Waar valt jouw mond van open? Deel 13

Discussie in 'De lounge' gestart door Mammavantwee, 1 jul 2023.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.412
    30.754
    113
    Vrouw
    Ik vertrouw erop dat we een foto's te zien krijgen :D

    Mijn jongste is deze week begonnen met een intensieve training bij Seys centra boor zijn zindelijkheid. En dat is voor ons allemaal heel pittig. Bijna 1,5 uur rijden. Daar werken in het ouderhuis. Werk zelf zit ik ook op een stressproject. En vorige week de verjaardag van mijn vader + crematie van de moeder van een collega.
    Komt allemaal goed hoor. Maar 't is even stapelen van emoties en stress.

    Jongste doet het hartstikke goed. Dus ook trots.
     
    TotalBella vindt dit leuk.
  2. Nummer4

    Nummer4 VIP lid

    14 dec 2019
    6.679
    6.577
    113
    Vrouw
    De deuren in de hal waar mijn droogrekken staan beginnen te klemmen omdat ik zoveel aan het wassen ben :roflmao: We hebben geen droger dus ik hang alles op.
    Zal zo maar eens een raampje open zetten, hoewel ik betwijfel of dat helpt met het huidige weer (stortbuien).
     
    Splitijsje vindt dit leuk.
  3. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    13 dec 2019
    13.040
    14.719
    113
    Vrouw
    Pff, ja dat is een hoop bij elkaar.
    Fijn dat je zoon het zo goed doet:thumup:

    Sterkte❤️
     
    Mamafiets vindt dit leuk.
  4. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    13 dec 2019
    13.040
    14.719
    113
    Vrouw
    Echt, regent het bij jou? Hier is het droog, ik zat er zelfs over te denken om de was buiten te hangen:D
    Maar ik wil er even geen omkijken naar hebben, dus toch maar op zolder gehangen. Daar staat de hele dag het dakraam open. Dus dat lucht wel door.

    Altijd een lastige periode hè, de herfst. Het droogt vaak slecht. Tot nog toe valt het me niet tegen, maar zolang er niet gestookt wordt in huis droogt het binnen niet supergoed.
     
  5. Nummer4

    Nummer4 VIP lid

    14 dec 2019
    6.679
    6.577
    113
    Vrouw

    De zon schijnt nu weer maar daarnet kwam er een enorme stortbui voorbij. Tussen 14/21 zou er wat gemiezer komen, 1,5mm totaal. Die stortbui van daarnet was niet voorspeld. Wie weet hebben we alle regen voor vandaag gewoon in 1x gekregen.

    Ik merk inderdaad dat de was er nu langer over doet om te drogen. Ik wil de verwarming nog niet aanzetten omdat het nog warm genoeg is in huis. Ook ´s nachts nog prima te doen dus er slaat ook niks aan.
     
  6. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.246
    4.479
    113
    Grrrrrr hoe de regeltjes allemaal een wirwar zijn.

    Zoon is bijna aan het einde van zijn beugeltraject. Hij mist 1 voortand (niet aangelegd dus aangeboren, is al jaren bekend) Het plan was om dus na de beugel een tijdelijke plakbrug te krijgen want pas als hij uitgegroeid is (21 jaar) kunnen ze daar een implantaat in plaatsen.

    Die plakbrug krijg je dus alleen vergoed als de tandarts hem aanvraagt en de verzekering het goedkeurt (anders moet je het zelf betalen a 1000 euro)

    Ortho vraagt het niet aan en verwijst ons naar de tandarts. Bij de tandarts geweest en die verwijst ons naar een implantoloog. Daar net naar toe gebeld en ja het moet voor zijn 18 een behandelplan komen (hij is 17) anders wordt het implantaat niet vergoed. Goed snappen we maar hoe dan over die tijdelijke oplossing (plakbrug) hoe krijgen we die vergoed? Die stuurt ons dus weer terug naar de tandarts want schijnbaar moet die dat aanvragen.
    Tandarts gebeld, assistente aan de lijn, ik zal het doorgeven.

    Is het nu gewoon teveel gevraagd dat er iemand in ieder geval een poging doet om het aan te vragen! Dat we misschien een kans hebben dat het wel vergoed wordt?

    Wordt het niet vergoed moeten wij dus of 1000 euro ergens vandaan toveren of zoon moet eerst 18 worden ( 2024) meteen in de hoogste verzekering, een jaar verzekerd zijn en dan kan hij eind 2025 (als hij 19 is) dan eindelijk het gat in zijn mond (voortanden) laten "maken" dmv een plakbrug.

    En dan heb je ook nog de kans dat zijn tanden (zonder beugel) in die twee jaar weer gaan verschuiven en dat hij dan dus weer eerste een beugel moet (en dan op eigen kosten) om het weer op de plek (waar het nu staat) te krijgen.

    Ik wordt hier zo moe van.
     
