Zal ik hem dan nog blijer maken want het sinterklaas journaal begint morgen al. Prachtig dat hij er nog zo van kan genieten.
Nou zeg. Gisteren had ik het opgezocht en toen stond er vanaf 8 november. Een andere moeder op school had het erover en ik wou het niet geloven. Vond het al zo vreemd dat het zo halverwege de week begon Nu kan ik dat bericht ook niet meer vinden haha. Naja 13 november geloof ik ook eerder.
Vandaag een betere dag dan gister: S. heeft drie rode vlekjes gekregen in de dagen na haar geboorte. Gisterochtend kon de vervangend huisarts geen uitsluitsel geven. Om 14 uur kwam de jeugdverpleegkundige op huisbezoek en die twijfelde ook. Ze zou het aan de jeugdarts laten zien later deze week. 20 min nadat ze weg was, belde ze al. De jeugdarts was toevallig nog op kantoor en had meegekeken. Omdat een vlekje in het gelaat zit, is het standaard protocol dat er doorverwijzing komt naar de kinderarts. Heb de hele middag zitten huilen (combinatie van pas twee weken geleden bevallen zijn, zorgen maken, geen zorgeloze zwangerschap en nu ook geen zorgeloze kraamtijd dus). Lekkere timing dat de CV ketel na het onderhoud gisterochtend ineens lekte en de monteur 's middags terug kwam en het lek niet gevonden kreeg . Vanochtend had ik de uitdaging om voor S net als voor N (die had een liesbreuk met 3 maanden) pasfoto's te laten maken voor ID bewijs ziekenhuis. Uitgerekend in de winkel kakte ze haar luier vol en spuugde ze haar mooie jurkje onder. Ook was de vrouw van de fotograaf een uurtje later vanwege een lange avond werk gister en lukte het mij niet om S goed vast te houden. Heb 20 min gewacht en toen zijn vrouw er eenmaal was, was het binnen 1 min gepiept. Zij weet precies hoe ze een baby moet vasthouden voor een goede foto. Als dank voor het wachten kreeg ik de foto's gratis (mijn moeder komt al mijn hele leven in deze fotozaak, dus we 'kennen' elkaar). Vanmiddag komt er wéér een monteur, want de CV lekt nog steeds. Er liggen drie stapels was te wachten en heb een volle vaatwasser die ik anders allang had aangezet. Niks voor mij, maar het is even niet anders. Dus nu bankhangen totdat S weer een fles wil. Vanavond komen twee vriendinnen voor een borrel en hapjes, heb allemaal dingen gehaald die ik heb gemist zoals parmaham en truffelsalami.
Vandaag de oudste weer eens met moeite de deur uit getrapt, daarna de andere twee naar school gebracht. Heb het poetsen afgewisseld met wat netflixen maar mijn deuren en de helft van de ramen zijn weer schoon. Verder niet veel zin meer, wat wasjes gevouwen enzo maar ben er wel even klaar mee. Morgen hopelijk nog een rustige dag waarop ik nog wat gedaan krijg - misschien eens mijn zkh tas inpakken haha - en donderdag verjaardagsfeestje van de jongste. Baby moet nog even blijven zitten dus
Daarnet de vaatwasser uitgeruimd en ontbeten met dochertje. Manlief is weer aan het werk. Vanmiddag met mijn dochtertje, zus en haar dochters naar de bios.
Op de bank met mijn kleine muis tegen me aan die net een fles op heeft. Zoon ligt te slapen, man werkt boven en mijn ouders komen over een uurtje koffie drinken en met N spelen (en mijn moeder kennende zal ze iets willen doen om te helpen -was vouwen bijvoorbeeld). ID vanochtend aangevraagd en CV lek is gister door een andere monteur in 10 min verholpen en alle wassen zijn weer gedraaid. Dus de rust is weer een beetje wedergekeerd.
Vrije dag, vanochtend de kinderen naar school gebracht en meteen door voor boodschappen. Daarna begonnen met het inpakken van Sinterklaas cadeaus Of ik ze nu zo op zolder zet of alvast ingepakt, scheelt me weer tijd als het zo ver is haha Zo nog even een half uur op de loopband en rondje huishouden.
Vanmorgen alles al gedaan. Opgeruimd en 2 wassen gedraaid. Boodschappen zijn ook binnen en ik ben boven het eea aan het opruimen. Altijd zo lekker om zooi gewoon weg te kunnen gooien. Verder een beetje een saaie dag, het regent werkelijk alleen maar, moet ook nog ergens tussendoor met de hond naar buiten.
Vandaag m'n vrije dag.. dochter is niet helemaal fit dus het was vooral een hang-bij-mama-dag. Achja, als dat het ergste is.. Heb daardoor niet zo veel kunnen doen als ik zou willen, maar dat komt wel weer. Vanmorgen nog boodschappen gedaan en even bij m'n zus langs geweest. De vaatwasser moet nog leeg en er moet nog gekookt worden, even kijken wie wat gaat doen, dochter wil namelijk niet dat ik opsta haha
Nog even aan de koffie, dadelijk dochter naar school brengen en huishouden doen. Namiddag even ontspannen bij de schoonheidsspecialiste.
Even aan de koffie en ik moet zo werken. Daarna naar huis om te lunchen en een pakketje en oud papier weg te brengen. Avondeten heb ik gister al gemaakt dus vanmiddag niet zo veel meer.
De oudste is naar school, zelf moet ik naar het ziekenhuis. En gaan we met de trein..wegens oppas troubles moet de jongste mee. Mensen die mijn berichtjes wel eens voorbij hebben zien komen weten dat ik een angst en dwang stoornis heb. De trein is een trigger, alleen niet met jongens wel. Dit word dus een echte overwinning. Echter merk ik dat ik in de auto als het regent best onzeker word omdat er een dode hoek in mijn zicht ontstaan is. Dus voor safe en toch maar met de trein.
Ik ben aan het werk, we maken appelmoes vandaag en een spelletje met dennenappels als de appels staan te koken.