Planning voor ei collectie is gemaakt, vanavond ovitrelle injectie! Gister avond laatste stimulatie injectie gezet en vanmorgen laatste die ovulatie tegenhoud. Donderdagochtend ei collectie, voel me wat gespannen voor de ovitrelle, meer omdat het een andere medicatie is en ik het effect niet ken.. Dus heb wat zenuwen voor vanavond... X
Vanochtend dus al een positieve test op dag 12. Dus dit gaat best rap deze ronde. Gisteren was de follikel ook al 15.4. Ik heb het ziekenhuis gebeld. Ze gaan de terugplaatsing regelen voor vermoedelijk maandag. Ik word daar nog over gebeld. We gaan niet zelf klussen. Gisteren ook dik 2 uur met mijn man gepraat. Hij heeft duidelijk aangegeven dat het wt hem betreft bij deze 1e IVF poging blijft. ik vind dat erg moeilijk want het legt nog meer druk op onze cryo's. Ik heb gezegd dat ik er nog niet over kan en wil beslissen. En dat begreep hij gelukkig ook wel. Hij vind het zo moeilijk om mijn teleurstelling te zien en hij is het traject helemaal zat. Ik heb dat ook. Maar ik wil zo graag nog een 3e kindje. Hij vind het ook leuk, maar is vooral bij dat we er al 2 hebben en wil op een gegeven moment gewoon tevreden zijn met wat we hebben. Heel pittig dus. Maar nu eerst de cryo's. Utrogestan mag ik zelf kiezen. Ik heb nog 2 doosjes liggen. Ik neig ermee om pas de starten bij een positieve test. Ik test toch te vroeg. Zonder Ovitrelle kan dat ook gewoon. Utrogestan doet niks voor de innesteling toch? Ik neem wel vanaf vanavond op eigen initiatief aspirine @GroeneBomen jij een advies voor wat betreft de utro?
Mijn ei komt vroeger deze maand. Spannend zeg. Hopelijk is alles mooi schoon vrijdag. Ik denk het wel hoor. en dan eindelijk beginnen. Succes meid!
Spannend allemaal! Donderdag dus de punctie? Ovitrelle heeft bij mij maar weinig bijwerkingen. Ik hou wat vocht vast en ben na een paar dagen wat meer moe dan anders. Ik vond het een feest dat ik die mocht zetten en daarmee een eind kwam aan die bult hormonen iedere dag! veel succes alvast
Moeilijk gesprekken zijn dat he, maar wel goed dat jullie er nu over praten. Zo belangrijk dat je op de hoogte bent van hoe de ander erin staat. Voor nu heb je in ieder geval nog vooruitzichten, met nog drie mooie cryos in de vriezer! Allemaal vijfdaagse ook toch? En we gaan er natuurlijk voor dat je na maandag gewoon zwanger bent.
Nee utro doet niets voor de innesteling idd. Het zal ook geen vroege miskraam voorkomen als je geen problemen met je progesteron hebt. Maar weet je? Ik zou gewoon starten wanneer jij denkt dat het goed voelt. Aangezien jouw lf verder oke is, vind ik starten vanaf 1e positieve test helemaal prima. 11 dpo ofzo zal dat vast zijn dan En pittig idd. Lastig he? Wij hadden ook al duidelijk een grens bepaald. Juist omdat er al kinderen zijn. Het is gewoon zwaar zo'n traject, die teleurstelling keer op keer is voor het hele gezin merkbaar ik hoop dat het niet nodig is die definitieve keuze
Dankjewel meid. Ik wil nog niet aan die grens denken. Ik ben gewoon nog niet zover. Eerst de terugplaatsing en daarna zien we het wel weer. Wie weet word ik nu gewoon zwanger van de 1e blastocyste. Die zijn al zo ver. Moet gewoon nog een keer lukken. De verse was een 3 daagse.
Beter idd eerst hierop focussen. Hoop dat jullie daarna niet meer in gesprek erover hoeven. Nog niet druk maken om iets wat nog niet aan de orde is. Fijn dat je al een positieve ovulatietest hebt. Spannend maandag. Ik dacht dat utro net helpt voor de innesteling. Heb geen idee of ik het krijg bij een tp. Iig wel bij de verse. Ze zeggen wel in het ziekenhuis dat je er een miskraam niet mee voorkomt. Maar het bevordert het baarmoederslijmvlies en dat is nodig voor de innesteling. Dus kan nooit kwaad lijkt me.
Hier ook nooit last van de ovitrelle gehad. Dus geen zenuwen voor straks. Heeeeel veel succes donderdag. En Willow1988 jij veel succes morgen. Wat een actie deze week. Als ik ook gestart was dan was het eind deze week ook al zover geweest. Maar moet nog even geduld hebben. Maar ik denk als het dan maar goed gaat dan is het het wachten waard.
