Nee nog niet. Dit ontwikkeld zich wat later in de zwangerschap. Wordt wel al gecontroleerd vanaf 14 weken en natuurlijk weer met 24weken een glucose drankje
Welkom! Als ik jouw uitgerekende datum bereken kom ik zelfs op 2 mei uit… Maar je uitgerekende datum verandert uiteraard niet als je twee weken eerder zal bevallen. Ik vind het persoonlijk nu al lastig dat ik overal zo ongeveer als laatste mee ben (echo’s, NIPT straks, bevallen etc.). Vorige zwangerschap was het nog erger. Was ik helemaal als laatste uitgerekend van de groep en beviel ik ook nog eens een week later. Was iedereen al lang en breed aan het baby knuffelen. Ik denk overigens dat dat nu niet anders zal zijn
Hier ook geen goed nieuws. Baby A werd zaterdag gemeten op 5+2. Vandaag 5+5 maar de verloskundige vond het er goed uitzien. Baby B leek met vruchtzak en al om baby A heen te liggen. Een soort banaan vorm. Ik vond het zelf nogal logisch, baby B heeft minder plek. Maar de verloskundige was minder enthousiast. Ze denkt dat dit niet goed komt. Qua grootte vond ik ze beide even groot. Ik zag in beide zakjes een dooierzakje en een vruchtje, maar de verloskundige zei dat ik dit niet goed gezien had. De hele echo was uitwendig en ze wilde niet inwendig kijken. Ik heb hierna de gyn gebeld en mag morgenvroeg daar even komen spieken. Een beetje een bittere nasmaak, ik kreeg zelfs geen afdrukje van baby B mee...
Wat kom je dan raar van die afspraak terug.. ook dat ze niet eens een afdrukje meegeeft. Het zijn nog steeds jouw kindjes. Hopelijk is de gyn wel wat fijner morgen!
Hé wat raar ook dat je niets meekrijgt. Zeker nu in die onzekere tijd wil je zoveel mogelijk tastbaars hebben. Hopelijk een prettigere afspraak bij de gyn morgen. Ik duim mee dat alles toch meevalt!
Jeetje spannend zeg… had er nog nooit van gehoord. Hoop dat de gyn het toch anders ziet… ik duim mee op een goede afloop!
Heel raar dit… dan denk je dat het prettig is om extra vaak te kunnen spieken, maar in plaats daarvan wordt je er alleen maar heel onzeker van. Ik hoop ook dat de gyn je morgen gerust kan stellen.
Nou dames.. wat een klote nieuws zeg Ook rot dat die verloskundige zo'n kreng was bij jou @Beay @Rouge, hoe is het gegaan ?
Ik durf het bijna niet te vragen, maar ik hoop zo dat je ergens een klein beetje goed nieuws hebt gehad. Hoe gaat het?
O meis wat naar ook dat je niks van baby b mee hebt gekregen!! Ik heb elke keer bij m'n 2jrige ech afdruk meegekregen waar z'n vanishing twin ook op stond dikke knuffel hoop dat je morgen ochtend beter nieuws krijgt
Ja ik moest even alles op een rij zetten Ja enigzins positief We hadden wachtend in zh besloten als t daar echt in baarmoederhals zat dat we t lieten weghalen voor t weekend gezien kans op bloedingen en ik aan bloedverdunner zit Bij gyn geweest helaas niet m'n eigen gyn maar degene die spoeddienst had.... ben binnenste buiten gekeerd en ze is zwaar geïrriteerd op de verloskundige die de echo deed ( lees twee verloskundige uiteindelijk) Kreeg echo zowel via buik als inwendig Dat wat ze voor de kleine aanzagen bleek een cyste te zijn in m'n baarmoederhals van...( benaming kwijt) Gevuld met slijmerige substantie. Dat zagen ze waarschijnlijk traag bewegen en toevallig de grote van... Toen ging ze baarmoeder bekijken slijmvlies flink dik een mooie 2,6 cm, bij een bbz is je slijmvlies dunner..toch is ze m'n eileiders nagegaan m'n eierstokken....die bleken zelfs cystevrij....geen vrij vocht geen vrij bloed ook geen bloed in baarmoeder..... Haar conclusie t is allemaal wat trager.... templijst fotos van testen en al heeft ze bekeken... ze zegt ik denk dat je hcg gewoon heel langzaam gaat, dossier bekeken en de hcg metingen van andere zwangerschappen bekeken hun hanteren verdubbeling met 72 uur ongeveer..... ze zegt we gaan bloedprikken kijken of het bij het echo beeld past en dan gaan we het opvolgen.. Ondertussen nog wel roze verlies gehad maar dat is nu ook weg maar ja al dat gepor met inwendige echo's en aan de bloedverdunners dat wilt wel. Dus geprikt tegen 4 uur belde ze terug positief ze zegt je hcg is 527 dat past bij dit beeld we gaan het opvolgen we zien pas wat op de echo Als je tegen 2000 hcg gaat. Dus maandag ochtend prikken maandag middag weer uitslag en echo. Ze denkt een latere ei en een heel taai zwemmertje wat t bizar lang heeft volgehouden zeker voor m'n man z'n doen gezien diabetes en vermindert vruchtbaar. Zij was positief....en ik moet effe acclimatiseren van deze rollercoaster, schiet mij maar lek Gaat een heeeeeeeel lang weekend worden
Ik heb er echt flinke hoofdpijn van en wat draaierig durfde ook niet meer te eten en te drinken mochten ze moeten ingrijpen. Ga vroeg m'n bedje in Lief moest door naar z'n werk dubbele dienst vond t ook echt zo kloten voor hem, had zo t gevoel m'n lijf faalt weer en hem weer teleurstellen
Naaaaahhh te bizar dit! Eerst een echo met een kindje van 6 weken met kloppend hartje, dat misschien in je baarmoedermond zit en nu niets meer te zien? Dat moet toch een rollercoaster zijn! Hoe zag die verloskundige nou een cyste aan voor een baby Heel veel sterkte met afwachten dit weekend. Hoeveel HCG zou een zwangerschap van 6 weken moeten hebben?
Geen idee is echt per vrouw verschillend ik weet dat ik t langzaam aanmaak van de andere zwangerschappen gelukkig, als ik helemaal terug reken kan het heel goed, maar idd dat vragen wij en de gyn zich ook af. Ben blij dat ik erop gestaan heb vandaag nog een gyn te zien
Nou dit is een stuk positiever als het bericht wat ik dacht dat zou komen! Maar jeetje wat een bizarre dag voor jullie! Nu proberen indd dat weekend door te komen!