Deze maand temperatuur ik voor het eerst. Ook heb ik voor het eerst een ovulatiepiek gevonden door 3x per dag te testen. Afgelopen maanden kon ik geen echte piek vinden, enkel donkere testen en dan alweer afloop, dus was heel blij deze maand. Alleen snap ik niets van mijn temperatuur. De app geeft ook aan dat mijn eisprong de dag van mijn piek was? Kan dit? Ik temperatuur elke ochtend om 06.00. Enkel de afgelopen 2 dagen zijn onzeker, gisteren werd ik bezweet wakker en deze nacht lig ik al de hele tijd wakker dus kan ik ook niet op de temperatuur vertrouwen (vamdaag nog niet gemeten). Maar de rest van mijn kaartje is juist afgenomen. Kan iemand helpen?
Als ik naar je testen kijk, zou ik zeggen dat de piek de 18e was en dan die van 15.00u test. Na de positieve test komt dan 24-48u de eisprong.
Je piek was dag 18 je eisprong dag 19, slowrise op dag 20, gele lichaamsdip op dag 21. Omdat je geen slijmwaarnemig invult moet je kaartje het enkel doen op tempen icm ovu's. Ik zou de temp op dag 19 zetten op 36.4 of slijmwaarnemimg noteren op die dag zodat het kruis zich verplastst. Succes in je lf
Heel erg bedankt voor de uitleg! Heb de aangegeven aanpassingen gedaan en nu staat de streep op dag 19
Sorry hier ben ik weer met een vraagje. Deze ochtend 36.6. Dus dacht al meteen dat het een korte luteale fase zou worden met als die dalingen. Tijdens het temperaturen neem ik mijn gsm om miin temperatuur in te voeren (dus amper bewogen) en voor de zekerheid temperatuur ik opnieuw. Dus echt maar enkele seconden later en toen gaf die 37.0. Heb 2x opnieuw gemeten en elke keer 37.0. Welkeen zou juist zijn? 36.6 is deprimerend, maar 37.0 net weer hoopvol Heb even beide opties als kaartje ingevoerd. (Gisteren in de loop van de ochtend als grap/ verveling even getemperatuurd en toen gaf doe 3x na elkaar 37.9 aan... misschien kijken voor een nieuwe thermometer?)
Op 36.6 zetten (,de 1e meting aanhouden). En metvdie waarde vind ik het er niet deprimeren uitzien hoor.
Heb het op 36.6 geplaatst. Gaat al 3 dagen enkel omlaag? Komt dit nog goed denk je? Ben wat op mijn hoede voor een korte luteale fase. Normaal is die 13 dagen, vorige maand uitzonderlijk 16 en de maand ervoor 19 dus mijn cyclus doet sowieso wat gek. Vandaar dat ik ging temperaturen deze maand.
Vandaag weer omhoog. Als het een innestingsdip zou zijn, kan ik morgen al positief testen? Vorige zwangerschap had ik 9dpo een tuurstreepje. Vind dit zo spannend! Moet wel zeggen dat ik een enorm slechte nacht had. 3x wakker geworden na een nachtmerrie. Na de 2e keer rond 3.30 wakker te worden na 2-3 uurtjes slaap heb ik getemperatuurd en dat was dus 36.8. Toen rond 4.30 weer in slaap gevallen tot 07.00 en toen had ik een temperatuur van 37.0 toen 36.8 en toen 2x 37.1. Welke moet ik aanhouden? Heb nu de eerste van 3.30 gebruikt.
Ik had een piek en dag zelf ei gevoeld en dan op 9 DPO positief getest. Zou hij 24 of 48 later gesprongen zijn zou ik dan op op 7 dpo positief getest hebben dat is voor mij nog te vroeg dus het kan.
Vandaag 36.9 en heb 7 uur geslapen dus die zal wel kloppen? Heb ook een nieuwe thermometer gekocht volgens mij zijn zoveel schommelingen binnen de minuut niet de bedoeling?
Ik zou die van gisteren er echt uithalen . Verder is de temp van vandaag gewoon betrouwbaar als je aan 1 stuk hebt geslapen en om dezelfde tijd als normaal hebt getempt
Vorige zwangerschap teste ik 9dpo al positief (schatting, maar was 10 dagen na de enige keer seks die maand). Ik had toen al enkele dagen last van krampen. Nu merk ik sinds gisterenavond krampen/steekjes zo in het midden van mijn navel en de onderkant en die worden sterker. Zou dit iets betekenen? Net getest en helaas witter dan wit. Mijn geduld raakt wat op 2 maand geleden was ik 6 dagen overtijd zonder positieve test (wel met ovulatietest en dus luteale fase van 19 dagen want normaal word ik ongesteld op dag 14). En volgende maand wordt overgelsaan, heb zoveel hoop voor deze maand.
Tijd moet uitwijzen of het nu iets zegt. Het kan, maar hoeft zeker ook niet. Vorige maand had je niet getempt toch?? Want ik denk dat je ei toen toch later is geweest (dus een 2e lh piek). Succes verder en hopelijk test je snel positief.
Nee heb niet eerder mijn temperatuur bijgehouden. Wel ovulatietesten gebruikt. Die gaven een oploop en afloop, maar geen piek. Vandaar dat ik ditmaal 3x per dag ging testen. Mischien toch te vroeg gestopt met testen vorige keer. Vandaag weer slecht geslapen. Heb mijn temperatuur van 03.00 opgeschreven, maar haal die er morgen weer uit. Als ik die van 37.1 wegdoe (was die ochtend heel erg bezweet met hartkloppingen wakker geworden dus denk dat die ook niet echt correct is?) Dan ziet het er wel naar uit dat het geleidelijk aan stijgt? Heb nog steeds krampen, de steekjes hebben plaats gemaakt voor een zwaar gevoel. Dus ofwel word ik binnen enkele dagen ongesteld ofwel betekent het toch iets. Vorige cyclussen was ik zo nuchter, teste ook niet tot ik enkele dagen "overtijd" was (en dan nog negatief krijgen ). Deze cyus vind ik het veel moeilijker nuchter te zijn
dat is wel begrijpelijk, omdat je er nu meer mee bezig bent. 10 dpo zou je wel al een testje kunnen doen als je er dan rustiger in staat