Volgend jaar willen we graag weer eens naar het buitenland. We zitten te denken aan Turkije in de meivakantie, maar dat zal waarschijnlijk niet te betalen zijn met 7 personen. Wat me ook leuk lijkt is Spanje of Italië. Nu is mijn oog gevallen op camping El Delphin Verde aan de Costa Brava in Spanje. Iemand ervaring met deze camping? Is 3000 euro een beetje reeël voor 2 weken? En hoeveel zullen we ongeveer kwijt zijn aan benzinekosten en tol? Waar moeten we verder rekening mee houden? En wanneer gooien campings de prijzen online voor volgend jaar?
Wij kamperen niet maar ik ken die regio wel heel goed. Volgens mij is het wel een leuke camping maar ik denk wel vrij duur. Eventueel kan je kijken naar camping Begur, is een heel leuk dorpje met leuke stranden in de buurt. De tol hangt af van de route en de bezien kosten van je auto. Als je midden hoogseizoen gaat kun je beter via Parijs, Clermont Ferrand rijden.
Meivakantie?? dat is lang niet zo duur als zomer goed checken wat er open is Camping kan open zijn maar zwembaden bijvoorbeeld niet. wij hebben salou op het oog camping sanguli is open maar veel campings ook nog niet meivakantie 2023 zuid frankrijk gedaan ( half uurtje vd spaanse grense Onze camping la sirene was open Maar vele anderen in dezelfde straat niet of het zwembad niet open. tol en diesel vanuit Venlo was 400 heen en terug Sta Caravan comfort was 998 euro, met korting er af 500 euro. 2 weken
@Mamavan2SE Spanje of Italië zou zomervakantie zijn. Turkije meivakantie. Sorry daar was ik niet duidelijk in.
Ah ja Toch raad ik ook spanje aan voor meivakantie Echt goed weer gehad en zeker goedkoper waarbij je dat geld weer bij de vakantie van de zomer kunt leggen
als je op google invult tol kosten, kun je links vinden naar websites, zoals bij de anwb. Waar je de tol kunt vinden. Voor de hele route, van noord naar zuid zul je op zo’n 50-60 euro enkele reis moeten rekenen. Voor het huisje huren weet ik niet. Het klinkt als een net bedrag 3000 euro. Maar met 7 personen zal je ook een groter huisje nodig hebben en die zijn ook vaak duurder, zeker in het hoofdseizoen.
Dat is dan misschien ook een optie. Mijn ouders zijn ook wel eens naar de Costa brava geweest in mei en hadden toen ook mooi weer.
Camping el delfin verde is super mooi en daar betaal je geld voor. Wij zijn daar vorig jaar geweest en is echt de mooiste Camping waar ik geweest ben. Dit jaar niet voor gekozen en zijn net terug van Kroatië dat viel helaas tegen met wat we vorig jaar hadden.
Wanneer zetten ze de prijzen open voor volgend jaar? Ik las dat de Costa Brava in de meivakantie vaak nog best fris is, dus als we dat gaan doen, gaan we wel in de zomervakantie.
Wat grappig, op die camping ben ik als kind geweest. Qua kosten. Wij gaan vaak in de zomer naar Frankrijk, zuid of zuidwest. Op vergelijkbare campings qua luxe en zijn dan voor een staanplaats voor 2 weken zo’n 1200e kwijt. We zijn met eigen tent. de reiskosten tikken flink aan. Benzine kun je zelf uitrekenen, tol kun je online vinden. Ik vind dat je je daar snel op verkijkt.
Qua kosten geen idee, wij gingen enkele jaren geleden vliegen. Maar echt een geweldig park! Zeker een aanrader.
ik zie idd dat ik dat verkeerd heb ingevuld online daarom kwam ik op die 50-60 euro. Wij hebben net ook 35 euro van toul naar lyon afgetikt. En dan moet je nog een heel stuk verder idd! En ook in spanje zijn er stukken betaald.
Hele mooie en leuke camping. Reis en tol kosten kun je op de site van de anwb berekenen. Kun je invoeren waar je heen gaat en wat je auto +/- verbruikt en dan krijg je een kosten schatting.
Kan iemand mij vertellen hoe het weer in Italië of Spanje is in mei? Want inderdaad…dat is ontzettend veel goedkoper. De afgelopen 2 jaar hadden we 1 week meivakantie en 1 week met Pinksteren, maar volgend jaar hebben we 2 weken en aangezien mijn man graag dingen wil ondernemen, is augustus misschien ook geen ideale periode.
Ik Ik heb tijdens onze vakantie zuid frankrijk in meivakantie het weer bij norcenni in de gaten gehouden maar daar was het 17-20 graden met wat regen Zuid frankrijk nabij perpignan hadden we 22-25 graden
Wij zaten eind mei in Frankrijk (zuid Frankrijk) en hadden 23 graden maar wel 10 dagen regen van de 17 dagen….