Mijn mond viel vanmiddag open. Ik ben gevraagd, een poosje geleden, om trainingen te gaan geven binnen de instelling waar ik werk. Ik heb heel lang getwijfeld maar tijdens mijn vakantie toch een kort bericht gestuurd naar de desbetreffende persoon dat ik geïnteresseerd was. Vandaag mocht ik op gesprek komen en een uurtje later belde ze al: ‘we waren het unaniem eens met elkaar, je bent perfect voor deze rol.’ Dus nu ben ik gewoon trainer om 17 jaar Jeugdbescherming door te geven ❤️
Mijn oudste feest niet eens wekelijks, maar weet echt precies te vertellen wat ze wel en niet lekker vind qua alcohol. Tja ze weet dat ze het van ons thuis niet krijgt, en dat we er uiteraard niet blij mee zijn, ze weet de effecten ervan, en meer kunnen we niet doen. Ze werkt dus verdient zelf geld.
Dat we nu wéér een andere rekenmachine voor de oudste moeten kopen. Want die van 2 jaar terug "voldoet niet meer aan de norm" die was 65 euro. Die we nu moeten kopen is 90!!! euro. Is de enige die aan de "norm" voldoet en ze mogen gebruiken bij toetsen en examen. Belachelijk, echt.
Ja was echt heel heftig, momenteel is het/hij rustig en plan is dat hij zaterdag ook wel op verjaardag komt dus het is echt wel verbeterd gelukkig. Maar kans op 100% terug goed zie ik/zien we somber in Mbt alcohol: ja een x thuis een biertje met papa, als kind oud genoeg is, vind ik ook anders dan "op straat". Al zal ik thuis drinken ook niet aanmoedigen. Voorlopig hoef ik hopelijk nog even niet bang te zijn bij oudste zoon. Zijn zakgeld gaat nog op aan bestuurbare auto's en snoep
Grafische rekenmachine zeker? Ik vind het ook belachelijk dat ze na een paar jaar ineens zo'n ding moeten hebben. Wij hebben ook gewoon het hele VWO met die 'gewone' rekenmachine gedaan. Hoezo kan dat nu niet meer zodra ze in de bovenbouw komen? Ik hoop maar dat als zoon volgend jaar naar de middelbare gaat, hij de gewone van dochter nog mag gebruiken en dat die dan niet alweer als te oud wordt gezien. En dat hij in de bovenbouw straks ook de grafische kan overnemen aangezien dochter die dan toch niet meer nodig heeft.
Mijn oudste, uit het zelfde bouwjaar als jouw oudste, wou graag alcoholvrij bier proeven, want daar zit geen alcohol in. Hij vond het raar dat dat niet mocht. Maar ik wil bier niet normaliseren voor hem, ongeacht het alcohol percentage. Wel willen wij hem tzt eerst thuis alcohol laten drinken om te kijken hoe het valt en er wat aan te wennen, voordat hij ergens op een verjaardag los gaat. Voorlopig pot hij hier zn geld nog op en spaart hij voor een of andere VR bril.
Dat is zeker zo maar dan nog kan je het niet tegenhouden dat ze het gaan uitproberen. Verleidingen en invloeden zijn er overal en dan is het net zoals je zegt maar net welke kant de weegschaal op slaat.
Werd niet aan mij gevraagd maar ook daar kunnen ze echt vrij makkelijk aan komen. De turkse en poolse supermarkten letten nergens op, evenals de meeste avond winkels. In sportkantines zijn ze ook lang niet altijd even strend. Verder zodra er 1 in de vriendengroep 18 is is het totaal geen probleem meer. Dochter vind veel interessant maar drank vind ze tot nu toe goor en ze wil niet dronken zijn omdat ze bang is de controle kwijt te raken ( is vast op een dag anders) maar in haar vriendengroep is aan drank komen nooit een probleem. En op veel 15/ 16+ feestjes kopen ouders het gewoon
Ik heb genoeg mogelijkheden gehad maar ik heb altijd de verleiding weerstaan. Ik vind (en vond) het niet interessant en ik wilde mij daar ook niet mee bewijzen.
Ja en er zijn er genoeg die de verleiding niet kunnen weerstaan en dat geeft niks. Zo erg is het niet om eens iets uit te proberen zolang het maar binnen de perken blijft en je er niet afhankelijk van wordt.
Ja maar die 1e is ook een grafische van casio geloof ik, die moesten ze toen hebben, en nu alleen numworks. Vind het belachelijk.
Bij ons was de grafische rekenmachine wel degelijk verplicht op het VWO vroeger hoor, en toen al reteduur. Wij moesten er eentje van Texas Instruments hebben. Ik was altijd bang dat ik m ergens liet liggen ofzo, ook omdat mijn ouders altijd klaagden over de prijs van dat ding. Edit: even gegoogled, als ik t goed zie, is t sinds 1998 verplicht voor de bovenbouw.
Hier hebben we hem toen ook moeten aanschaffen. Inderdaad 100 euro. Mijn dochter was hem vorig jaar even kwijt, ik was echt niet blij. Zo'n Casio koop ik voor 8 euro bij de Kruidvat ofzo maar gelukkig bleek die bij een vriendin te liggen. Het is ook best nog een ingewikkeld ding om te gebruiken.
Mijn mond valt open over wat voor prutprogramma shownieuws is. Uk kijk bijna dagelijks rtl boulevard. Heb het gewoon opstaan en ruim dan op of strijk in de kamer of doe administratie. Vind het een leuk programma om lekker laagdrempelig te zien. Shownieuws... Wat een ongezellige toestandven wat een raar format. Een tafel met mensen en iedereen wil wat zeggen... Heel apart.
Zoon van 15 moest er ook 1 hebben (vwo4) via school aangeschaft voor 100,- Vertelde hij dat die rekenmachine alleen voor wiskunde is en bij natuur en scheikunde niet gebruikt mag worden. Want er zitten te veel functies op Nu heeft hij er gelukkig nog 1 die hij wel mag gebruiken, maar we hebben nu al 3x zo'n dure moeten kopen. Elk kind moet de volgende, want dan is hij weer verouderd.