Haha nog even dus en dan testeeeeen Ik wil eigenlijk wachten tot NOD masr dat gaat waarschijnlijk niet lukken. 20 dpo lijkt me mooi. Dat is dinsdag. Of ik moet ineens allerlei symptomen krijgen. Maar dat zal wel niet.
Wanneer beginnen die progesteron levels weer te stijgen? Ik heb er ook altijd wel last van. Inderdaad klote dat ze zoveel lijken op zwangerschapssymptomen.
spannend! komt steeds dichterbij ik wacht nog op mijn eisprong en ben echt chagrijnig vandaag.. kinderen luisteren totaal niet vandaag en mijn hoofd zit echt even helemaal vol op het moment
Gelijk na eisprong zowat tot 10dpo. Symptomen van progesteron blijven aanwezig tot rond 10 dpo. Daarom is het zo tricky als je vroeg symptomen voelt want het kan echt VAN ALLES zijn
Eh bah!!! Kinderen luisteren bijna nooit!!! Het is best fucked up . Hopelijk draait jouw stemming snel bij!!
Ik doe graag mee miekkie - 42 jaar - derde kindje - nod 2 september (uitgaande van gemiddelde cyclus). Mijn cyclus varieert tussen de 24 en 29 dagen. Mijn app zet mijn nod op 2 september. Ik heb 15, 17, 19, 20 en 23 augustus gemeenschap met mijn partner gehad. Voldoende kans dat dit in de de vruchtbare periode is geweest? Of hebben we net 21 en 22 als belangrijke dagen gemist?
Welkom miekkie. moeilijk te zeggen als je je eisprong niet precies weet, vorige maand was mijne op cd20. Deze maand op cd 15. Maar mijn cyclus wisselt nogal. gelukkig leeft sperma een aantal dagen voort in je lijf, dus hopelijk heb je alle dagen daarmee getackeld ♥️!
Ja vooralsnog wil ik geen ovulatietesten gebruiken (werken bij mij niet al te goed), dus ik weet de eisprong idd niet precies. Nu weer lange wachtdagen!
Denk dat het wel genoeg is hoor! En lotgenoot! Hier ook 42 en 3e kindje. Hoelang ben je al aan het proberen?
hee dames! even een vraagje. ik heb mijn vorige menstruatie ook even toegevoegd aan de premom app en nu geeft ie aan dat mijn ovulatie 1 dag eerder is? maar ik heb nog helemaal geen 'donkere' streep gehad op mijn ovulatie. donkerste tot nu toe dan was op dag 7 van mijn cyclus. is het slim om nu iedere dag seks te hebben? want hebben het gister ook al gezellig gemaakt.
Dat wat in PreMom app verschijnt is een schatting!! Jouw lichaam heeft z’n eigen ritme. Kan idd zijn dat jouw eisprong 1 dag eerder is of kan ook zijn dat ie 1 dag later is. Dus idd gewoon op de piek op je ovu test blijven jagen! Niet slim om elke dag te klussen!! Laat jouw lichaam en vooral de potentie van de zwemmers even een dagje rusten tussendoor. Dus om de dag zit je meer dan goed!!! Elke dag klussen kan de kwaliteit van de zaad negatief beïnvloeden.
Als er niets aan de hand is met het zaad van je partner, kan elke dag ook geen kwaad. FF raadt het zelfs aan om elke dag te doen in je vruchtbare periode
Nou dat eerste stuk is compleet lariekoek medische professionals raden aan om om de dag te doen zodat je de beste kwaliteit sperma cellen kan hebben. elke dag klussen tijdens vruchtbare periode is niet direct taboe, alleen je hebt dan kans dat bij teveel inspanning de kwaliteit achteruit gaat! En een klus vergt wel wat inspanning.