
    Zwembad geen must
    Te doen voor 1jr (wandelwagen) en 6 jr

    Efteling, slagharen, disney, hof van saksen vallen af.
    Voorkeur in Nederland, mag ook net over de grens
    R in campingbedje

    G vind alles prima wat anders is, R is makkelijk.
     

Share This Page