Ja hier ook geen man met pyjama, zijn er zoveel mannen die een pyjama dragen? Hier niet in elk geval. De jongens ook al niet meer. Dus hier gaat dan een joggingbroek aan en dat staat hem heel goed al zeg ik het zelf.
Nee mijn man heeft geen pyama. Die doet als hij vroeg doucht of een makkelijker (jogging)broek aan of weer gewoon zijn spijkerbroek. Ik vind het vooral chill als ik niks doe die avond dat ik lekker met de kinderen ga douchen en dan ga ik niet weer mijn kleding van overdag aan trekken. Dus dan iets makkelijks.
Die van mij heeft 2 hele zachte pyjamabroeken, maar die gaan uit als hij naar bed gaat want dat vindt hij te warm. Het heeft er ook niet een bijpassend shirt bij, maar doet er dan gewoon een tshirt of trui bij aan. Inderdaad omdat ie anders de hele tijd in zijn onderbroek rondloopt en dat soms gewoon best fris is Op zaterdag of zondag ochtend als we lekker lui opstarten draagt hij die broeken ook veel.
Mijn man heeft ook geen pyjama, de kinderen ook al een paar jaar niet meer. Vorig jaar moest ik voor de oudste een pyjama kopen ivm kamp. Momenteel zit mijn man naast mij in joggingbroek op de bank, niets mis mee hoor, alhoewel ik hem misschien straks wel uit trek.
Bij het woord ‘slonzig’ denk ik eerder aan onverzorgd met vlekken of gaten ofzo. Ik draag vaak spijkerbroeken omdat ik dat leuk vind staan. En de merken die ik mooi vind hebben geen elastieken band. En ze zitten prima hoor. Maar mijn lekkere zachte joggingbroek zit echt heerlijk Dus daar geniet ik dan extra van als ik thuis ben.
Niet oppervlakkig hoor, ieder z’n ding toch. Ben wel benieuwd wat jouw man dan in het weekend draagt. Hoe zit hij er op zaterdag bij het ontbijt bij? Ook in een overhemd?
Hier blijven de kleren gewoon fatsoenlijk aan. Een joggingbroek, mijn man zou me echt uitlachen als ik dat voor hem zou kopen. Draagt altijd een pantalon met overhemd. Snachts en sochtends draagt hij een pyjama. Ik houd mijn kleren ook aan, ben grootste deel vd dag thuis, zou gek worden om me steeds om te kleden als ik even een boodschap moet doen en een spijkerbroek zit prima. Zag laatst trouwens een volwassen vrouw in fleece pyjama in de supermarkt dat vond ik erg bijzonder... Jongste laat zijn kleren ook gewoon aan, wil in het weekend of vakantie nog wel eens een pyjamadagje houden. Verder altijd spijkerbroek met overhemd of trui, zit hem prima. Oudste kleedt zich wel altijd om, ook als ze in een tusenuur naar huis komt, maar dat heeft een mentale reden.
De kleren blijven fatsoenlijk aan?? Wat de rest doet is niet fatsoenlijk dan? Zo schrijf je dat wel. Ik snap niet goed waar je 'steeds' omkleden vandaan haalt? Volgens mij kleedt niemand zich steeds om. Bijna iedereen doucht in de avond en kleedt zich daarna om in iets makkelijks.
Nou precies, ik ga zelf echt niet in een fleecebroek naar de winkel, maar kan situaties bedenken waarin iemand dat doet: net geopereerd of een ander lichamelijk probleem. Een buurvrouw van een vriendin is in de steek gelaten door de vader van haar tweeling toen ze daar 3 maanden zwanger van was. Vrouw had geen familie of echte vrienden. Was al blij dat ze iedereen op tijd te eten had. Die maakte zich niet druk om een fleecebroek.
Je doet je nickname eer aan. Ik zie nu die ene oude Engels pratende mvr voor me van die serie? Ik kan helaas niet op de naam komen.
Nou dat. Ik zou mijzelf ook even omkleden, maar kan mij ook goed voorstellen dat er soms situaties zijn waarbij dat even niet mogelijk is of dat nu fysiek, mentaal is of gewoon geen zin. Ieder zijn ding.