Wie wil even meekijken?

Discussion in 'Zwanger worden' started by LiefsteWens, Aug 26, 2023.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. LiefsteWens

    LiefsteWens Actief lid

    Apr 15, 2020
    211
    37
    28
    Female
    Lieve leden,

    Sinds januari zijn wij bezig voor nog een kindje en ik twijfel op hoeveel dpo ik zit en hoe ik dit een volgende keer zelf kan berekenen.

    Ik gebruik de app en die is bijna altijd accuraat. 1 augustus tm 7 aug had ik mijn laatste menstruatie, en 18 aug mijn eisprong. Volgens mijn eigen berekening is het dan vandaag 8dpo (klopt dit) en uit nieuwsgierigheid getest en natuurlijk negatief.

    Anyway, heb ik mijn dpo goed berekend?
     
  2. Soof1992

    Soof1992 Fanatiek lid

    Jan 2, 2022
    2,577
    3,077
    113
    Female
    Heb je de eisprong ook bijgehouden door ovulatietesten? In andere woorden; weet je dat heel zeker?

    Zo ja, dan klopt het inderdaad dat je vandaag 8 DPO bent (en dat is voor velen vaak nog wel vroeg om positief te testen, sommigen krijgen pas voor het eerst een streepje op 10/11 DPO).
     
  3. onzekereMama

    onzekereMama Fanatiek lid

    Feb 21, 2014
    1,136
    551
    113
    Female
    Gelderland
    dat ligt er aan hoe zeker je van je eisprong bent, ik loop bijv 1 dag voor op jou, werd de 31e ongesteld, de 15e mijn eisprong, en nu 11dpo.

    als je zeker bent van de 18e dan klopt je dpo en is het nog best vroeg om te testen, maar heb je ovulatie testen gebruikt of getempt?
     
  4. LiefsteWens

    LiefsteWens Actief lid

    Apr 15, 2020
    211
    37
    28
    Female
    Bedankt voor jullie reactie.

    100 procent zeker ben ik niet, want geen ovu testen gebruikt of getempt omdat we in het buitenland waren.
     
  5. onzekereMama

    onzekereMama Fanatiek lid

    Feb 21, 2014
    1,136
    551
    113
    Female
    Gelderland
    Als je én niet tempt én geen ovulatie testen gebruikt kun je nooit met zekerheid je ei vinden en dus je dpo berekenen. Een app neemt een gemiddelde met een LF van 14 dagen. Je kunt wel een LF van 10 of 16 hebben, dat weet je app niet. Dus dan is het niet te zeggen hoeveel dpo je bent..
     
  6. onzekereMama

    onzekereMama Fanatiek lid

    Feb 21, 2014
    1,136
    551
    113
    Female
    Gelderland
    Betekend trouwens niet dat je geen kans hebt omdat je dat niet weet, mits je het regelmatig hebt gedaan. maar dan zou ik je nod aanhouden als testdag.
     
  7. Soof1992

    Soof1992 Fanatiek lid

    Jan 2, 2022
    2,577
    3,077
    113
    Female
    Eens met @onzekereMama inderdaad. Zou in dat geval ook pas testen op je nod of misschien wel de dag erna. Als je elke keer een iets andere cyclus hebt, zou ik pas testen na de laatste dag van je langste cyclus die je hebt.

    (In mijn geval wisselt het bijvoorbeeld tussen 29-33 dagen. Ik heb getest op dag 34 toen ik nog niet ongesteld werd. Had ook totaal geen verwachtingen en bleek dus zwanger te zijn.)
     

Share This Page