Lief dat je het vraagt. Nog niets beter dan het weekend. Vanmorgen gepoogd te werken maar mij toch maar afgemeld. Niets lukt. Nu rest van de week maar zoveel mogelijk uitrusten, voor zover dat gaat met een peuter en niemand die wil oppassen/geen extra opvang beschikbaar. Komt goed. Hoop ik. Blech.
Oef, na een week ziek zijn begin in eindelijk wat op te knappen. Het is op mijn longen geslagen, steeds buiten adem bij de kleinste inspanningen, constant moe en een algeheel ellendig gevoel. De beide kinderen vandaag elders dus ik heb een hele dag voor mij alleen. Rustig aan wat doen in huis en Virgin River kijken. Succes met de hitte! Het wordt hier 30 op zijn warmst.
@Sansaatje klinkt alsof je het echt flinke te pakken hebt gehad. Blijft nog steeds een rotvirus. Hopelijk valt de nasleep mee. Hier 31 graden. Morgenmiddag gelijk na het ophalen van A door naar her strand. Ergens tussendoor m'n sollicitatiegesprek voorbereiden. Ik mag maandagmorgen op gesprek komen.
Ah nee @Sansaatje , jullie hebben het dan echt flink te pakken (gehad) Zou je toch bijna niet meer aan denken, dat je nog gewoon covid kan krijgen. Zijn de kinderen ook ziek geweest? Hoe gaat het met je man?
@Fanne gefeliciteerd zeg, wat spannend dat je in elk geval op gesprek mag komen! Enig idee hoeveel kandidaten er zijn? Hoop voor je dat het wat wordt! Hoor je dat meteen die dag?
Laiverds, hoe is het verder? Hier zit de eerste week werken er weer op, ben morgen vrij. Prima week gehad, lekker druk. Kinderen ook op school/opvang en iedere avond tot 20u in het zwembad gelegen. Wij zelf ook, heerlijk om even af te koelen haha! Kreeg vandaag bericht van school, V zijn eerste wendag is vr 29 september. Hij heeft er helemaal zin in, zo leuk! Hele nieuwe fase weer @Boordevol @Siepie85 Jullie jongens zijn gestart na de vakantie toch, hoe gaat het met ze? Vinden ze het leuk? Is V dan de volgende in rij die gaat starten, of zijn er nog meer binnenkort? @riean L is toch ook al zo aan de beurt?
@Magnolia29 hier behoorlijk druk sinds we terug zijn van vakantie. Maar jaaaa hij is begonnen! En het gaat redelijk goed. Nu nog halve dagen. Volgende week voor het echie, dan gaat ie alle dagen, hele dagen. School is hier deze week begonnen. Hij valt wel standaard in slaap na school, in de auto, valt daardoor later in slaap in de avond waardoor het moe worden een beetje instand wordt gehouden.
Hier woensdag begonnen had al maandag gemogen maar we hebben dan geen BSO. Dus deze week de woensdag en vrijdag en dinsdag is het echt zover. Hier meteen hele dagen en hij is helemaal in z’n element en was gisteren ook boos dat ie naar de opvang moest. Ook totaal niet moe woensdag en hij moest ook nog mee met z’n zus naar de voetbaltraining. Ook heel grappig vanochtend het was k mama ik ben in de klas je kan gaan hoor, dagggg tot vanmiddag.
Jaaa, de wendagen voor L zijn ook ingepland. Na de herfstvakantie, 2 ochtenden. Voor mij hoefde het niet eerder, al mocht dat wel. ze start 30 oktober. Dan zou ze voor de vakantie een ochtend mogen, dan vakantie, week erna weer 1 ochtend en dan voor 'vol' , dat is 4 dagen (eerste jaar is ze vrij op vrijdag) Op zich zie ik het haar helemaal doen, maar ik merk wel dat ik ff moet slikken. Terwijl de derde ook al naar school ging toen ik zwanger werd van L, dus ik weet hoe het is om geen kind meer thuis te hebben. Maar toch, ze is ons cadeautje, ons nakomertje, en zo ontzettend makkelijk, op deze manier kan ik haar best nog een jaar thuis hebben maar het is prima, ze vindt het zelf leuk om straks te gaan dus helemaal goed.
Dat vind ik nu dus ook echt heel erg wennen mis hem stiekem ontzettend op m’n vrije vrijdag. 3 jaar lang met hem alleen en nu gewoon naar school! We hadden altijd een heerlijke routine en hij wist ook altijd hoe of wat. En idd allemaal de laatste keer lekker emoooooo
Oh wat een heerlijke dag! Hele dag aan en in het water met de kinderen en nu bij het meer picknicken.
Ik vind Alex Hall echt grappig. En Gio! Ben trouwens benieuwd wanneer er weer een nieuw seizoen komt van Selling Sunset. Virgin River staat ook online. Maar daar moet ik ook nog aan beginnen. Meestal volg ik 1 serie of 2 series op hetzelfde moment. Vind het prettiger om iets te kunnen bingen ipv echt 10 series door elkaar te volgen.
Hier start mini O 6 november met school. Ook al best gauw. Ik merk dat ie het een beetje spannend vindt maar tegelijkertijd vindt ie het ook stoer omdat O natuurlijk ook al naar school gaat. Verder is hij totaal niet meer uitgedaagd op de opvang (want M zit bij hem in de groep) dus hij is er ook aan toe. Ben zelf wel benieuwd hoe het gaat met lezen en schrijven straks en of het dus ook nog verband houdt mijn zijn eerdere spraakachterstand. Hij kwam toch van best ver maar heeft zich zo goed ontwikkeld. Hij oefent nu enkel nog sommige eindklanken. De logopediste (echt een heel fijn mens, mini O is erg op z’n gemak bij haar) maakt zich absoluut geen zorgen. Maar kan in theorie natuurlijk wel een signaal zijn dat hij met schrijven ook wat issues zou kunnen hebben. Maargoed. Als dat zo is dan zien we dat dan wel. Ben hoe dan ook trots op ‘m. Mini O is voor m’n gevoel altijd m’n kleine jongen. Dat heb ik met M helemaal niet hahah. Die is veel stoerder en fysiek sterker. En dan heb ik er 2 op school. Kan niet wachten tot de rest er ook op zit . Nee serieus die kleine L wordt bijna 1. Ik vind daar wel wat van hoor. M’n favoriete kleine meisje. De tijd vliegt voorbij. Het wordt een heel wild en koddig ding met een pittig (hoe kan het ook anders) karaktertje. Ze gaat zeker tegen haar broers in, al moet ik ook zeggen dat ze echt heel lief tegen haar zijn. Echt heel beschermend. Heel leuk om te zien.