Wij zaten in de Premier Inn Southwark station. Veel dingen op loopafstand maar ook dichtbij de metro. Goed ontbijt en betaalbaar, kindvriendelijk, best rustige ligging. De meeste Premier Inns zijn goed en betaalbaar, ze staan alleen niet op booking.com, zijn alleen via hun eigen site te reserveren.
Wij gaan naar premier inn toothing. Iets uit het centrum zodat we niet met de auto die betaalzone in moeten. Maar met de trein lijkt me dat geen probleem.. er zijn genoeg hotels van hun keten in het centrum.
Ik ben laatst nog in het Premier inn Kensington geweest, ligt op 5 minuten lopen ofzo van het metrostation. In het hotel zelf kan je ontbijten, maar zelf geen ervaring mee. Bij het metrostation heb je namelijk een heerlijk ontbijt tentje wat ook nog eens een stuk goedkoper is dan het hotel.
Dank! Dat komt wel overeen met wat ik had gevonden en vind het echt duur. We gaan toch maar met de auto dan.
ja klopt maar geen parkeerkosten, benzine en binnen 4 uur ben je dus scheelt veel reistijd ennnnn milieu vriendelijker!
Ja je moet die tickets echt ver ver ver van te voren boeken of zorgen dan je niet met schoolvakanties zit
Ik had ook voor de trein gekeken maar ik vind dat echt duur zeg. Dus nu gaan we met een busreis. We gaan 4 dagen, 3 overnachtingen, 1 keer diner in het hotel, 3 keer ontbijt, bus, boot en kaartjes voor harry potter museum voor 389 euro pp. We hebben er nog een rondleiding door Londen met een Nederlandstalige gids bijgeboekt voor 20 euro p.p.
Ik heb gekeken bij de premier inn maar omdat wij met z’n vijfjes zijn en twee kamers willen / nodig hebben is het best kostbaar: 1500 euro voor 4 nachtjes.. Ik ga toch op booking zoeken.. Tips voor wijken bv zijn welkom. We komen met de trein
Wat een geld pfff.. wij vliegen van maandag tot vrijdag. 144 euro pp. hotel zitten we prime inn. Is inderdaad wel ruim 2000 voor 6 personen/2 kamers
maar wij zijn binnen 4 uur in het centrum van Londen.. dat red je met het vliegtuig niet denk ik (en het is veeeeel slechter voor het milieu)