Hè wat een domper, dit nu ook nog erachteraan. Gelukkig is het probleem nu verholpen. Hopelijk knap je snel op.
@Wess88 Nou zeg.. het zit je niet zo mee allemaal. Gelukkig heb je zelf snel gehandeld en hopelijk nu een goed herstel en rust voor jullie als gezin. Niet fijn dat op en neer naar het ziekenhuis. Beterschap en nu lekker snel naar huis
Hier weer Goedgekeurd. Baby is dus verkeerd gemeten paar weken terug want ze is gemiddeld en lijntje buigt niet af meer. Bloeddruk was gezakt. Ze kon alleen horen dat ik overslagen had, maar dat heb ik al 16 jaar, maar daardoor was onderdruk onduidelijk maar ze heeft niet alsnog gemeten. Maar prima Ze zei je bent welkom om te bevallen vandaag maar. Het is druk, ik zie jullie van 't weekend
Ze zeggen dat vrijen helpt. Als je een orgasme hebt, komt er oxytocine vrij. Dit hormoon heb je nodig voor de bevalling. Maar ik het kan heeel goed begrijpen als je hoofd daar niet naar staat. Haha! Hier ook maar zien wanneer de zin er wel weer is mentaal en het lichamelijk kan. Ik heb geen hechtingen maar vind het maar lastig te bepalen wanneer het down under weer in staat is om seks te hebben
Ja en in sperma zitten prostaglandinen die de baarmoedermond verweken! Heb je nog bloedverlies of niet? Hier is het nagenoeg gestopt. Merk dat ik op zich zelf wel weer zin begin te krijgen in seks Hebben het in de zwangerschap ook tot het eind volgehouden. Ik heb 1 hechting, dat draadje is nog niet helemaal opgelost dus wacht daar sowieso nog op.. En verder lijkt het me lastig timen want ik heb het gevoel dat ik hele dagen met een baby op mijn arm zit Tzt weer even onze draai vinden..
Echt een domper ja. Het word mentaal wel een beetje veel zo na die prachtige snelle thuisbevalling. Had me ook zo verheugd op een week in de watten gelegd worden door de kraamzorg, maar uiteindelijk niet de goede start gehad en de laatste dag, vandaag, niet kunnen afsluiten. Wel 2 dagen extra gekregen nu dus als ik weet dat we naar mogen moeten we even bellen.. maar de kraamzorg van afgelopen week komt dan niet want zij heeft vanaf morgen vakantie. de ballon uit m’n baarmoeder is er inmiddels uit, de katheter ook. En net gedoucht en tanden gepoetst. En dat met minimaal bloedverlies. Maar nu blij dat ik op bed lig, wat heeft al dat bloedverlies een aanslag achtergelaten zeg. Daar gaat mijn snelle en makkelijke herstel
Ah jemig ik kan me heel goed voorstellen dat dat echt heel erg tegenvalt, zo’n fijne bevalling en kraamweek en dan zo eindigen is gewoon erg rot! Ik hoop dat het nu alleen maar bergopwaarts gaat en je lekker kunt gaan genieten! @JupitR ja ik tel wel af, maar vermaak me nog prima hoor, dus ben mentaal wel nog ok. Nog geen mental breakdowns vanwege het wachten gelukkig Slapen gaat hier opzich prima, dochter was verkouden en werd af en toe wakker en daardoor gebroken nachten, maar afgelopen nacht prima geslapen gelukkig! Gelijk weer energie dus vandaag lekker de vriezer schoongemaakt en de keuken voor een klein deel haha @Saby dan de boel nog maar even binnen houden tot het weekend! Mijn vk zei dat het op het moment redelijk rustig is, kan wel zo omslaan, maar ik geloof niet de drukte van 2 jaar geleden gelukkig, toen was het echt bizar druk overal.
Ons ziekenhuis laat iedereen toe tot mogelijk is. Mogen ook niet weigeren. Ze draaien op volle. Touren met personeel. Vele ziekenhuizen nemen alleen mensen die in regio wonen als patiënt vertelde de gyn. Maar ind nog even binnen blijven tot 't weekend
Spannend dames @Saby @Vaianana @JupitR! Zo benieuwd wanneer jullie kleintjes er zullen zijn. Hier gaat alles goed! Gisteren voor het eerst een rondje buiten gelopen met 2 kindjes. Wat een heerlijkheid. Vandaag trots met het gezin naar de bakker gewandeld ❤️. We genieten volop hier. De nachten gaan goed. 1 nachtvoeding en daarvoor en erna slaapt hij in de cosleeper naast me. Het is tot nu toe een heel tevreden mannetje. Hier nog 3 kilo te gaan. Wat ik wel raar vind, is dat ik al 3 dagen geen bloedverlies meer heb. De vorige keer 2 weken maar nu maar 5 dagen, lijkt me erg weinig (en je zult het zien dat het hierna weer begint haha). Liefs voor iedereen!
@Krv Wat heerlijk zo met je mannetjes naar buiten ❤ En super fijn van de nachten. Ik ben hier nogal onzeker. M. spuugt heel veel. Net een nieuw record van 6x achter elkaar in iets meer dan een half uur en hij spuugt zichzelf dan ook echt onder Hij lijkt er zelf allemaal geen last van te hebben, maar ik vind het zo sneu. Hij wil dan wel graag al snel weer drinken, wat ik snap als je steeds zoveel spuugt. Ik heb het idee dat het misschien aan zijn tongriem ligt, waardoor hij teveel lucht binnenkrijgt tijdens een voeding en daardoor gaat spugen. De ene keer spuugt hij ook veel en de andere keer gaat het eigenlijk heel goed. Ik wil morgen graag contact opnemen met iemand die even mee wil kijken/denken, maar twijfel nog of ik dat het beste bij het cb kan doen of beter een lactatiekundige kan inschakelen.
Lastig, kan natuurlijk vanalles zijn. Ik zou eerder een lactatiekundige inschakelen die evenmeekijkt en denkt.
@zegenwens, ik zou direct naar een lactatiekundige stappen. Het cb weet helaas inderdaad niet altijd het beste over borstvoeding. En zo vaak spugen lijkt me ook niet meer binnen de grenzen van "normaal" vallen eerlijk gezegd. Ik zou denken dat je ook in een spiraal terecht komt: meer spugen, meer drinken, meer productie, meer "voor"melk ipv de vetter melk, mogelijk daardoor meer drinken en weer spugen. Volg je gevoel, ik denk dat je dat wel kan in deze ♡ @Krv, heerlijke post! @Vaianana, je staat er zo te lezen mooi en ontspannen in. Fijn om te lezen. Hier wisselt het, maar zo'n reactie van jou helpt in ieder geval! @Saby, op bestelling dan maar Je zit nu iets voor de 39 weken? Hier vandaag 38 weken. De bevalling van mijn tweede begon met deze termijn. De bevalling van mijn jongste begon met de termijn die ik vrijdag ben, al was ik toen maar 1 dag vooruit gezet en nu 3, dus als ik het bereken volgens wanneer mijn eisprong moet zijn geweest, zou ik pas zondag dezelfde termijn aantikken Het is nog heel rustig, qua harde buiken dan, want kindje zelf is behoorlijk druk. Ik ga inmiddels er vanuit dat ik de 39 weken ga halen en ben er momenteel wel oke mee. Geen baby aan de borst heeft ook voordelen
@zegenwens, heb je de intake met het cb trouwens al gehad? Het huisbezoek? Meestal doen ze dat rond de 2 weken. Dan zou je het wel iig kunnen aankaarten. Hoe groeit M. nu verder of hoe zijn zijn plasluiers en hoe ziet zijn ontlasting eruit?
@Wes88, mijn 2e bevalling eindigde op de OK ivm placentaresten en veel bloedverlies. Het was al met al het meest heftige van de hele bevalling. Ook de kraamweek bij mijn eerste was ivm 12 dagen ziekenhuis niet wat ik me ervan had voorgesteld. Het is een periode die niet meer terugkomt en ik heb het er wel moeilijk mee gehad, ook al weet je dat er ergere dingen zijn. Geef jezelf de tijd en blijf er vooral ook over praten. Je gevoel mag er zijn.