Als je daar hebt gedeeld dat hij jarig is + zeker weet dat ze het gezien hebben zou ik wel felicitaties verwachten ja Gefeliciteerd!
Ik verwacht het ook zeker niet van iedereen. Ik zou het wel verwachten van mijn beste vriend en vriendin. Maar goed, it is what it is.
Ik zou het aangeven. Misschien niet nu, maar als het iets gezakt is. Dat je het jammer vindt dat ze zijn verjaardag zijn vergeten, omdat jouw kind heel belangrijk voor je is.
Dat is inderdaad wel heel naar dan. Zijn dit dan echt naaste familieleden/ vrienden die niks laten horen?
Vervelend, inderdaad misschien aangeven wel het handigst als je er zo mee zit. Kom zelf uit een gezin waar verjaardagen niet belangrijk zijn dus ik vind het zelf ook niet zo boeiend. Maar bij schoonfamilie wel dus daar probeer ik er dan ook meer op te letten. Wat mij nog wel eens overkomt is dat ik wel de datum weet maar op de dag zelf niet door heb dat het die datum is. Ik weet 13 januari, op de verjaardagskalender staat 13 januari en dan heb ik niet door dat het 13 januari is, zeker in weekenden als ik niet in mijn agenda kijk.
Als je een scheurtje/breukje hebt, wordt het dan altijd blauw? Gister gestruikeld en raar terechtgekomen met mijn voet op een stoeprandje. M'n grote teen is dikker, en het doet echt goed zeer bij de aanhechting naar de voorvoet. Voorvoet is ook wat dik. Maar het is niet echt blauw geworden gelukkig. Kan er nauwelijks op lopen, doet zoveel zeer Ga vanmiddag uiteraard wel even naar de huisarts.
Hoeft niet. Ik ben een keer met de zijkant van m’n voet op de stoep gevallen (met de fiets), deed onwijs zeer, maar was niet dik en niet blauw. Na een dag met m’n voet omhoog toch maar de huisarts gebeld, die heeft me voor de zekerheid doorgestuurd voor een foto, bleek m’n middenvoetsbeentje gebroken te zijn.
Dat een kind erbij in het gezin an sich (nog) niet zoveel extra werk is, maar het dan opeens heel rustig is als je er maar 2 of 3 hebt en ooit vond je dat ook een hele omschakeling. De eerste keer dat ik met mijn oudste twee de deur uit was (van 2 hoog de steile trappen af met peuter en baby) en we bij een speeltuin aangekomen waren vond ik mezelf echt knap Vanmiddag was met de jongste 3 naar buiten iets om."gewoon" even te doen
Ja heel de galerij is van de kaart. Ik heb net namens mij en een paar andere buren een rouwboeket besteld.
Vandaag de uitslagen van de laatste onderzoeken van onze zoon. Ga er vanuit dat alles goed is. En dat we dus nooit zullen weten hoe wat waar precies helaas.
Jawel een hoop, genetische 3 foutjes in totaal 2 er van is een compound maar geen ziektes beschreven op een gen een fout van mij en mijn man dus geen 'goed' gen, dus kunnen ze niet als oorzaak aanwijzen. Eentje heeft hij maar de klinische uiterlijk niet. Hun laatste punt was een myastheen syndroom. En hier is nu de uitslag van. Verder blijven de problemen die vastgesteld zijn natuurlijk staan. Hun idee is, hem elk jaar zien want klinische zien ze een achteruitgang icm ataxie dysmorfe kenmerken dysartrie/spraakgebrek. En motorische problematiek dysharmonisch profiel ' werkgeheugen van 62 tov ruimtelijke inzicht van 116' zijn ass etc etc. Nog een hele lijst long en hartproblemen, hersenschade etc. Maar, er zal dan geen naam komen. Volgens hun gebeurd dat echter nog altijd heel erg vaak dat er geen 'naam' komt. Het is alleen voor ons frusterend want geen naam is geen prognose. Maar omdat het klinisch zo duidelijk is willen ze hem dus wat er ook uit komt jaarlijks screenen om het op te kunnen volgen. En behandelen ze het als in zijne spierziekte/neurologische.