Vanmiddag vrij, dus ga alvast aan de bak! Vanavond een ovenschotel met gyros, spinazie en bovenop een restje preistampot wat nog in de vriezer ligt. Ben benieuwd naar de combo En voor morgen maak ik vast een prei-aardappelsoep en de makreelsalade. Dan is het alleen nog broodjes afbakken en soep opwarmen morgen, lekker makkelijk
Kinderen : krieltjes, doperwten en een gehaktbal Wij: ciabatta met biefstuk, rucola, tomaat rode ui en balsamico dressing.
Laatste sportles kinderen vanmiddag en fietsen daarna langs de snackbar en eten een frietje op het terras.
Niet echt ik bak de biefstuk met wat peper en zout en na het rusten snijd ik het in reepjes , ciabatta beleggen met rucola, plakjes tomaat en halve rode uienringen. Dan nog een dressing van balsamico azijn en olijfolie. Smullen maar!