Ja is toch gewoon te erg hoe snel zij een oordeel heeft over die mannen? Ze kunnen werkelijk niks goed doen. Ik vind haar echt geen fijne persoonlijkheid hebben.
Ik denk dat dat snel nog wel meevalt. Soms heb je een gast net een paar keer gezien, en blijken ze er al bijna een week te zijn of zo. Ik denk dat we echt maar heel weinig zien van alles. En de eerste indruk is natuurlijk snel gemaakt, ook al is die niet altijd goed.
Dan nog vind ik haar niet aardig. Het lijkt wel een soort test die die mannen moeten afleggen. Mogelijk is ze in het echt juist heel aardig en laten ze enkel dit zien. Was vorig jaar ook met Astrid en die gaat nu trouwen met Harm Jan
Ze knippen en plakken natuurlijk ook op een hele leuke manier. Petri wordt ook als een strenge juf neergezet, misschien valt het in het echt wel mee. Snap trouwens de naam van haar b en b niet zo. Madamenfrance je zou zeggen Madame en France maar waarom dan op andeee plaatsen die hoofdletters of is dat speels bedoeld.
Ja, ik weet het ook niet met Petri, maar ik denk dat ze niet zo moet praten als een onderwijzeres tegen die mannen, ze komt niet echt warm over. En ik vond die vrouw in Spanje eerst ook leuk Debbie of hoe ze heet, maar elke aflevering wat minder. Vind Marian het wel goed aanpakken. Die Martijn heeft gewoon echt te weinig tijd voor de vrouwen en bij zowel Joy als die man in Frankrijk erger ik me een beetje aan dat geneuzel over vrouwelijke en mannelijke energie enz. Je voelt je aangetrokken tot iemand of niet.
Ik vond het echt niet kunnen dat Debbie zei dat Erwin tijd van haar pikte door haar mee te nemen naar die winkel.
Spoiler: Spoiler. Echt joy die bijna zijn hondjes om drift..... De nieuwe in Zweden die alleen nice , sick en meer van dit soort kreetjes geeft. En dan nog de aller ergste... Petrie die beter een hoop katten kan kopen en een kattenvrouwtje kan worden. Want mensen toch wat is dat een moeilijke mens. Nu is het allemaal moment opnamens. En zijn het mischien prima leuke mensen verder.
Ik word echt moe van Joy. Serieus, hoe vaak kun je het woord ‘purpose’ gebruiken Verder ook een saai jong. Nooit eens echt blij/ boos/ verdrietig etc. Zo vlak allemaal… Een knappe man om te zien maar dan houdt het ook wel op wat mij betreft
En ook hoe hij doet alsof hij het allemaal uitgevonden heeft. “Zij moet daar nog echt doorheen” “ik ben daar al en volwassen” man je bent 26. Ook jij kunt nog leren.
Ja, hij is een bepaald proces doorgegaan (om van zichzelf te leren houden) en nu denkt hij dat iedereen dat proces door moet, maar zo werkt dat niet.
Toen ze die camper instapte zei m'n vrouw; "nou en nu gauw die deur dichtgooien, op slot draaien en klaar!" pff wat een vrouw zeg. Ze heeft ook echt geen greintje humor of wat dan ook.
Dit, maar de mannen moeten ook binnen een dag aan het perfecte beeld voldoen van wat zij voor ogen heeft... Erger me ook suf aan die nieuwe dame bij Bram met al die Engelse termen. Houd op!! Praat normaal mens.
Ja ik vind haar zo onaardig, echt zo'n strenge Franse docente, er zit zo weinig vreugde bij haar en ze praat altijd zo boos. Jaja Suus met haar nice, chill, sikk, great, waar komt dit allemaal vandaan, ik vind sws engelse termen in onze eigen taal al storend en dit is echt zo ontzettend veel. In bijna iedere zin zit een engelse term pff
Ik denk dat Petri zo ook wel een beetje neergezet wordt als streng en misschien wat nors of zo. Maar ik denk ook dat het haar soort humor is om zulke opmerkingen te maken. En dat is natuurlijk persoonlijk of je daar van houdt. Dat komt al snel als zeurend over als je het uit de context haalt.