Ik ga al wat langer mee hier. Er bestaat zoiets als een zoekfunctie. Misschien moet je m zelf even testen bij je en tadaaaa.
Yo ho.. ik val je niet aan hè.. ik geef volgens mij nergens aan dat iemand die naam dan mag neerkwakken. ik zeg alleen dat het klopt dat je die naam ooit genoemd heb. Voorlopig hou ik mijn mening lekker voor mezelf hier over
hormonen doen gekke dingen met mensen. Als ze thuis zo is als hier heb ik medelijden met dat gezin. Denk dat ze een goede beurt nodig heeft!
Het leuk vinden uit te delen want oh oh oh wat een lol en wat zijn we grappig, vooral met meerdere tegen 1, maar incasseren ho maar! Trieste eigenschap
Ik kan het niet lezen, kan het alleen maar raden! Gelukkig heb ik niets te klagen in dat opzicht, waarschijnlijk ben ik daarom zo vrolijk!
Ik gebruik dat ook vrij weinig. Maar dat Iertje veel online zet is wel duidelijk. Kwam van de week nog een artikel van haar tegen. Niks ergs aan, maar om dan nu zo tegen mensen te gaan praten terwijl ze zelf haar halve leven op internet gooit. Bijzonder!