Herkenbaar. Hier ook weer een periode dat hij niet zo graag in bad gaat. Zwembad CP vond ie geweldig. Sowieso een heel avontuurlijk kind hier, geen idee van wie hij dat heeft dus die loopt overal heen. Wij hebben vooral moeite met ergens gaan eten. Hij wil geen 5mins stil zitten in een stoel. Dan ben ik zo jaloers op ouders die gezellig een hapje kunnen eten terwijl hun kind vrolijk in die stoel zit, wat spelen, wat eten, wat filmpjes kijken,.. de mijne schreeuwt het uit FREEEEEDOM denkt hij en dan wil hij de omgeving verder gaan ontdekken. Gezellig iets eten zit er bij ons nog steeds niet in, ook niet in CP
Och jemig he! Dat is allemaal heel heftig geweest zeg. Gelukkig is het allemaal achter de rug en kan ze aansterken en heeft ze hopelijk snel minder pijn. Zou ze op een gegeven moment zonder de pijn medicatie kunnen? Wel heel interessant om de foto's zo te zien. Wonderbaarlijk wat ze tegenwoordig allemaal kunnen.
hahaha herkenbaar! Alleen I. wilt alles met ons doen, dus het voordeel is wel dat hij zelden verder gaat dan 3 meter en dan komt ie je halen dat je mee moet. Hier kunnen we ook niet uiteten, alleen bij ABC waar ze indoorspeeltuin ofzo hebben en dan gaan we met de hele familie zodat we ook gewoon zelf af en toe kunnen eten Bij cp ging het vorige keer dan wel weer aardig het zitten! Dus hopelijk dit jaar weer haha, lastig is dat he ooit komt het weer
Ja is eigenlijk al de bedoeling zonder medicatie kan maar lukt nog niet helaas. Komt vast nog wel. Ja heel wonderbaarlijk ennzo mooi geworden.
Wat leuk! we waren ongeveer 2 jaar geleden bijna tegelijk zwanger… kwam je toen tegen in NOD groepje. Je naam kwam me zo bekend voor haha
zal het dan toch... dit keer geen lange weg er naar toe..... 10dpo, getest wegens symptomen @Orchid24 niets in de groep zeggen nog als goed blijft gaan kom ik back in de group als mag nog. Hier intussen druk in huis beZig zolder is klaar is nu dochter der kamer geworden. Vandaag rustdag en morgen ochtend, dan zoontjes kamer doen, zijn eerste eigen kamer met thema jungle.
Ja ik ook! In echt duidelijker krijg niet goed op een foto. Ga pas vrijdag ofzo weer testen na alle drukte haha. Heb goede afleiding nu met zoontjes kamer klussen en 3 ziekenhuis afspraken voor dochterlief.
snap ik! heerlijk die afleiding. Klussen aan de kamer is helemaal leuk natuurlijk Ziekenhuis afspraken zijn natuurlijk minder leuke afleiding maar helaas wel noodzakelijk. Succes met de afspraken
Dank je wel 1 stelt niets voor gelukkig andere vind ik wel heel spannend, weer na jaar longonderzoeken en testen. Omdat ze benauwd blijft en snel kortademig is. Ze denken meer aan de hand dus is dag opname met allemaal onderzoeken. Maar wat moet dat moet.
Oei dat is inderdaad een minder leuke afspraak. Hopelijk komt er iets uit waar jullie wat mee kunnen. Niks ergs natuurlijk.
Whaa, spannend!! Hier vandaag 12dagen na IUI poging nr 2 en net zoals bijna iedere ronde denk ik dat ik zwanger ben ook al heb ik allerlei PMS symptomen. Ik blijf hoopvol tot ik bloed zie meestal gebeurt dat nadat ik het hier heb uitgesproken dus ik wacht af.