Maar goed.....genoeg nu over schoonmoeder hoor. Anders vervuil ik dit hele topic. Ik zal er toch mee moeten dealen.
Nou toch weer een stukje goed nieuws! Hoe gaat het verder met de verbouwing? Had je uiteindelijk de muffe kelder lucht nog uit de bank gekregen?
Het is ook geen compliment. Tenzij uitgesproken als "wat staan die grijze haren je goed". Maar de meesten associëren grijze haren met ouder worden. En hoewel bijna iedereen wel oud wil worden, wil niemand horen dat ze er oud uit ziet. Maar je gaf aan er helemaal onzeker van te worden. En dat vind ik dan ook weer niet nodig. Verder zou ik het laten gaan.
Nou ja ze haald je wel heel erg naar beneden en daar mag je best wel even over spuien. Doet ze dit in het bijzijn van man of stiekem. Man er bij dan mag hij ook wel eens wat laten horen. En anders sowieso eens laten weten dat ze wel eens aardiger mag zijn en dat ze beter dan niets kan zeggen.
Dat mijn man mij zowel vandaag als gister is vergeten. Letterlijk.... Ik had zaterdag geen huissleutel mee, want hij zou wel thuis zijn. Ik kom terug, met de baby.... niemand. Ik bellen: hij was in de winkel. Hij kwam er zo aan. Prima. Tegen vriendin gezegd: ga maar naar huis hoor. Ik deed nog een poging om de reservesleutel te pakken, maar beide mensen die het hebben waren er niet. Mam heeft onze sleutel in huis: dus ik dacht, ik ga maar de buren langs die haar sleutel hebben. Waren er ook niet! Naja man kwam zo... baby kreeg honger, ik dorst dus ben maar bij de overbuurvrouw gaan zitten (zo blij met die vrouw. Ik voelde mij echt compleet verloren. Ze boodt gelijk aan dat ze ook best wil oppassen als t straks pokkeweer is zodat de kleine niet erdoor hoeft ♡ ) 1,5 later. Kwam hij pas. Hij was bij zn werk geweest, nog een uitstapje gemaakt etc. Ik was bekaf, baby huilen want hij moest slapen... Zegt hij ook nog: je had ook boodschappen kunnen doen in die tijd. Ik was WOEST! The fuck, moet ik een uur lang met boodschappen op de stoep zitten met een baby??? Vandaag hadden we voor mij geen lunch in huis: was geen brood, geen yogurt, koelkast was op fles cola en 4 druiven leeg.. maakte niet uit. Man ging boodschappen doen en even uurtje wachten. Ach.... kan wel. 3 uur later na tig keer bellen was ie pas thuis. Half 6 was het. Bevroren spul was ontdooid. Was ie ff op pad geweest nog na die tijd. En mij vergeten. En dan wel gelijk vragen: wat ga je maken voor het avondeten??? Een gesprek aangaan lukt niet: hij zegt vooral boos 'laat maar!' en spreekt in wij vorm ipv ik. Voor t eerst in mijn leven pas ik de stilte behandeling toe. Hij zakt er maar even in. Ik sta op punt om gewoon morgen een hotel kamer te boeken voor mij en de kleine. Hij redt zich maar alleen met alles en misschien ziet hij dan in waar de prio's liggen.... dit is voor mij de druppel want hij begon weer over werk. Als t bedrijf morgen failliet gaat, hoor je ook niets. Als je gezin uit elkaar gaat, eindig je pas echt met lege handen... heeft ie allllle tijd voor zn werk en zichzelf. Ik heb de grens vaak duidelijk aangegeven. En weer genegeerd. Ik ben pissig maar rustig. Ik voel mij voor het eerst écht krachtig en sterk.
Als ze dat tegen mij hadden gezegd toen ik 23 was was mijn mond ook wel even open gevallen belangrijkste oorzaak of je vroeg grijs wordt zijn je genen, dus de ouderdom blijft gelukkig nog even weg @blij83 met je andere voorbeeld erbij klinkt ze als een zuur mens. Snap dat je daar niet blij van wordt.
Goed, alles wat met andere mensen moet gebeuren is klaar, nu moeten we hier en daar nog een likje verf doen en beneden is klaar. En dan boven doen we in stapjes kamer per kamer. En de geur is eruit gegaan gewoon heel veel gelucht
Ja dat klopt, maar toch blijft het een teken van veroudering. Dat kan bij sommige dus al heel vroeg optreden, ligt vaak aan je ouders, en bij sommige pas heel laat.
