Mijn handmixer is kapot. Ik heb van mn moeder een oude staafmixer te leen gehad en die vond ik ook wel fijn maar niet om beslag o.i.d. te maken. Nu zijn er ook staafmixers waar je kloppers of een garde op kan zetten. Maar zit daar verschil in? Want ik zie ze vooral met een enkele garde en niet zoals een handmixer met 2 kloppers. En een flink prijsverschil... Ik ben bijna jarig maar weet nu dus niet welke ik wil vragen. Ik vind t wel fijn als ik een apparaat voor meerdere dingen kan gebruiken dus voorkeur heeft echt staafmixer/handmixer in 1.
Als je googled op ‘staafmixer handmixer’ krijg je genoeg mogelijkheden waarin beide functies gecombineerd zijn. Zoals deze: https://www.coolblue.nl/product/892087/braun-mq-3105b.html?utm_term=892087&cmt=c_a,cid_16560080779,aid_136092887678,tid_pla-300392334929,gn_g,d_t&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_content=shopping&gbraid=0AAAAAD7_VIbSol6x65mRW7UeXzep4Tc7e&gclid=EAIaIQobChMIgNfKqtiBggMV2uh3Ch2jSwKKEAQYBCABEgJOufD_BwE Of deze: https://www.bol.com/nl/nl/p/bosch-mfq36470-ergomixx-handmixer-incl-rvs-staafmixervoet-wit/9200000009409857/?Referrer=ADVNLGOO002028-G-139190752980-S-1686063638531-9200000009409857&gbraid=0AAAAAD5OnmPTmEd27HnuW1aHvnuWPyb-3&gclid=EAIaIQobChMIgNfKqtiBggMV2uh3Ch2jSwKKEAQYASABEgLl8_D_BwE Of deze: https://www.bol.com/nl/nl/p/braun-multimix-3-hm-3135-wh-handmixer-wit/9200000043147530/?Referrer=ADVNLGOO002028-S--9200000043147530&gbraid=0AAAAAD5OnmPQYEXQTj4PE0ePm2Xh8qC2-&gclid=EAIaIQobChMIgNfKqtiBggMV2uh3Ch2jSwKKEAQYAyABEgIK3PD_BwE Etc. En dan zou ik reviews lezen en kijken wat het beste bij je past. Ik heb mijn staafmixer en handmixer los. Want ik wil gewoon goede apparaten en in mijn ervaring is bij combi’s dat er altijd 1 functie het beter doet dan de andere. Maar als je het niet zo vaak gebruikt, lijken bovenstaande opties me prima.
Ik heb er zo een als Adje beschrijft. Mixer is prima voor wat ik ermee doe. Een keer pannenkoekenbeslag, cakebox of apprltaartdeeg maken. De staafmixer heb ik een haat liefde verhouding mee, is eigenlijk net niet krachtig genoeg. Ik pureer er vaak soep, pastasaus en fruithapjes mee. Ik gebruik deze vaker dan de mixer.
Tuurlijk, de kracht waarmee je kan kloppen. Een enkele is niet heel veel krachtiger dan met de hand kloppen.
Ik heb er 1 van de action en die doet het boven verwachting goed! Voor pannenkoekenbeslag of cake prima en deeg lukt ook nog net maar niet zo lang.
Wij hebben een staaf en handmixer in 1 en gebruik de 2 kanten regelmatig. Ik denk dat de onze van Bosch is. Aan de ene kant van het toestel kun je de handmixer erop zetten, aan de andere kant de staafmixer. Er zitten klepjes aan elke kant over de insteekpunten en je kan nooit de 2 klepjes tegelijk openen voor de veiligheid.
Ik heb ze gewoon apart, basic staafmixer en een basic mixer met 2 metalen haken (en dan die spiraal(deeg)haken en die normale klopperd)) Mn moeder had zo'n alles in 1 staafmixer met zo'n bakje met hakmessen voor bijv guacamole te maken, een garde en gewoon de pureerfunctie. Eerste taart en ze ging gelijk maar weer naar dr ouderwetse mixer terug. Zat amper kracht in dat ding. Leuk voor hakken en pureren, maar niet voor beslag, ja pannenkoeken gaat wel lukken.
Die eerste is heel fijn. Heb de staafmixer eigenlijk apart (vanwege de kleine hakmolen) van dezelfde serie maar de staafmixer past dus ook in de handmixer. Heb ook nog een keukenmachine maar die gebruik ik voor grotere hoeveelheden. Voor beslag, pureren van soep etc. is die Ergomax meer dan genoeg voor ons. En sowieso een dubbele kopen, een enkele is echt niks waard.
Niet hier denk ik hoor, ik heb altijd een volle beslagkom daar komt een staafmixer denk ik niet goed doorheen 2 liter melk, een kilo bloem en 10 eieren. Dat is met de hand niet te doen en mijn staafmixer werd er ook niet blij van