Waar valt jouw mond van open? Deel 13

Discussie in 'De lounge' gestart door Mammavantwee, 1 jul 2023.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kwek

    Kwek Fanatiek lid

    16 mei 2009
    3.207
    1.263
    113
    Centrum België
    Vooral erg dat de koning van Marokko zich weinig tot niet laat zien en zo selectief is in het toestaan van hulp. Elke seconde telt in deze gvd!!
     
  2. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    12 mrt 2017
    16.377
    21.756
    113
    In Algerije waren er ook heftige overstromingen een aantal weken geleden. En daarna in een andere regio bosbranden... Geen idee alleen waarom dat niet het nieuws haalde.

    :(:(
     
    marais vindt dit leuk.
  3. Felice

    Felice VIP lid

    22 apr 2009
    7.502
    8.424
    113
    :( dat is dus langs mij heen gegaan :oops:

    Veel slachtoffers? Ik hoop dat dat meevalt :$
     
  4. tuc

    tuc Niet meer actief

    Waar ik trouwens ook benieuwd naar ben, heel veel mensen nu die begrip voor deze zotten hebben, maar hoe zou het zijn als andere groepen gingen zitten om zo een actie van het kabinet af te dwingen.
    Bv grote groepen PVV'ers die eisen om de asielinstroom per direct stop te zetten.
    Groepen SGP'ers die eisen dat er op elke school met de bijbel les gegeven wordt. Allemaal zaken die die groepen belangrijk vinden om de wereld draaiende te houden.
    Hebben "we" dan ook allemaal begrip?
     
    citroenrasp vindt dit leuk.
  5. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    31 dec 2015
    17.952
    33.622
    113
    Heerlijk die discussie over VT en wat we er allemaal van vinden wat ze juist wel of niet moeten doen :D:D:p
     
  6. Berte

    Berte VIP lid

    24 feb 2011
    7.027
    3.840
    113
    Vrouw
    Thuis
    Er zijn twee dammen doorgebroken.

    Bewoners van een lager gelegen stad zijn compleet verrast en hadden geen kans meer om te vluchten.

    Momenteel zijn er meer dan 2000 doden geteld en meer dan 10.000 vermisten.

    Echt, vreselijke cijfers. Ik kan er met mijn hoofd niet bij hoe machteloos de mensen zich daar nu moeten voelen.
     
  7. Felice

    Felice VIP lid

    22 apr 2009
    7.502
    8.424
    113
    :cry: wat ontzettend tragisch
     
  8. tuc

    tuc Niet meer actief

    Wat triest:cry:
     
  9. Oilell

    Oilell Fanatiek lid

    8 okt 2018
    3.225
    4.456
    113
    Vrouw
    Maar dat gebeurt toch ook? In Albergen een hotel dat omgebouwd zou worden voor asielzoekers in de flik gestoken door tegenstanders. Azc in Woerden waar demonstranten de boel kort en klein sloegen (inclusief de mensen die er woonden). Massale rellen tegen de coronamaatregelen? Boeren die de snelweg blokkeren, boeren die een gemeentehuis inrijden. Mensen die demonstreren voor huizen van volksvertegenwoordigers, waardoor hun kinderen soms niet eens meer naar school durven. Brand stichten op de snelweg, de bergers die het op willen ruimen bedreigen. De "blokkeer Friezen" die vonden dat hun mening een groter goed is dan wat dan ook (inclusief grondrechten van anderen). En als ze veroordeeld worden, wat meestal niet het geval is want dan wordt er niemand aangehouden, wordt er met crowdfunding een leuk bedrag opgehaald en worden de boetes lachend betaald.

    Dan vind ik mensen die op de snelweg gaan zitten echt niet zo'n probleem. Het is inderdaad een vreedzame demonstratie, die overlast veroorzaakt. Maar het is aangekondigd, het voldoet aan alle eisen om te mogen demonstreren. Recht op demonstratie is een groot goed. En dat staat in Nederland flink onder druk https://www.amnesty.nl/actueel/demonstratierecht-staat-in-nederland-in-toenemende-mate-onder-druk
     
    Caithxxx, Fruity90, Trirani en 2 anderen vinden dit leuk.
  10. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    28 mrt 2020
    9.467
    8.616
    113
    Vrouw
    En wat is daar zo heerlijk aan?
     
    NiVa0230, Anna009, Sado en 5 anderen vinden dit leuk.
  11. tuc

    tuc Niet meer actief

    Niet elke dag, dagen achter elkaar.
    En niks van die acties keur ik goed als ze overlast veroorzaken. Maar er is een verschil met dagenlang een belangrijke drukke weg blokkeren.
    En jij vindt het meevallen, ik heb daar een heel andere kijk op. Recht op demonstratie is er gewoon, op het Malieveld.
     
    Shay25, Cin85, SAARC en 2 anderen vinden dit leuk.
  12. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    12 mrt 2017
    16.377
    21.756
    113
    Volgens mij ongeveer zoiets als nu in Libië. Wij hebben trouwens ook kennissen in Libië maar in een ander gebied, maar volgens de voorspellingen komt het nu wel hun kant op... :cry: Zij hebben al zoveel meegemaakt, 2x is hun huis al eens gebombardeerd (gelukkig wel net op momenten dat ze er niet waren), 1x door rebellen leeggeroofd. Het ging net wat beter qua veiligheid, ik hoop echt voor ze dat deze storm ze bespaard blijft :(
     
  13. Felice

    Felice VIP lid

    22 apr 2009
    7.502
    8.424
    113
    Om stil van te worden ... :(

    Inderdaad bidden en hopen dat dat aan ze voorbij gaat
     
  14. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.304
    10.272
    113
    Nog gefeliciteerd!! Nou dat kwam nog eens mooi uit!
     
    CocoPerfume en Adje vinden dit leuk.
  15. Zuul

    Zuul Fanatiek lid

    19 aug 2020
    2.834
    3.591
    113
    Vrouw
    Vreselijk wat daar gebeurd is, ik schrik echt van de hoeveelheid slachtoffers...
    Ik hoop oprecht voor jullie kennissen dat ze gespaard blijven!
     
  16. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    30 dec 2017
    14.233
    28.223
    113
    Ja
     
  17. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    30 dec 2017
    14.233
    28.223
    113
    daar ben ik ook wel benieuwd naar.
     
  18. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.383
    30.694
    113
    Vrouw
    Nou. Vreselijk :(
    Ik wilde al posten dat mijn mond openviel dat er bijna niks in mijn newsfeed zit over beide landen.
    Ik zit blijkbaar in een 'happy bubble'.
     
  19. Felice

    Felice VIP lid

    22 apr 2009
    7.502
    8.424
    113
    Ja echt hè :(

    Nou, viel mij vooral op bij de nieuwssites, jeugdjournaal etc.
     
  20. din0

    din0 VIP lid

    14 aug 2011
    5.122
    1.826
    113
    Dat is de truc van nieuws.
    Sinds de virus ben ik beter gaan opletten en waneer hun vinden dat het nieuws waardig is komt het op het net.

    Denk maar niet dat wij alles horen hoor.
    Echt erg voor een ieder die daar moet leven
     
    Featherr, 11131618 en citroenrasp vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina