Frustrerend he!! Ik heb het zelfs meerdere malen meegemaakt na 3 dates ofzo. Vind het zo respectloos en kinderachtig. Zeg gewoon hej ik heb toch geen interesse oid. Prima. Het is niet zo dat ik je ga stalken ofzo hoor
Ik kan er niet zo goed tegen dat mijn nieuwe collega (3 maanden ongeveer bij ons nu) nog steeds geen woord Duits verstaat of spreekt... Maar als het over geld of salaris gaat komt er wel ineens een beetje Duits uit. Ze woont al 10 jaar in Duitsland en praat steeds Hongaars tegen ons.. alsof wij dat maar moeten leren ofzo. Ik kon na een jaar vloeiend Duits dus ik snap niet dat zij na 10 jaar nog geen woord begrijpt. Het is extreem vermoeiend, vooral als het heel druk is op het werk, je hebt er eigenlijk niks aan... Maar aangezien we al 3 jaar geen nieuw personeel vinden was het dit of helemaal niemand..
Dat alle buurkatten bij ons in de tuin schijten. Bah bah bah Regen op de camping en dan alles onder de modder Ik kan echt in paniek raken als er mensen om me heen zijn die misselijk zijn of buikgriep hebben. Oh blijf uit mijn buurt Voor 1 bepaald ding naar de supermarkt en juist dat is dan op.
Onze printer. Doet nooit, maar dan ook nooit meteen wat'ie moet doen.... En knakkende kaken (van een ander) tijdens het kauwen.
Ik erger me aan mijn vriend, hij is rommelig, laat van alles slingeren (afval, was, laat borden en bekers op tafel staan etc.) en gaat demonstratief aan de keukentafel zitten speakerbellen wanneer ik middenin een serie zit op mijn laptop en later zegt "ja ik dacht dat jij het ook wel wilde horen". Ik hoef echt die nietszeggende gesprekken met zijn ouders niet te horen hoor Wat het ergste is, is dat hoe zeer ik ook probeer om de kinderen hun eigen zooi te laten opruimen, ze het liefst het voorbeeld van hun vader volgen - veel makkelijker toch! Morgen pak ik een bezem en een paar vuilniszakken. Eens kijken of ze dan hun speelgoed kunnen opruimen (moet er wel bij zeggen dat ik afgelopen week na een tirade boodschappen ben gaan doen en thuis kwam in een opgeruimd en stofgezogen huis!)
Sommige familie leden van bewoners, ik werk mij verdorie de naad uit voor je vader of moeder. Onder hoge werkdruk. Dus nee alles kan niet perfect zijn Andere weggebruikers, vooral de traag inhalende, links plakkers, langzaam rijdende.
Nou inderdaad dat! Volwassen mensen, dus zeg gewoon kort maar netjes dat je geen interesse meer hebt. Negeren is onvolwassen in zo'n situatie is gewoon niet netjes.
Ik heb dat precies andersom ... Van die dikke sleeën (meestal Audi of BMW) die denken dat ze de auto er nog wel even tussen kunnen drukken, want mensen met die "kleine kut autootjes" gaan toch wel aan de kant
Ik heb vorig jaar een statement gemaakt het eerste speelgoed waar jullie ruzie om maken gooi ik in de prullenbak. Gedaan, enorme tranen natuurlijk maar heeft goed geholpen als ik nu zeg dat ze moeten stoppen met ruzieen over speelgoed of moeten opruimen omdat ik het anders weg gooi dan gebeurt er wel wat. Meestal is gewoon vragen of samen doen genoeg maar er zijn dagen dat er geen oren aanzitten tot ik vertel dat dit de consequentie is dan komt er toch beweging in.
Haha hier ging dat zo ‘ Oké mama, ik help je wel. In welke container moet dit? Dit is toch plastic? Dat moet volgens mij in de zwarte container.’
O haha dan zou ik echt even met mijn mond vol tanden hebben gestaan. Moet wel zeggen was wel blij dat ze geen ruzie hadden over de switch want dat had ik wel zonde gevonden. Maar goed had ook dat wel gedaan want als ik iets zeg doe ik het ook zeker tegenover de kinderen. Anders ben ik gelijk mijn geloofwaardigheid kwijt.
Zeer grote irritatie, een serie met een anti climax. Net een serie af maar men wat een kut einde. Ik kan hier dagen over mopperen.
Dat er een of andere idioot het nodig vond om onze auto met opzet te bekrassen. Blijf toch met je pisvingers van andermans spullen af! Ik schiet niet gauw uit mijn slof, maar als ik erachter kom wie het was, weet ik zeker dat hij er spijt van krijgt
Middebaan rijders. Mensen die voorrang geven terwijl het niet mag. Oude mensen op elektrische fietsen. Mensen die zeggen: wij hebben het land opgebouwd. Pupillen die zich meer voelen dan ze zijn want ja je krijgt niet zomaar een verblijfsvergunning. leden hier die nog net niet iemands kont likken
Ik kan me mateloos ergeren aan inefficiënt gedrag. Dat iemand ziet dat je met je handen vol staat, maar niet even ruimt maakt op tafel. Of dat er in de supermarkt nog bedacht moet worden wat we gaan eten, waardoor we voor mijn gevoel elk gangpad minimaal 2x zien. Collega's die een vergader verzoek uitzetten naar 10 mensen zonder een agenda. Überhaupt de helft van de vergaderingen kunnen wat mij betreft een mailtje kunnen zijn. Mijn man die 6x heen en weer loopt de trap op en af omdat hij zijn sokken vergeet, en dan nog eens terug moet voor z'n horloge, en nog een keer voor zijn tas, en voor zijn andere sok want hij had er maar 1 mee genomen.
Zaterdag hebben wij een fotoshoot met het gezin en ik had dus een pukkel op mijn gezicht die nu heerlijk is gaan ontsteken. Fijn hoor. Zullen fantastische foto's worden
Oh ja dat is idd heel irritant! Of een serie met een super spannend seizoens einde die dan word gecanceld