Oooo ik ben dol op bloemkool, maar wat fantasie en kleurloos geserveerd zo. Hopelijk ben je snel weer thuis? Ik hoop niet dat je de rest van de zwangerschap moet blijven?
Nou echt dit! ik probeer mijn kinderen en vooral mijn dochter te leren dat zij vooral nee mogen zeggen! Zeker als het over hun lichaam gaat. Zeker na alle ophef tegenwoordig ( me too, de voices of Holland als voorbeeld) ik vind het ontzettend belangrijk dat zij zelf hun grenzen kunnen aangeven hierin. en dat dit doen als leerkracht. onvoorstelbaar
Ja echt he. Hele rare actie van die leerkracht. Hoe anders was dit 40 jaar geleden. Er was 1 kleedruimte in een soort opslaghok waar ruimte was gemaakt en een paar banken neergezet. (multifunctioneel gemeenschapshuis voor oa uitvoeringen van de muziek, de jeugdsoos, de volleybalvereniging en oefenruimte van de fanfare en dus ook gymlessen ) Niemand deed daar ooit moeilijk over. Jongens zaten aan de rechterkant, meisjes links. Pas in groep 8 werd er nu en dan gegiegeld over beginnende borsten. Dan kwam de meester daar een eind aan maken (schei uit met die flauwekul, ieder zijn lijf is prima. Daar hoef je niet over te giebelen). Daar valt mijn mond ook best van open. Dat verschil tussen toen en nu
Je bent absoluut geen zeik moeder hoor! Wat een rare manier van straffen van deze leraar. Heeft je dochter het er nog over en hoe reageerden de jongens op haar? Ik ben heel benieuwd wat het antwoord van hem gaat zijn, maar dit kan echt niet.
2 weken geleden corona gehad, 3 dagen koorts en over. Maar nu ruik ik dus amper wat nog (proef dus ook bijna niks) en sommige dingen ruiken raar. Zo ook de instant noodles die mijn man vanmiddag besloot te maken met een vreemd kruidenzakje. Het ruikt hier nu, naar mijn idee, al de hele middag naar een vies persoon die kattenzeik zweet ofzo
Dat ik een boek gelezen heb. (Vrij normaal voor mij). Maar dat het me zo heeft aangegrepen dat ik het verhaal maar niet uit mijn hoofd krijg. Zolang de citroenbomen bloeien Zoulfa Katouh Aanrader als je een mooi verhaal wil lezen over hoop en liefde onder vreselijke omstandigheden. Afrader als je gevoelig bent en dan de hele tijd gaat zitten huilen. Of niet meer kan slapen omdat het zo zielig is voor de hoofdpersoon. Maar wat mooi geschreven.
is dat zo? Ik zat op een school geleid door nonnen en de directeur was een broeder . bij ons was dat strict gescheiden; jongens en meisjes in aparte kleedkamers. Geen idee hoe dat op andere scholen ging.
Ik heb daar nog weken mee in mijn hoofd rondgelopen. Sommige boeken grijpen je, en laten je niet los. Voor mij is dit er echt een van!
Onze school deed samen tot groep 3. Samen douchen samen omkleden nooit was dit een probleem. Ook niet toen er een in zwembroek ging douchen en moeilijk deed met omkleden. Hij vond het niet fijn omdat hij een kleurtje had (bijna zwart). Wel was dit een soort ommezwaai van ons meiden. Zo van o ja wij groeien ook willen wij dit wel en werden wij ons bewuster van anders zijn. Maar in groep 4 was alles netjes gescheiden en dat was toen wel heel fijn. Het groeide haha de borstjes begonnen haartjes en zo ook bij de jo gans. Ook die waren zich bewuster. Ja wij waren wel wat vrijer he. Nu kan dit gewoon niet meer.
In die situatie vind ik het niet zo'n probleem. Ik heb in de 6de klas van het VWO ook omgekleed met de jongens omdat we keuzevakken gym hadden en bijdie keuze was maar 1 kleedkamer. Maar dan ben je gelijke aantallen en iedereen is het zo gewend. In geval van straf vind ik het iets heel anders.
Dat ziet er echt smerig uit. In het ziekenhuis waar ik werk ziet het er heerlijk uit en ruikt het ook altijd erg lekker.
Ja vond het ook onzin. Had er trouwens bij moeten zeggen de poli's. Spoed ging wel door. Was het Spaarne Gasthuis in Hoofddorp.
Vind bloemkool normaal ook echt prima, maar dit was echt vrij kraak en smaakloos Ik mag maandag, als alles stabiel blijft, naar huis! Dus dan moeten de eiwitten in mijn urine en mijn bloeddruk niet verergeren. Ben vorige vrijdag opgenomen, dus lig hier inmiddels een week. Ze weten gewoon niet zo goed wat er allemaal aan de hand is. In ieder geval hyperemisis en zwangerschapsvergiftiging. Een tumor in mijn nieren is inmiddels uitgesloten, jeeeej. En de apotheek en de artsen maken ruzie over de dosering van medicatie.
Dan kan je in ieder geval alvast je bestelling thuis doorgeven wat je wilt eten wanneer je weer thuis komt... Mijn hemel wat ziet dat ziekenhuis eten er verschrikkelijk uit. Zijn ze er nu nog niet uit wat je verder mankeert? Hopelijk is je bloeddruk nu wel wat stabieler. Beterschap!
De bloemkool had ik herkend, maar wat ligt daarnaast? Aardappelpuree? Lijkt op een uitgehold broodje. En sterkte ..