  7. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    7 mei 2019
    23.654
    27.304
    113
    Vrouw
    Of juist dolblij dat ze even zelf zonder kinderen boodschappen doen of oudere kinderen hebben haha, je waardeert extra rustig boodschappen doen op die momenten dat een kind van eeb ander tekeer gaat merk ik hihi

    Als ik zo'n peuter tekeer zie gaan dan denk ik vooral even: wat heerlijk dat ik even alleen kon gaan vandaag en dat t niet mijn kind is :oops:
     
    Zxcvb en tuc vinden dit leuk.
  8. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.246
    4.479
    113
    Weet je wat ook lekker is, tieners die je de opdracht kunt geven even wat boodschappen te halen
     
    11131618, cosdy, zegenwens en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  9. tuc

    tuc Niet meer actief

    Met mijn kinderen denk ik nu idd meestal: gelukkig heb ik die fase gehad:roflmao:
    De weg van de slagerij waar de oudste altijd een worstje kreeg was net te lang tot de kassa, dus net daarvoor dweilde ze altijd de vloer met haar lijf. De vaste cassières waren er aan gewend en stapten er gewoon over heen:roflmao::roflmao:
     
    NiVa0230, Gewooniemand, citroenrasp en 4 anderen vinden dit leuk.
  10. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    7 mei 2019
    23.654
    27.304
    113
    Vrouw
    Haha ik had dat al uitgeprobeerd met mijn oudste zoon en zn vriendje(AH zit 400 m verder, hoeft niet eens over te steken, zijn vriendje is 9)... dat werkte niet. Naja ik had wel 1 pak ijsjes. De duurste. En 2x bubblegum. Waar ik niet om had gevraagd en welgeteld 70 cent van de 10 euro kreeg ik terug :roflmao:
    Ik kan hem ook nog niet op pad laten gaan voor groente ofzo :roflmao: dat werkt niet.
     
    NiVa0230, Omaaatje en JupitR vinden dit leuk.
  11. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    7 mei 2019
    23.654
    27.304
    113
    Vrouw
    Hahahahaha :roflmao::roflmao::roflmao:

    Mijn zus verteld ook graag hoe ik overmoedig werd en dat ik zei: ik neem haar 3 kinderen wel lopend mee naar de AH. 1 was 7 maanden, 1 was 2 en 1 werd bijna 4. Ik was 19 jaar.
    En ik dacht: die van 2 kan ik wel uit de buggy halen, dat vroeg hij. En ach ze luisteren wel. De oudste rende linksom, de 2e rechtsom en ze zaten overal aan de en baby begon t huilen. Ik ook bijna..ik heb ze bij elkaar weten te te drijven. Al gillend die 2 jarige in de duo buggy gepropt. En met de helft van de boodschappen terug gelopen :roflmao:

    En mijn zus maar lachen toen ik bij haar aan kwam, super bezweet, chagrijnig :roflmao:

    Ik ga nu nog steeeds niet graag met 3 kids boodschappen doen. Ik haat het :roflmao:
     
    Gewooniemand, Zxcvb, Maan14 en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  12. tuc

    tuc Niet meer actief

    :roflmao::roflmao::roflmao: als ik jouw zus was had ik ook ontzettend moeten lachen:roflmao:
     
  13. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.832
    18.554
    113
    Vrouw
    Van Post NL. Vandaag werd er een pakket geleverd, maar er was niemand thuis.. krijg ik een melding in de app dat het geleverd is bij de buren op nummer X. Maar dat huisnummer is niet bekend in onze straat??:o::o: straks maar eens navraag doen bij onze buren.
     
  14. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    7 mei 2019
    23.654
    27.304
    113
    Vrouw
    Je bent 19 en je kan de wereld aan he? Maar 3 onder de 4 is een ander verhaal :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
     
    Omaaatje en tuc vinden dit leuk.
  15. Berte

    Berte VIP lid

    24 feb 2011
    7.027
    3.840
    113
    Vrouw
    Thuis
    Dat laatste heeft niet alles met de leeftijd te maken :roflmao:

    Als ik mijn vriend op pad stuur voor de groente werkt het nog steeds niet.

    Dan heb ik chips, kauwgom en huzarensalade.

    Hij betaalt het dan wel van zijn eigen geld, dat scheelt :roflmao:
     
    NiVa0230, femkes, Omaaatje en 4 anderen vinden dit leuk.
  16. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    7 mei 2019
    23.654
    27.304
    113
    Vrouw
    :roflmao::roflmao::roflmao:

    Stuurde je hem hongerig op pad? :roflmao::roflmao::roflmao:
     
    TotalBella en Berte vinden dit leuk.
  17. MadeInUSA

    MadeInUSA VIP lid

    27 dec 2011
    9.178
    10.719
    113
    Nou dan heb je aardappels en wortels en doperwtjes toch? Nou dan! :roflmao:
     
    NiVa0230, Gewooniemand, owly en 4 anderen vinden dit leuk.
  18. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    7 mei 2019
    23.654
    27.304
    113
    Vrouw
    :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
     
  19. tuc

    tuc Niet meer actief

    Dit is wel echt hoe mannen denken:roflmao:
     
  20. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.412
    30.754
    113
    Vrouw
    :roflmao::roflmao::roflmao:

    Boodschappen met mijn oudste als peuter was een genot. Dat was zo'n braaf mannetje. Ik had hooguit last van omaatjes die hem zo schattig vonden :roflmao:

    Ik dacht dus altijd dat wij keigoed konden opvoeden.

    En toen werd nr 2 geboren .... :evil:
     
    11131618, zwaaistaart, mamabri en 7 anderen vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina