Ow nee, wat balen! Ik kan me voorstellen dat je je zo voelt.. Ik had bij de duphaston mijn menstruatie al na 5 dagen na de tp. De ronde hierna heb ik utro gekregen, dat was sterker zeiden ze.
Kijk maar eens in de bijsluiter van de duphaston, daar staat spotting (en misschien zelfs bruinverlies?) bij..
Ja baal ook echt.... normaal gesproken geen last met utro gehad, maar daar kreeg ik echt enorme vaginale schimmel van. Vandaar nu duphaston. Maar dit werkt dus ook niet. Heb thuis nog wel utro liggen. Maar denk dat ik dit nu niet meer hoeft te gebruiken.
meiden ik was vannacht al om 5 uur wakker en heb toen geplast. Vervolgens weer gaan slapen en om 07:30 weer geplast. Mijn urine was nu niet zo donker als de 1e urine. Ik denk dat de 2e urine beter test voor mij. Ik heb nu toch een mooie oploop. Mijn laatste sensitest en een kruidvat. Als die morgen duidelijker is ga ik het ziekenhuis bellen.
@mimi97, bloed is altijd schrikken en helaas kan het van alles zijn. Als het bruin blijft is het oudbloed en zou het zomaar een innesteling kunnen zijn, als het doorzet niet. Dit zijn gewoon hele zenuwachtige dagen waarin je niks anders kunt dan afwachten ♥ konden we maar met een luikje kijken.. Wat betreft progesteron, ik heb door beide heen gebloed. Utro en duphaston. Ik kreeg duphaston omdat ik door de utro heen bloedde en heb het daarna nooit meer gebruikt. Maar heb er ook niet doorheen gebloed. Valt geen peil op te trekken.
Ik dacht dat jij wist dat testen met eerste urine word afgeraden . Nam daarom aan dat je dat ook niet deed. Eerste urine zit vol afvalstoffen en in het begin is het daarom lastig HCG te detecteren. Kan best zijn dat je een middagtester bent, maar wil je hoofd niet op hol jagen. Ik hoop van harte dat deze morgen donkerder is met 2de urine ♥.
I know, het zegt ook niks, maar wil het liever niet zien heb wel het idee dat het toeneemt (helaas). Tis nog steeds bij toiletbezoek rose/bruin. Zucht.....helaas wachten..... Heb ook nog geen testen in huis. Bewust niet gehaald.
Ik zag dit voorbij komen. En wil je vooral allllle geluk en dapperheid toewensen voor deze spannend maand! Er wordt hier aan jou/jullie gedacht. Zet hem op dapper vrouw!
Vanochtend bedacht ik me dat pas. Bij mijn dochters zelf altijd in de avond getest. Al mijn andere testen deze cyclus heb ik dus met de 1e urine gedaan. Ook gebruik ik nog utrogestan.Ik ga morgen nog een keer testen met de kruidvat. Als die dan echt oploopt ga ik er een beetje in vertrouwen. jeetje wat een stress weer. Waarom nou niet gewoon een knaltest. Ik weet het, het is nog geen nee, maar het is ook geen ja. Moedeloos word ik ervan.
Woensdag ochtend had ik 22 , en deze ochtend 52 HCG. Het stijgt dus wel, maar waarschijnlijk veel te langzaam? Ik wacht nu op het telefoontje van het ziekenhuis... Hoe voel jij je?
Ach @mimi87 wat rot dit... Ik kan het helaas niet verklaren, maar hoop dat je snel gerust wordt gesteld door het ziekenhuis!
Hmm ja het stijgt wel echt te langzaam helaas. Ik heb inmiddels alweer een nieuwe tp gehad en zit nu 5 dagen na tp. Spannend weer.
Spannend @Narcisje wanneer ga jij testen? @Lot2023 wat een moeilije uitslag. Wel stijging. Maar ik ben ook bang dat het niet genoeg is.
Ik heb vanmorgen al getest wat natuurlijk nergens op slaat want ik heb gisteren nog ovitrelle gespoten.. Maar ik zal zien wat er de komende dagen gebeurt.