Oh balen zeg maar vol goede moed op naar ronde 3 ! Ik zou de temp wel laten zoals hij was of nu een memo maken van de hoge temp, zodat je later kan terugzien dat je temp ook nog hoog kan zijn tijdens je nod
Dat is iets wat je niet verwacht had. Het lichaam blijft bijzonder van een vrouw. Hier is het kruis gekomen vanmorgen bij ff.
Geen andere dingen aan de hand? aantal slaapuren, met pyjama aan (hiervoor zonder), verkouden, alcohol?
Nee geen van allen… en ik ben zo heftig ongesteld dat ik echt wel weet dat ik niet zwanger ben hoor. wacht komende dagen maar af
Valt me wel op dat ik eerder nooit zo heftig ongesteld was… nu moet ik elke 15 minuten naar de wc lopen omdat ik doorlek. Lijk dood te bloeden joh! Blijf ook lang spotting houden en flinke krampen. En dit is sinds vorige sectio (alleen met spiraal was dit minder) ben stiekem wel blij dat ik vrijdag naar de huisarts kan om het na te laten kijken. Het zint me niet zo
@shirley1987 wat onwijs vervelend dat je zo heftig ongesteld bent! Ik hoop dat het vandaag wat minder is voor je en het gauw vrijdag is wanneer je bij de ha terecht kan, waarna je hopelijk gauw een doorverwijzing kan krijgen!
Ik heb met terugwerkende kracht m'n (licht) positieve testen ingevuld! Ik was 9 en 10 dpo nogal sceptisch met de tuurlijntjes, maar sinds gistermiddag toch al stuk duidelijker voelt heel onwerkelijk na 2,5 jaar! 18 aug HSG gehad, dat heeft blijkbaar een zetje gegeven♡ Hopelijk blijft deze plakken! 1e foto 9 en 10 dpo 2e foto 11 dpo gistermiddag 3e foto 11 dpo middag en 12 dpo ochtend Ziet dit er goed uit @RoGiJuLi ? Merk dat ik ietwat onzeker ben Vanmorgen cb digital gedaan met ochtendurine kreeg een "niet zwanger" en met 2e urine had ik de duidelijke kv test. Was ik iets te snel en beter met 2e urine kunnen doen? Of nog te weinig hcg?
Is het normaal dat je temp zo enorm schommelt de eerste dagen na je menstruatie en tijdens je menstruatie? Ben soms dan ineens bang dat de eisprong toch al geweest is
Hmm wordt niet heel vrolijk van mijn kaartje. Nog niet eerder zo vroeg al een daling gehad. Bijzonder hoe snel je hoop voor deze maand weg kan zijn door een daling zo vroeg.