Hoi, mijn vriend en ik hebben 2 mogelijke namen voor onze toekomstige zoon bedacht. Nu twijfelen we over onze favoriet van de 2 icm onze achternaam. Het gaat om de naam Mees de Leest. Ik heb even wat andere meningen nodig zonder dat we aan bekenden de mogelijke naam al verklappen… dus wat vinden jullie van deze combi? Kan het of rijmt het echt te veel?
Het rijmt niet . Maar er zit wel veel “e”. Ik vind dat persoonlijk niet storend en zou er gewoon voor gaan als dit voor jullie de naam is.
Bekt wel lekker om t plat te zeggen, maakt t een beetje zangerig/liefelijk. Ik zie t probleem niet zo eigenlijk.
Ik vind het niet rijmen vanwege de de 't' in de achternaam, maar helemaal lekker klinken vind ik het ook niet.
Om het minder op elkaar te laten lijken zou je een langere naam kunnen kiezen die je afkort als Mees.
Ook eens, het loopt wel, maar klinkt toch niet helemaal lekker. Maar ik weet niet of ik de roep/voornaam zou aanpassen omdat het niet helemaal lekker klinkt, zolang het maar niet slecht klinkt of rare afkortingen maakt toch? Die voornaam gebruik je veel vaker dan de hele bubs achter elkaar, dus dat is gewoon belangrijk dat die naar wens is
Hmm. Ik snap de twijfel. Ik vind dat het als 1 woord klinkt als je het hardop uitspreekt. aan de andere kant, hoe vaak zeg je je volledige naam. als ik de naam ergens zag staan zou ik denken hè wat een grappige naam. Een milde versie van Teun Teunissen ofzo.
Zou het totaal geen probleem vinden. Gewoon voor de naam gaan die jullie leuk vinden. Naam van onze zoon klinkt ook niet lekker met zijn achternaam (al vind ik dat bij jullie meevallen). Maar boeiend, we zijn super blij met de voornaam en die wordt het meest uitgesproken
Ik vind mees gewoon echt geen naam maar het schijnt tegenwoordig gebruikelijk te zijn. De combi bekt niet lekker maar kan prima.
Lijkt me prima hoor. Over het algemeen zeg je je voor- en achternaam maar beperkt tegelijk, dus het hoeft ook niet perfect.
Ik vind het prima klinken, vooral bijzonder omdat het inderdaad zoals gezegd wat zangerig overkomt. Ik ben wel benieuwd wat de 2e optie zou zijn die jullie hebben.
Het kan prima. Zou er zelf nog een 2e naam tussen plakken om het een beetje op te breken. Denk iets met twee lettergrepen zodat het een lekker ritme heeft.