Balkenplafond schoonmaken (vliegenpoepjes bah!) Dweilen Koelkast soppen Eetkamer poetsen Ramen lappen En we gaan nog even door... Nu eerst naar de vk, laatste keer en dan in het vervolg naar de gynaecoloog
Languit op de bank ‘Vier handen op een buik’ terugkijken. Daarna mezelf weer even van de bank hijsen om pakketjes op te halen een een lunch te regelen.
Vanochtend even op school geholpen, koelkast thuis schoongemaakt. Tassen gepakt voor de vakantie, appel/kaneelmuffins gebakken. Zometeen de cavia's naar hun logeeradres brengen en de badkamer schoonmaken. Nog even langs de supermarkt voor borrelspullen zodat we morgen als we aankomen in ons huisje we gelijk kunnen borrelen.
Wij zijn in de hut aan t lunchen. G dr school heeft studiedag. We hebben een hut gebouwd in de woonkamer, kan je ook prima de lunch in eten vond ik. R. vindt t maar vreemd
Vanochtend voorgelezen in de klassen van de middelsten. Toen nog even naar mijn zusje met pasgeboren neefje. Straks de koffers langzaam beginnen te pakken voor maandag.
Het is gelukt om alles af en heel daar te krijgen Alleen het snijden ging niet helemaal lekker door te koude koeling in het restaurant, dus te harde chocola die ging breken
Ik schoot om 7.20 uur wakker. Eindelijk weer eens diep geslapen dus! Man heeft zoon verzorgd, zodat ik rustig kon douchen en ging om 8.10 uur de deur uit. Nu zit ik op de bank en N speelt met zijn duplo. Ik verwacht dat hij over een half uurtje voor zijn middagslaapje gaat. Ik ben voortdurend aan het zorgen dat ik bij ben met het huishouden (nesteldrang?). En dat is momenteel eigenlijk voornamelijk de was en boodschappen. Heel veel meer lukt me niet. Ben blij als man weer thuis is, samen zorgen is toch fysiek een stuk minder zwaar voor mij.
Kinderen naar school gebracht. Met D naar de markt geweest, op vrijdag gaan we altijd kibbeling halen Keukenkastjes uitgeruimd en weer netjes gemaakt. D ligt op bed, ik zit even bureau Rotterdam terug te kijken. Straks de kinderen weer ophalen. Zij gaan vanavond naar hun vader.. ik heb nog geen idee wat ik ga doen vanavond.
Vanmorgen naar de kapper geweest. Afspraak gemaakt voor mijn man en dochter volgende week. Even vers fruit bijgehaald en een machine was laten draaien. Nu even rust en over een uurtje dochter van school halen en dan naar schoonouders.
Flinke griep te pakken. Nu even beneden, maar breng de tijd voornamelijk in bed door. Kan me niet heugen eerder zo ziek te hebben gevoeld. Ik had nog een corona test liggen en ja hoor positief
M’n enige vrije dag vandaag en word ik om 10 uur gebeld dat mn dochter ziek is op school dus die ophalen en ze slaapt al de hele middag dus kon ik even opruimen en de was wegwerken
Man heeft onze prutsie op bed gelegd en sinds 16.30 uur mee gespeeld en eten gegeven, ik heb in het dorp een gebakje gekocht waar ik sinds gister al zin in had en boodschappen gedaan. We zouden eigenlijk afhalen, maar ik bewaar het voor als ik weer sushi mag. Nu is de pasta met burrata en Parmaham uit de oven bijna klaar. Vanavond HGT kijken samen!
Ja, we hadden mazzel. Gisteren binnen gekregen. Komende week een week dicht en dan de 24e de 2e ronde. Maar de meesten zijn vandaag al geweest. Ze klagen bij ons altijd dat we laat zijn, nu eens niet