Oh hier zijn ze gelukkig wel gezeglijk. Als ik ze daar op wijs doen ze er gelukkig wel wat mee. Ik heb trouwens bij mijn zoon een knoop in die slierten gelegd. Zijn ze meteen een stuk minder lang. Het vervelende is dat als ze tussen zijn wiel komen hij een flinke smak kan maken, dus eigenlijk wel fijn als ze toch een keer luisteren
Die van mij wil het pas geloven als het hem gebeurt helaas, dus misschien moet ik het maar laten gebeuren. De eerste dag dat hij ging fietsen is hij al onderuit gegaan en moesten we komen om de fiets om te wisselen, zucht... sta je daar op de eerste schooldag al te bellen naar school dat hij te laat gaat komen
Oh jee dat is geen goed begin.... Hier al wel wat akkefietjes gehad hoor: ook gevallen met de fiets, maar dat was vlak bij school en de conciƫrge heeft zijn knie toen verbonden. Later nog een keer zijn fiets laten vallen en toen was zijn versnellingskabel kapot, wij hem opgehaald, kabel gemaakt, maar 2 dagen later brak hij toch helemaal af, dus weer ophalen. Zijn regenpak ergens op school laten liggen en gewoon vergeten om te vragen of hij is gevonden. Maar voor de rest heeft hij goed naar zijn zin en gaat het prima
Op een gewone fiets. Maar ik fiets soms naar mijn werk op een gewone fiets, 20 km enkele reis, in max een uur. En dan fiets ik echt hard, vind ik zelf zou hij dus nog harder fietsen maargoed, ze moeten het vanzelf maar voelen idd als ze te laat zijn. Volgens mij is hier ook 3 x te laat, nablijven ofzo. Maar mijn zoon kennende komt hij er altijd weer mee weg, net als met alles in zijn leven. Je hebt soms van die zondagskinderen...
@GossipGirlxoxo hoe gaat het met jou/jullie? Hebben jullie wat kunnen g Ik ben wel benieuwd hoe het regenpak verhaal is afgelopen Heeft hij hem inmiddels al terug? Of misschien een betere vraag: heeft hij überhaupt al een poging gedaan om m terug te vinden?
Klopt dat er mensen zijn met een ernstige vorm van dyslexie, dan ligt het uiteraard anders. Hoofd met een t schrijven of tafel met een v zijn wat mij betreft echt dyslexie fouten. Maar leren dat tegenwoordige tijd stam+t is, is een regel die je kan leren (ook niet iedereen, maar dat heeft dan vaak met andere dingen te maken). Ik heb ooit bij scheikunde de helft van de punten gekregen voor een opgave waarbij je de scheikundige afkorting van de elementen moest opschrijven. Ik had niet geleerd, dus alles fout. Maar omdat het met letters was, kreeg ik toch de helft van de punten. Vond het toen prima, maar achteraf niet oke natuurlijk. Had niks met dyslexie te maken. Tijdens mijn studie heel lang huiswerkbegeleiding gegeven, daar werden dyslexie, dyscalculie en ad(h)d echt constant als excuus gebruikt om dingen niet te doen en niet te kunnen. Terwijl met oefenen toch vaak bleek dat het echt wel verbeterde en vaak gewoon een voldoende opleverde. Al snap ik heel goed dat je als puber liever met andere dingen bezig bent die je wel leuk vindt.
Nou hij heeft een poging gedaan om het pak te vinden: bij de receptie ernaar gevraagd. Maar zij verwezen hem door naar de conciƫrge en die kon hij niet vinden.... En dat was het. Dus nog steeds geen regenpak. En ook nog geen regenpak nodig gehad, dus de noodzaak ervan geeft hij ook nog niet ervaren Morgenavond zijn we op school en dan zullen wij er maar eens naar gaan vragen. Als wij het tenminste niet vergeten
Klopt. Toch zie ik bij onze autist veel meer door de vingers dan bij zijn grote broer. Wat grote broer soms ook heel oneerlijk vind (al snapt hij ook goed hoe dat in elkaar steekt). Wangedrag waar andere kinderen last van hebben wordt niet getolereerd (komt ook niet voor gelukkig, dus wat dat betreft makkelijk praten). In zo een situatie zou ik hem denk ik uit het spel halen. En de hysterische bui op mijzelf laten botvieren. Maar ik weet zeker dat er genoeg situaties zijn waarbij buitenstaanders vraagtekens zetten bij onze manier van opvoeden
Mijn zoon heeft dyslexie Ʃn ADHD. Geen makkelijke combinatie. Mannetje wordt hierdoor regelmatig gefrustreerd door en dat moet eruit, prikkels verwerken, boosheid, schreeuwen. We leren hem dit te beheersen, voor zichzelf, maar niet voor anderen omdat die anders hun oordeel klaar hebben. Want ja zeker, er wordt wat geoordeeld, we maken het dagelijks mee. Ik weet inmiddels wat door zijn ADHD komt (impulsief gedrag, eerst snel doen, en erna misschien denken) en wat gewoon baldadig gedrag is (heel goed nadenken over zijn actie voordat hij het gaat doen).
Ik twijfel of ik de batterij van mijn bijna 4 jaar oude iPhone XR moet laten vervangen. Telefoon doet het voor de rest nog perfect en ik heb geen zin om even 600 euro neer te tellen voor een nieuwe telefoon. Terwijl het enige irritante de accu is die ik nog een keer moet bijladen op een dag. Kost ongeveer 100 euro.
Waarom twijfel je? Ik zou het wel weten. Of komen bepaalde updates er niet meer voor? Dat zou voor mij de afweging zijn.
Valt wel mee toch? Ik kan me herinneren dat ik om 8:10/8:15 begon vroeger en tot 16:00 op school zat, hij is om 13:35/14:10 vrij
Volgens mij wel een redelijk normale tijd? Bij ons begint school (zowel basis als middelbaar) op de meeste dagen ook om 8 uur. A heeft dit jaar wel een dag waarop ze pas om 10 uur hoeft te beginnen, maar meestal is het dus vroeger.
Zou ik zeker laten doen. Als je telefoon verder nog goed is zou ik het wel weten. Ik ben er sws verbaasd over hoe ze die dingen kunnen repareren. Mijn oudste had er bij de sportschool eens een gewicht op laten vallen. Heel het scherm kapot en ik dacht al nee toch dan moeten we weer zoveel geld uitgeven aan zo'n telefoon, zo zonde. Naar zo'n winkeltje gegaan hier in het dorp en een kwartier later had die een nieuw scherm erop en een telefoon die weer optimaal werkte voor 80 euro.
Ik heb nog van maar weinig mensen gehoord dat hun vo school al om 8 uur begint. Half 9 is een veel vaker voorkomende tijd. Heel veel vo scholen hebben leerlingen uit een wijde omgeving en dan is 8 uur starten echt wel vroeg hoor. Voor mijn zoons zou dat betekenen dat ze voor of rond half 7 op de fiets moeten stappen. Dat is best vroeg hoor. Maar het is wel heel lekker dat ze dan weer op tijd uit zijn. Hier zijn ze met een lange dag rond 16 uur uit. Dan nog naar huis fietsen en dan zijn ze met etenstijd thuis.