En wat erg dat je man zijn baan gaat verliezen. Is altijd erg ingrijpend en zeker na zoveel jaar. Hopelijk wel een functie waarbij voldoende banen zijn. Sterkte!
Spannende dagen voor jullie. Ik begrijp je gevoel helemaal. Ik hoop ook dat het niet nodig hoef te zijn en duim flink voor je!
Hoop gebeurd bij jou @Momof3d5 ! Benieuwd of je nog getest zijn, zou een mooi lichtpuntje zijn nu! En @Mom86 jij nog getest? Als het goed is extra vruchtbaar na een mk toch? Ik duim voor jullie hoor! Hier ook een kleine update: wij gaan officieel door naar IVF. Gisteren is de behandeling afgebroken, dus alle pijlen nu gericht op starten 20-11. Gelukkig begreep ik gister wel dat ik niet eerst een maand aan de pil moet, dus als alles mee zit, ga ik gewoon hartstikke zwanger 2024 in ( ) Wie doet er mee?
Nee, de testen kwamen gisteren maar niet binnen. Hopelijk vandaag wel. Kan ik vanmiddag er misschien eentje doen. Ze zeggen het inderdaad dat je extra vruchtbaar ben na een miskraam... Laten we het hopen! Ergens ook wel angst voor teleurstelling, maargoed testen is weten denk ik dan maar weer Jaa eindelijk voor jullie ook duidelijkheid! 20 november al, fijn dat je niet nog veel langer hoeft te wachten. En JAAA ik doe mee, zwanger 2024 in!
Oh super goed dat jullie ivf krijgen zeg! En al best snel dat is ook fijn. Hier gisteren goed ongesteld geworden dus ik doe mee, zwanger 2024 in!
Goed zo, IVF wordt gewoon jullie route en super fijn dat je al direct door mag!! Zwanger 2024 in.. ik doe mee!!
Ik heb deze ronde overgeslagen, dus ook geen progesteron gebruikt.. wachten wachten wachten op de menstruatie (want dan de startecho voor IVF), heb ik gewoon ineens een LF van 14 dagen gekregen, bizar! Nou goed, nu eindelijk ongesteld geworden, dus vanmiddag voor de echo naar de kliniek en dan verwacht ik vanaf morgen te beginnen met prikken... spannend!!
Ik zie jouw teller onder je handtekening nog doorlopen.... is dat goed nieuws? Ik duim nog steeds voor je!!
Ik ga nu wachten op mijn menstruatie en dan misschien toch maar bellen naar fertiliteit voor nog eens een spuit en ze wou ook een test doen om te zien of de eileiders doorgangelijk zijn. Dat laatste ga ik sowieso laten doen. Die spuit hangt ervan af of mijn vriend gaat willen meewerken of niet. Ik ga het hem gewoon vragen en zeggen dat hij eerlijk moet zijn want ik ga niet elke keer een spuit laten zetten als meneer niet van plan is van mee te werken. Het is alleszins zijn laatste kans. Oh en wat ik een paar berichten geleden las, dat je na een miskraam vruchtbaarder zou zijn, dat is een fabeltje. Bij mij is het juist andersom helaas. Hopelijk mag iedereen in dit groepje zwanger het nieuwe jaar in. Dat zou mooi zijn... maar eerlijk gezegd weet ik niet of ik er nog in geloof. Ik wacht nu al zo lang, waarom zou ik nu plotseling geluk hebben? En wat als het weer mis gaat? Sorry voor mijn pessimisme maar zo voel ik me nu helaas. Er zijn de voorbije dagen weer veel traantjes gevloeid omdat ons kindje nu 6 maanden geweest zou zijn... en nog steeds niets.
Wat een spanning daar ook jou in verband met je vriend zeg. Ben benieuwd wat daaruit komt. Extra vruchtbaar na de miskraam is hier helaas ook niet het geval terwijl de verloskundige het zelfs nog zei. Nu alweer ronde 7.
Gisteren enorme last van m'n eisprong gehad en positieve ovulatietest. Maar vandaag ook de hele dag pijn en kan dan ook niet drukken om te poepen door krampen, heel naar. Een rotkwaaltje wat na mijn miskraam is gebleven. Deze ronde hebben we gisteren en de 3 dagen ervoor seks gehad. Wie weet werkt elke dag seks hebben wel voor ons. Mocht het niet lukken dan bel ik de huisarts voor een doorverwijzing. Wil gewoon een inwendige echo om te kijken of er niets zit wat het belemmerd en m'n waardes weten.