Willow1988 - TP 16 aug - testdag 30 aug Patty86 - TP 21 aug - testdag Bambiniheart - punctie 17 aug - TP Frasseke - NOD 22 aug - start eind aug Linn1989 - NOD +/- 2 sept - start sept Kletskous82 - NOD +/- 4 sept - start sept Daydreamer89 - NOD 28 aug - start eind aug (lang protocol, punctie medio okt?)
Fijn je ei vroeger. Schiet het tenminste lekker op voor de ongeduldige onder ons Ik denk ook dat het schoon is. Heb iig nergens last van. Zeg tegen mijn vriend voor de grap. Deze maand doen we alleen maar het standje van vorige maand haha...
Verder moet je maar niet denken, zolang je ze nog hebt is het boek niet dicht. Zijn nog 3 fantastische kanshebbers, dus ik duim mee dat 1 van die 3 denkt: deze baarmoeder bevalt mij wel!
Kun je daarna fertiliteitsinfluencer worden en dat standje alleen maar promoten als hét recept en nog cashen ook Ik hoop met je mee dat het je nog een keer mag lukken spontaan. Zou wel heel gaaf zijn
Klopt het trekt een hele wisselwerking op het gezin. Dat is ook wat mijn man het meest tegenstaat. Aanstaande maandag is de terugplaatsing mits goed ontdooid en niemand die dat verder weet. Ook de meiden niet.
Vanmiddag de tp gehad van een vierdaagse morula. Verder ontwikkeld dus dan de vorige twee, dat maakt het spannend. Ik wil niet meer hopen, maar ja, je doet het toch een beetje. Nu op de wachtbank. Het was een emotionele dag. We hebben voor vertrek samen zitten janken, omdat we er zo moe van zijn. En ik voel me heel eenzaam, door gebrek aan steun in de familie. Alle aandacht gaat uit naar de komende baby van mn broertje, die ongepland vader wordt. Zo wrang om tegelijkertijd ivf te doen. Als deze ronde niet slaagt, doen we een pauzemaand. Lijkt me wel ff goed. Maar goed, eerst maar even twee weken duimen draaien.
Ik ga echt heel hard voor je duimen!! Zo scheef he, zoveel mensen die zo graag willen en dan degene die er niet aan denk heeft ineens een baby op komt. Wel heftig dat het bij jullie nu zo naast elkaar is. Ik hoop dat je dan toch wat steun haalt uit alle meiden hier!
lieve @willow1988 wat goed een morula. Ik ga heel hard voor je duimen. Hier ook geen behoefte om nog iets te delen over ons traject. Niemand weet van onze terugplaatsing. Het voelt steeds eenzamer inderdaad. Het onderwerp wordt vaak gemeden Wanneer mag je testen?
Het “mag” 28 augustus, maar wie kan er nou zo lang wachten ik denk dat ik volgende week wo/do/vrij ga testen. De moed zakte me zojuist wel weer een beetje in de schoenen. Ineens veel slijm en wat bloed verloren. Zat ook wat bloed aan het rietje na de tp hoor, maar met zoveel slijm nu… Gek idee misschien, maar kan de embryo er niet mee naar buiten komen?
Ik ga zo voor je duimen de komende weken. Snap heel goed dat je er moe van wordt. Hebben wij ook. Alle energie gaat naar het zwanger worden en dan gaat je normale leven ook nog door. Wat je soms bijna vergeet. En jullie dan ook nog geen steun van familie. Gelukkig hebben wij heel veel steun van mijn moeder en zusje en zelfs haar kinderen vragen af en toe heel lief wanneer ik een baby krijg want ze vinden mij de leukste tante die er is. Gelukkig heb ik weinig baby's om me heen maar vooral tieners bij familie en vrienden. Dat maakt het minder confronterend. En misschien weer een domme vraag van mij maar wat is een morula??? Ik hoor zoveel termen en heb geen idee wat alles is. Embryo, cryo, blastocyst enz.
Dat bloed kan ook zijn van de terugplaatsing lijkt me. Dat ze iets geraakt hebben in de vagina. En rond de innesteling maak je meer slijm aan dus dat lijkt me niet erg. Toen ik zwanger was had ik ook echt veel slijm steeds. Was heel normaal zei de verloskundige. Ze plaatsen het in de baarmoeder dus komt er niet zomaar uit. Zelf het zaad wat ze tijdens de IUI inbrengen zit zo diep dat het er niet zomaar uitkomt. Benieuwd of het bloed nu al weg is.