oh phoe, dat is helemaal intens! Is t nog wel te doen? Of ga je richting (gedeeltelijk) ziektewet? Goed op jezelf passen hè! Hij vond ze eerste dag heel leuk. Mocht t hulpje van de juf zijn en was helemaal trots. @Maankindje hier niet gedaan. Met welke argumentatie wordt dat aangegeven? Bedoel je eigen matras (of die van de oudere kinderen) vervang je ook niet elke paar maanden. Hooguit dat je de hoezen wast (net als bij co-sleeper en t ledikant overigens).
Oh ehm…nooit over nagedacht. Hier sliep de oudste nog in haar ledikant toen de jongste er was. Toen de oudste naar een groot bed ging, ging de jongste naar haar ledikant, en dus ook naar dat matras. En het ledikant van de jongste staat nu inclusief matras bij ons pasgeboren neefje. Wij hebben wel van die speciale hoezen erom voor doorlekken enzo. En matrassen voelen op alle plekken nog stevig en zijn schoon. Dus heb nooit gedacht dat dit niet kon
Phoe, mijn bekkenproblemen zijn weer flink aanwezig. Koesterde een tikje hoop dat het dit keer minder of later zou zijn, maar helaas. Baal er echt enorm van, dus gooi het er maar even uit
@Kendi3 en @Daantje3 ik lees dat de matrasjes vol zouden zitten met bacteriën van alle lichaamssappen die er in terecht zijn gekomen. Maar ik kan geen echt goede bron vinden, tot nu dit gelezen op sites van Nutricia, Mamaloes.
Ik ben van plan dezelfde matras te gebruiken. Bij Femme regelmatig omgedraaid en er zitten geen deuken ofzo in dus lijkt mij nog prima voor broertje.
Kan me er iets bij voorstellen. Maar dan lijkt reinigen met soda of eventueel een matrasreiniger(zo’n apparaat waar je ook je bank mee schoon krijgt, te huur bij bouwmarkten) wel een optie toch? Wij doen eens in de heel veel tijd onderstaande; Matras schoonmaken met baking soda Om de paar jaar is je matras toe aan een opfrisbeurt. De beste oplossing voor het opfrissen en schoonmaken van je matras: baking soda. Hoe pak je het aan? Strooi een ruime hoeveelheid soda over je matras en borstel de soda vervolgens in het materiaal. Laat dit een paar uur intrekken. Met behulp van een stofzuiger zuig je alle soda weer van je matras. Yes! Nu is je matras weer lekker fris en heerlijk schoon!
Thanks! Ik heb vooral veel pijn. Heb een gek punt in mijn rechterbil zitten wat tijdens mijn eerste zwangerschap al irriteerde. Dat is nooit helemaal weggegaan, maar had er nu vlak voor de zwangerschap eigenlijk nauwelijks last van. Dit punt doet nu weer continu pijn, en straalt helemaal uit naar been, alsof iemand er messen in steekt. Zeker als ik veel sta/zit/beweeg en til. En verder merk ik gewoon hoe zwak mijn bekken zijn door die relaxine die je aanmaakt. Dus mijn benen en rug moeten meer opvangen, waardoor die hele regio zeurt/pijn doet. Beetje lastig uitleggen allemaal. Volgende week naar de Osteopaat, want een bekkenfysio heeft vorige keer niets opgeleverd.
Ik heb precies hetzelfde in mijn rechter bil en ook dat het zo door zeurt in mijn benen en rug. Soms zo dat ik er niet van kan slapen. Ik loop al paar weken bij de bekkenfysio afgelopen week heeft ze het helemaal los gemaakt. Ze heeft toen echt die bilspier goed gemasseerd. Nu gaat het iets beter. Ik had hiervoor een andere bekkenfysio en ik merk wel echt verschil tussen de twee. Ik krijg nu allemaal tips mee hoe ik moet zitten, opstaan, traplopen etc. waar ik eerst niets van wist. sterkte!
@Frangipani pittig zeg.. denk aan jezelf inderdaad! @Maankindje ik weet het ook nog niet, ik gebruik het matrasje eigenlijk voor naast het matras van I. Hij heeft sinds 16 maanden een eenpersoonsmatras als bed en met periodes valt ie er weleens uit dus dan leg ik die ernaast. Maar wellicht dat die tegen die tijd alsnog naar het ledikant gaat, maar I. lag pas in ledikant toen hij echt niet meer in het wiegje pastte en vervolgens dus ook vrij snel over op een eenpersoonsmatras en nummer 2 misschien nog wel eerder als weer een moeilijke slaper is dus vind dan ook zonde een nieuwe te kopen eigenlijk.. maar kijk even naar de staat tegen die tijd. hoe was CP? @Nixter hopelijk werkt de kleine mee vandaag! Hoelaat mag je?
@daantje nee wat rot dat je weer zo'n last hebt al hopelijk doet de osteopaat iets, er zit inderdaad wel veel verschil tussen verschillende bekkenfysio's altijd irritant zoeken naar de juiste dan.. maar hopelijk is het beetje stabiel te krijgen met 2 jonge kindjes lijkt me helemaal lastig en we moeten toch nog even
Hier zit ongetwijfeld een kern van waarheid in. Maar, hoe lang slapen ze er op? Zo lang is dat niet, en jij verwisseld je eigen matras toch ook niet elk half jaar?
@Nixter succes meid! Benieuwd of jullie straks eindelijk gaan weten wat het wordt Wij hadden gisteren een gezellige kaas en wijnavond bij vrienden. Uiteraard geen wijn voor mij Straks even boodschappen gaan doen en vanavond spelletjes avond met andere vrienden bij ons thuis. Morgennamiddag feestje voor mijn verjaardag (dan komt Femme ook terug) en gaan we meter en peter vragen voor de baby
Wij hebben altijd een extra topper op de matrasjes van de kinderen liggen welke op 60 graden gewassen kunnen worden. Dus het matras en topper zijn gewoon schoon. De tijk van het matras was ik eens per half jaar voor de vorm. Maar dochter lag nog in haar ledikant toen zoontje geboren werd. Hij heeft ook een eigen ledikant en matras. Het is de bedoeling dat deze baby hopelijk in het oude bedje van dochter gaat liggen. Moraal van het verhaal, geen nieuwe matrasjes hier hoor
Ik heb gisteren alle kleertjes van zolder gehaald. Eigenlijk omdat ik sowieso bezig was de kasten e.d. van de kids uit te mesten en alles op vinted te zetten. Als we vanmiddag weten wat het wordt ga ik ze uitzoeken. Ik had gisteren al even gespiekt, superleuk weer al dat kleine goed. Zo klein weer!
Echt hé! Ongelofelijk hoe snel ze groot worden. Mijn man heeft in oktober een weekje verlof en dan willen we de meubeltjes in zijn kamer gaan zetten omdat ik geen blijf meer weet met zijn kleren en spullen en dan ook gelijk in de verf zetten.
Nou, die tijdsduur, dat is t m hier een beetje. Onze zoon heeft 3,5 jaar op dat matras geslapen. Hij lag nog heerlijk in zijn ledikantje, wilde geen groter bed, dus pas een jaar geleden is hij overgegaan. Toen hij 6 weken oud was is hij al overgegaan van wieg naar ledikant. Succes bij de echo straks!!