Tot welke leeftijd geloofde jouw kind in Sinterklaas?

Discussie in 'Schoolkinderen en pubers' gestart door GossipGirlxoxo, 23 sep 2023.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. tuc

    tuc Niet meer actief

    Wat jij zegt en wat zij zegt zijn 2 totaal verschillende dingen.
    Dit heeft echt niets met intelligentie te maken inderdaad. Meer met een grotere fantasie. Maar het verband leggen dat Sint niet bestaat heeft met zoveel meer dingen te maken.
    En het is gewoon lomp en bekrompen om het zo te stellen als zij deed.
     
  2. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    25 jun 2007
    15.230
    6.091
    113
    In groep 5 al? Of heeft ie een klas overgeslagen?
    Hier is dat vanaf groep 6 gelukkig. Dus mijn dochter krijgt nog de Sint op bezoek in de klas. Ze zit er nog helemaal in, ondanks dat een vriendje vorig jaar al tig keer geroepen heeft dat ie niet bestaat. Het gaat er bij haar nog niet in dat wij de cadeaus kopen. :p
    Het heeft inderdaad niet iets met intelligentie te maken denk ik, meer met de beleving en fantasie van het kind.
    Mijn kinderen zijn sowieso met veel dingen wat later en ook langer ‘kind’ dan gemiddeld denk ik.
    Mijn oudste dochter vind het nog heerlijk om te spelen (met nichtjes/neefjes in een speeltuin, terwijl andere 13 jarigen ‘al’ met vriendjes/make-up etc bezig zijn.
    En zo is de een al snel klaar met de Sint en de ander gelooft er jarenlang heilig in. Allemaal prima toch?
     
  3. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    6 sep 2013
    20.151
    23.235
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Hier ook in groep 5 al, dit jaar dus. Had er vroeger al een hekel aan :roflmao:
     
  4. Cornflake

    Cornflake Fanatiek lid

    12 jul 2023
    1.291
    1.316
    113
    Vrouw
    Hier ook. Vroeger ook bij mij op school in groep 5. Wij hadden vorig jaar de eerste. Echt kak was het. Ik was er het drukste mee :|
     
  5. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    7 mei 2019
    23.638
    27.293
    113
    Vrouw
    Ja groep 5. Arm kind moet nog 8 worden. Meester is wel tof hoor, hij wil er een verhaal van maken dat ze sint moeten helpen. Dus als we hem wel laten geloven nog, is dat ook oke.
     
  6. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    7 mei 2019
    23.638
    27.293
    113
    Vrouw
    Ik heb al besloten dat ik mijn man ermee opzadel. Hij is wél creatief. Ik haat het :roflmao:
    Ik ben creatief met woorden dus ik lever braaf t gedicht aan. Net als alle jaren voor school :p maar knutselen? Nope. Dan pak ik gewoon een schoenendoos in en klaar :roflmao:
     
    femkes vindt dit leuk.
  7. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    6 sep 2013
    20.151
    23.235
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    O nee, moet er ook nog een gedicht bij?? :eek:
     
  8. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    7 mei 2019
    23.638
    27.293
    113
    Vrouw
    .
    Ik weet het niet, maar vanaf groep 1 leveren wij een gedicht aan als ouders. Geen idee of dat nu verandert
     
    Liekje81 vindt dit leuk.
  9. mamameer

    mamameer VIP lid

    21 jan 2014
    8.174
    4.485
    113
    met 7 a 8 jaar was het hier ook wel klaar, bij de oudste nog wat kunnen rekken tot 8 jaar omdat hij de oudste is ook in de familie, en hij een jaar is blijven zitten op School. maar de jongste is nu ook 8 en we hadden hem in het voorjaar al wel verteld dat sint niet bestaat, toen was hij nog 7.
    hier zitten ze op school met groep 3-4-5 in 1 klas. wat het wel wat lastig maakt voor de oudste kinderen in die klassen om het geheim niet te vertellen aan de jongste in de klas.

    vanaf groep 6 doen ze hier van die surprises.
     
  10. Cornflake

    Cornflake Fanatiek lid

    12 jul 2023
    1.291
    1.316
    113
    Vrouw
    Idem hier! Ik kan wel goed dichten!
    Maar uiteindelijk een panda weten te maken die echt best mooi was. Ik was vrij trots :roflmao:
     
  11. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    7 mei 2019
    23.638
    27.293
    113
    Vrouw
    'Maakt een buiging'
    Knap!!!
     

Deel Deze Pagina