Uitgerekend 1 - 31 juli 2023

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Saby, 15 mei 2023.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Wes88

    Wes88 Bekend lid

    1 nov 2022
    842
    1.234
    93
    Vrouw
    Ik vind het ook een fijn clubje!

    kraambezoek: dochter gaat naar mijn ouders tijdens de bevalling, als alles achter de rug is mag zij als eerst bij haar broertje kijken, even tijd met z’n 4en. Daarna mijn ouders en mijn schoonouders en eventueel mijn broertje en schoonzusje.

    Daarna zien we wel, ik verwacht niet veel kraambezoek door vakantie tijd eigenlijk? ik ga iniedergeval geen kraambezoek savonds meer plannen. We hadden er bij dochter bijzitten die de hele avond bleven hangen, echt geen zin in dit keer, de avonden blijven lekker voor ons gezinnetje :)
     
    Charls, JupitR en Kaatje92 vinden dit leuk.
  2. Krv

    Krv Fanatiek lid

    26 mei 2017
    4.596
    4.450
    113
    Vrouw
    Jaaa laten we een vervolgtopic maken! Goed plan.

    @zegenwens ja, alleen het kitwerk nog! De klusjesman heeft het alleen heel druk, stiekem hoop ik op regen want dan kon hij eerder langskomen. Gelukkig heb ik me dus niet al te druk gemaakt haha. En de muur van zoon moet opnieuw behandeld worden maar dat kan pas over een paar maanden. Ik heb er nu maar een kastje voor gezet.
     
    Charls, JupitR, zegenwens en 2 anderen vinden dit leuk.
  3. Kaatje92

    Kaatje92 Fanatiek lid

    7 aug 2018
    4.572
    4.043
    113
    Vrouw
    Lief! Ik heb ook echt wel flinke klaagdagen hoor haha. Bij onze dochter was ik zo negatief en wil het liever zo positief mogelijk houden, want wat is het allemaal bijzonder. Het lukt niet altijd maar doe wel m’n best :roflmao:
     
    JupitR vindt dit leuk.
  4. Kaatje92

    Kaatje92 Fanatiek lid

    7 aug 2018
    4.572
    4.043
    113
    Vrouw
    Wat een liefde, haha. Ik vind het ook een fijn clubje. Vind ik ook van ons clubje op whatsapp! Heel gezellig!

    @Krv hopelijk is het snel gefikst en heb je daar geen zorgen meer over.

    over kraambezoek: bij dochter hebben we snel mensen laten komen (ook in het ziekenhuis) en heb daar best spijt van. Geen rust genomen terwijl we dat zo nodig hadden.
    We willen de eerste dag graag met z’n drietjes en dag 2 met z’n viertjes. Partner gaat dan dochter halen en wil dan echt even dat momentje. Daarna pas de ouders en zussen over de vloer. Dochter gaat naar schoonouders. Vrees dat moeder het er niet mee eens zal zijn, maar dat is dan wel jammer. Ik kijk even naar wat wij nodig denken te hebben en waar we behoefte aan hebben.

    Ben heel benieuwd wanneer de beebjes geboren worden!
     
    Charls, JupitR, Krv en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  5. Kaatje92

    Kaatje92 Fanatiek lid

    7 aug 2018
    4.572
    4.043
    113
    Vrouw
    @Krv ben wel benieuwd naar de babykamer!

    Ik ben in gevecht met een kussen. Al twee kussens binnen gekregen en matchen niet qua kleur. Driemaal is scheepsrecht (die komt morgen binnen). Dan is de onze ook af! (Op de gordijnen na, maar we hebben rolluiken dus nog niet noodzakelijk)
     
    JupitR vindt dit leuk.
  6. Krv

    Krv Fanatiek lid

    26 mei 2017
    4.596
    4.450
    113
    Vrouw
    Oh irritant is dat hè! Hopelijk is het kussen morgen een goede match. Wij hebben nu alleen een rolgordijn en volgend jaar komt daar nog een overgordijn bij maar voor nu is het prima.
     
    Saby, Veertje22, JupitR en 2 anderen vinden dit leuk.
  7. Kaatje92

    Kaatje92 Fanatiek lid

    7 aug 2018
    4.572
    4.043
    113
    Vrouw
    Prachtige kamer en wat een mooie kleur op de muur!!
     
    Krv vindt dit leuk.
  8. zegenwens

    zegenwens VIP lid

    28 sep 2021
    5.019
    4.991
    113
    Vrouw
    @Krv Prachtig!!
     
    Krv vindt dit leuk.
  9. Vaianana

    Vaianana Actief lid

    3 feb 2018
    445
    782
    93
    Vrouw
    Aaah lastig voor een aantal die hormonale en vermoeiende rotdagen, nog even volhouden!

    Kraambezoek; ligt er een beetje aan of we snel uit het ziekenhuis zijn, maar anders daar bezoek of thuis van mijn moeder/schoonouders/broers en aanhang van beide kanten als alles goed gaat.
    Verder even kijken hoe het valt. Ik vind bezoek gezellig en vrienden zijn welkom, maar vorige keer waren meerdere bezoekjes op een dag iets teveel, dus even kijken hoe dat loopt en we ons voelen. We kunnen goed aangeven wat we willen en vrienden/familie hebben daar ook respect voor. Wil in elk geval ook genoeg tijd hebben voor dochter om te wennen, maar denk dat het wel los loopt en goed komt. En als het toch teveel wordt dan wachten ze maar, ben vrij makkelijk in grenzen stellen daar in.

    Sowieso ook lekker rusten en genieten van elkaar als er geen bezoek is, ben vorige keer best veel in bed gebleven tijdens de kraamweek en dat was heerlijk.
     
    JupitR en Krv vinden dit leuk.
  10. Wes88

    Wes88 Bekend lid

    1 nov 2022
    842
    1.234
    93
    Vrouw
    Wat enorm schattig ❤️❤️❤️
     
    Krv vindt dit leuk.
  11. JupitR

    JupitR VIP lid

    13 mei 2020
    6.718
    7.202
    113
    Vrouw
    Haha @Kaatje92, grappig om te lezen dat je in gevecht bent met kussens. Hopelijk win je nog :cool:

    @Krv, super mooie kleur! Leuk kamertje zo, lekker rustig. En best ruim!

    Mooi om te lezen over jullie grenzen qua bezoek. Zou het inderdaad lekker rustig houden. Ik denk dat bij ons de eerste week sowieso alleen familie is. Ik heb alleen 1 zus op fietsafstand en de rest woont wel op zo'n 2-2.5 uur reizen. Geen onverwacht bezoek en zeker geen avondbezoek. Nu zou bepaald bezoek hier trouwens ook nog wel van pas komen voor de oudsten, zodat zij een beetje aan hun extra aandacht komen ;) Maar dat gaat dan ook weer om familie en mensen die zichzelf wel thuis maken bij ons.

    Ik ben overigens ook niet zo van het laten vasthouden door iedereen. Zeker bij de oudste was ik daar vrij moeilijk in. Nu zie ik het wel weer. Het is wat mij betreft in ieder geval niet iets waar het bezoek recht op heeft oid.
     
    Kaatje92 en Krv vinden dit leuk.
  12. JupitR

    JupitR VIP lid

    13 mei 2020
    6.718
    7.202
    113
    Vrouw
  13. Saby

    Saby Fanatiek lid

    27 sep 2014
    1.475
    1.219
    113
    Moeilijk hé,
    Ik zal Nooit vergeten dat mijn schoonmoeder zei ( schoonpa overleden en schoonzus woont in het buitenland)
    Dat mijn zus moest wachten op de gang en zij tegelijk met mijn ouders naar binnen wilde. Had net een keizersnee gehad de dag ervoor. Nou na 30, seconden riep ik mijn zus.
    Niemand kan er wat aan doen dat er geen familie is aan haar kant en ze dat enorm mist maar dit sloeg alles. Net zoals in de kraamweek dat ik haar hoorde zeggen terwijl ik in bed lag en zij buiten stond hoeveel mijn ouders kwamen en de Kleine vasthhebben etc.:mad:
    We zijn nu 8 jaar verder, we vertellen alleen mijn pa en zus als de bevalling begint. Kids gaan naar mijn pa en eerste dagen wil ik dat niemand de kleine vasthoudt. Schoonma mag de volgende dag komen. Mijn zus gelijk, onze ma is overleden dus dit voelt dan wel goed.
    Mijn broer mag ook in de kraamweek komen.
    De rest moet maar paar weekjes wachten.
     
  14. Wes88

    Wes88 Bekend lid

    1 nov 2022
    842
    1.234
    93
    Vrouw
    Ik kwam met dochter dinsdagmiddag uit het ziekenhuis, ze was zondag ochtend geboren maar door mijn (ernstige) complicatie en operatie dinsdag pas naar huis. En dinsdag avond net na het avond eten stonden mijn opa&oma onverwachts op de stoep..

    Wij hadden allebei geen puf/lef om te zeggen dat het niet uit kwam dus daar gingen ze zitten op de slaapkamer. Begonnen binnen 5 minuten aan man te vragen of ze geen koffie kregen :o: ze aten een stuk taart met muisjes die de hele slaapkamer rond sprongen :o: ik zat te huilen op bed, man zat er duidelijk ook doorheen, en maar blijven zitten en vragen of ze haar nou eens mochten vasthouden. Gelukkig heb ik toen voet bij stuk gehouden want ik wilde haar gewoon niet afgeven, maar jeeeetje, dat je zo kan zijn.
    Als ze er nu weer gelijk staan laten we ze niet meer binnen :|
     
  15. Wes88

    Wes88 Bekend lid

    1 nov 2022
    842
    1.234
    93
    Vrouw
    man man, er komen goede verhalen los :roflmao:
     
    Kaatje92 vindt dit leuk.
  16. Saby

    Saby Fanatiek lid

    27 sep 2014
    1.475
    1.219
    113
    Er zit nog een beetje woede in me hé dat voel je hahaha:roflmao: heb totaal geen band met haar, helaas maar tis een gek mens
     
    Kaatje92 vindt dit leuk.
  17. Saby

    Saby Fanatiek lid

    27 sep 2014
    1.475
    1.219
    113
    Jaa daar zit je echt niet op te wachten. Andere generatie, stonden er niet bij stil en zagen het niet maar denk toch, ook al is het met goede bedoelingen, ze de deur had uitgestuurd :p
     
  18. Kaatje92

    Kaatje92 Fanatiek lid

    7 aug 2018
    4.572
    4.043
    113
    Vrouw
    Dat vind ik wel een moeilijke. Bij dochter was ik juist erg makkelijk en denk dat mensen dat ook verwachten van mij, maar moet wel echt opletten dat ik m’n grenzen bewaak betreft het vasthouden van de baby.
     
    JupitR vindt dit leuk.
  19. Krv

    Krv Fanatiek lid

    26 mei 2017
    4.596
    4.450
    113
    Vrouw
    Dank dames! Ben er erg tevreden over.

    @JupitR ai, ik zie net dat bijna alles uitverkocht is (tenzij je een S past):

    MAMA Set van 2 padded voedings-bh‘s
    https://www2.hm.com/nl_nl/productpage.1050711012.html

    Het is het kleinste kamertje van ons huis, zo’n 10 m2. We hebben nog 2 grote slaapkamers op de 2e verdieping maar we passen nu met z’n allen op de eerste verdieping en dat vind ik wel fijn voor de eerste jaren. Ik gok dat ze later wel een verdieping hoger willen slapen :D

    @Saby en @Wes88 oh wat een vreselijke verhalen! Mijn man stelde een paar dagen na de keizersnede voor dat een vriendin (die even langskwam) zou blijven eten, zat ze daar bij ons tot 22 uur in de avond. Ik heb gehuild. Ik was nog zo moe, kapot, overdonderd. Dat gaan we hier dus ook echt niet meer doen. En ook niks durven zeggen op het moment zelf inderdaad, wat is dat voor iets geks haha. Ik herken dat helemaal niet van mezelf.

    Ik liet mijn oudste ook makkelijk door iedereen vasthouden. Dat ga ik nu ook niet meer doen. Hij lag met 6 weken in het ziekenhuis aan de zuurstof door het RS virus.. :(
     
  20. Kaatje92

    Kaatje92 Fanatiek lid

    7 aug 2018
    4.572
    4.043
    113
    Vrouw
    Ik vind dat ook zoiets bijzonders. Wij moesten ook 4 dagen blijven bij dochter. Vrijdagavond thuis gekomen en ochtend erna stond er een ‘vriend’ voor de deur met een pak luiers.. onaangekondigd.
    Moet zeggen dat ik nu ook mijn moeder (heel vaak) onaangekondigd verwacht, maar heb dit al wel met partner besproken. Ik zit daar, zeker de eerste week/weken, niet op te wachten.
     

Deel Deze Pagina