Hou dat vast! Dat is echt zo'n belangrijk gevoel. Ik zou woest zijn. Leuk dat hij "laat maar" zegt, maar dat zou bij mij dus echt even geen optie zijn vooral het telefoon niet opnemen en zo lang weg zijn zonder overleg (in het weekend) zou voor mij echt niet oke zijn. Helemaal als hij weet dat ik op de stoep zit, of gewoon honger heb. Niet dat mijn man niet weg mag, maar wij vertellen elkaar wel waar we naar toe gaan. Zeker als hij lunch gaat halen en dan om half 6 aan komt kakken, dan heeft hij wel echt wat uit te leggen. Zeker als hij dan even lekker langs zijn werk is gegaan voor hij de lunch thuis afgegeven zou hebben.
Aangezien t uitleggen bleef steken in vooral ontduiken van zn verantwoordelijkheid ging, was ik zo klaar mee. Pas als hij écht die verantwoordelijkheid neem, laat ik hem weer praten. Maar eerst laat ik hem gewoon lekker met rust. Als hij mij zo kan vergeten (en dan vooral zeggen dat hij met zijn zoon een hele reep chocolade ff opaten in de auto terwijl ik honger had)... mag hij nu voelen hoe het is om zo genegeerd te worden. Hij stond net met soort semi tranen in de ogen, hoe naar hij zich voelde dat hij het niet mocht uitpraten nu, want hij had wel een verklaring voor alles. Ik trok dat niet. Heb de deur dichtgedaan en gemeld dat hij geen toneelstuk hoeft op te voeren en ik pas wil praten als hij écht luister zonder ja maar/laat maar en zelf boos worden (dat was voor mij echt zoiets van 'hoezo ben jij boos???). Pas als hij écht eerljk is, dan geef ik hem ook die eerlijke kans.
Als dit regelmatiger gebeurd zou mijn reactie zijn : als je niets positiefs kunt zeggen, houdt dan liever je mond. Net wat jij zegt: je hoeft niets te zeggen. en ook ik snap dat jullie uitgaan en jij je best doet om er leuk bij te lopen, het gewoon niet leuk is als zij dan zo’n opmerking geeft. Zo te lezen doet ze dit wel vaker en dan vind ik het ronduit onbeschoft worden
Hoeveel herrie de snelweg maakt. Woon hier toch al mn hele leven maar vond t net gewoon echt indringende herrie dat mn zen momentje fiks verstoorde. Meestal weinig last van, maar dit is zo'n moment dat "de wind verkeerd staat".
@GroeneBomen ik kan me voorstellen dat je daar woest om bent! Ik zou (nadat je hem even in z'n sop gaar hebt laten koken en zelf wat afgekoeld bent) serieus aan hem vragen waar dit gedrag vandaan komt. Met name 2 dagen achter elkaar, je zou toch verwachten dat hij na het voorval waarbij jij zonder sleutel stond de volgende dag niet weer een paar uur wegblijft. Mijn man heeft soms ook dit soort acties. Met name bij stress etc dan krijgt hij een soort tunnelvisie en gaat hij compleet zijn eigen gang. Inleven en rekening houden met een ander is dan heel moeilijk. Maar dat maakt het niet oké natuurlijk... Sterkte!
30% van de vrouwen onder de 30 heeft grijze haren, dus dat hele ouderdom is een beetje onzin, net wat je zegt, is met name gewoon genetisch
Het is geen onzin, je krijgt namelijk pas grijze haren bij het ouder worden. De ene dus eerder dan de ander. De een vind het ook mooi, de ander niet. De een vind het erg de ander niet. En ja, het is genetisch aangelegd, maar dan nog is het iets dat bij ouder worden hoort. Gewoon heel persoonlijk dus hoe je er mee omgaat.
Inderdaad is het een teken van ouder worden en komen ze bij de een vroeger dan bij de ander. Maar in je eerste post noemde je het "een teken van naderende ouderdom". En ouderdom is "de levensfase die begint bij 65 jaar en loopt tot aan de dood" of simpelweg "hoge leeftijd". Dus in deze is de uitdrukking "naderende ouderdom" niet echt gepast. Dat het hoort bij ouder worden is een betere omschrijving.
"Naderen" kan je ook heel ruim nemen. Het is dichterbij konen. En iedere dag ben je weer 1 dag dichterbij een hoge leeftijd. Dus dan naderen we allemaal ouderdom.