Ja de rest van het rooster nog niet hoor. Alleen de eerste week, die is voor alle jaren altijd anders, geen les nog.
Dat dochterlief sinds begin van de schoolvakantie 3 cm. gegroeid is en van schoenmaat 29 naar 31 is gegaan. Ze heeft nu schoenen die te klein zitten die ze pas 5 weken heeft
Ik heb van een school vandaag mail gehad. Onze brugklasser wordt dinsdag om 9:25 uur op school verwacht voor introductie. Somtoday kan ik nog niet in. Rooster is pas maandag bekend.
Wij hebben aan het begin van de vakantie een mail gehad voor brugklasser hoe de eerste week eruit gaat zien en voor de tweedeklasser ook wanneer hij wat heeft de eerste week. Magister gaat weer open op de 1e schooldag.
Jemig!! Die van ons groeit gestaag door dat is dan toch makkelijk. Ik koop nu winter truien die te groot zijn en zitten straks goed.
Wij krijgen elk jaar met de laatste nieuwsbrief alle info voor de eerste week van het nieuwe schooljaar, voor alle klassen. Ook de datums van de eerste infoavonden (dit jaar examenjaar van zoon, daar is een infoavond in oktober over) en kennismakingsgesprekken staan er in. De nieuwe brugklassers krijgen die ook. En dan in de laatste week van de vakantie weer opnieuw een nieuwsbrief met herhaling van alle info.
Dit is waarom ik, hoe verleidelijk ook in de sale, geen kleding meer vooruit koop voor de kinderen. Heb te vaak gedacht: oh dit passen ze dan mooi in (random seizoen), om er vervolgens al uitgegroeid te zijn voor dat seizoen überhaupt begonnen is.
Dat we een méga slimme hamster hebben We hebben een groepje campbelli hamsters, het was een groepje van 5. Die zitten in een groot terrarium onder de tv. 2 waren aan het vechten en hebben we eruit gehaald. Eerst samen en toen apart want die 2 konden ook niet goed samen. Nu was er 1 ontsnapt, en we waren hem dus echt kwijt. Zien we hem net in dat grote hok Dus is zn bak uit geklommen, en is dus via de muur dat andere hok in gegaan
ik koop pas eind zomervakantie. Ben er inmiddels achter dat regen en zonneschijn een groeispurt betekend. Elke zomervakantie schiet t span de hoogte in. Idd zomaar een paar schoenmaten verder.
Er hangt een vleermuisje tegen onze terrasmuur. Iemand enig idee of het normaal is dat die zo plakt tegen de muur? Ik dacht dan die normaal ergens ondersteboven aan hangen. Of zou er iets mis mee zijn? Niet dat ik überhaupt in de buurt durf te komen hoor om te checken of ie nog leeft
Op insta word ik gescamd door iemand die zich voordoet als ian somerhalder. Alsof iemand echt gelooft dat die spontaan een conversatie aangaat haha. En dan ook nog verontwaardigd reageert als je niet antwoord I wish it was the real one Ik heb eigenlijk zin om het spelletje mee te spelen maar ben niet zo creatief op dat vlak