Hallo lieve meiden, Ik klets ook graag met jullie mee! Ik ben inmiddels 4+2 weken zwanger. Dit is mijn tweede zwangerschap. Mijn eerste zwangerschap is met 10 weken in mei in een miskraam geëindigd. Ik heb PCOS dus zwanger raken is niet vanzelfsprekend voor mij helaas. Het voelt echt als een tweede kans dat ik weer zwanger ben geraakt! Ben zo blij, maar vind het oh zo spannend! Ik moet nog even wat berichtjes teruglezen van jullie. Maar lijkt me gezellig om hier mee te kletsen.
weg - Werk je gegevens bij - Druk op de knop 'Plaats reactie'[/QUOTE] Ik denk dat je banner niet klopt
Dat is echt al een hele mooie mini! Zo leuk om te zien. Dit is dus echt jullie cadeautje, wat mooi. Gefeliciteerd!
Ik denk dat je banner niet klopt[/QUOTE] Dit was helaas van mijn vorige zwangerschap. Heb in mei een miskraam gehad. En was sindsdien niet meer op het forum geweest. Heb het inmiddels verwijderd.
Pff dat is écht onwijs schrikken! Hopelijk blijft het daarbij. Hoe gaat het nu met je? Nog bloedverlies gehad?
Ties9518 hoe is het nu? Grootste angst van ons allemaal vrees ik ik duim voor je...!! Zag wat dames die het de kinderen oa nog niet wilde vertellen ivm vervelende exen, maar mijn meiden zien hun vader niet. Dat scheelt idd wel. Caramelx, welkom!! Hopelijk nu een goede zwangerschap!
Oh jeetje! Fijn dat je een vroege echo had dan! En dat ze er daardoor op tijd bij waren. Ik dacht dat het hcg dan juist wel deed stijgen maar niet veel ofzo. weinig verstand van hahaha! Wel altijd heel benieuwd hoe je dat bijv merkt.
Dank je wel! Wat vervelend van je bmz eerder gelukkig wel goed gegaan qua eilijder. Bij mij ging ze vandaag ondanks dat deze snel gevonden was toch nog goed opzoek naar een evt bmz, ovaria gecheckt en vrij vocht in de buik o.a. (alles goed, en een corpus luteum zichtbaar) om zeker te weten niks te missen.
Thanks, ja het is wel rot spul maar ik heb het eerder langdurig geepoten en ook wel 2x per dag. Dus het komt wel goed. Heb helaas vrij veel ervaring.
Mijn test van vanmorgen op mijn officiële testdatum. Ik ben dus hartstikke zwanger, ik twijfelde er al niet aan, en nu knalt deze laatste test op mijn nod eruit. Wow zeg, wat een cadeau dit!!
Ik ben 5 weken vandaag, weer een mijlpaal! Gisteren vertelde 1 van m’n beste vriendinnen dat ze 12 weken zwanger is van haar eerste kindje, zo leuk! Het was wel een beetje ingewikkeld want we hadden sushi besteld, ik dacht als het lastig te verbergen blijkt vertel ik gewoon dat ik zwanger ben. Maar toen kwam zij met de boodschap en wilde ik haar moment niet ‘stelen’. Uiteindelijk heb ik maar een paar stukjes met groenten gegeten.. denk niet dat het opviel. Wel mega leuk om samen zwanger te zijn!!
Haha elke week voelt als een mijlpijl hè. Dit had ik gister ook! Oh super leuk tegelijk zwanger zijn. Ik had dat 10 jaar geleden met mijn zus en nicht, dat was echt super en nu nog steeds met die jongens die allemaal maar paar maandjes schelen haha. Altijd een dingetje met sushi om die reden probeer ik mijn beste vriendin een beetje te ontwijken haha! We zouden nog op een sushi date gaan eind deze maand. Gelukkig heeft zij het altijd druk
Ja ik had ook wel getwijfeld om niet te gaan maar vind het ook niet leuk om nog een maand ofzo alle sociale activiteiten te mijden. Dus voor nu maar zien hoe het loopt en kan/wil ik mezelf ergens niet uitpraten dan vertel ik het gewoon. Maar liever wachten we nog even en vertel ik het sowieso familie eerst.