Het topic der slapelozen

Discussie in 'De lounge' gestart door zegenwens, 3 sep 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.828
    18.549
    113
    Vrouw
    Ja ik vind het best lastig want ze heeft een best wel sterke wil en een sirene midden in de nacht wil ik voorkomen :| nu ben ik er de laatste tijd ook wat laks in geweest hoor om haar naar eigen bed terug te brengen, zal ook niet meewerken want kans dat ze het als normaal gaat zien nu.
     
  2. Oilell

    Oilell Fanatiek lid

    8 okt 2018
    3.225
    4.457
    113
    Vrouw
    Zojuist opgenomen in het ziekenhuis. Ik gaf aan dat mijn bloeddruk wel enorm schommelt over de dag, en vanavond was het 155/93 en zag wat sterretjes. Hartslag van over de 140 terwijl ik in bed lag en echt niks deed. Dus vk gebeld en naar het ziekenhuis.

    De eiwitten in de urine zijn tov woensdag meer dan verdubbeld. Ze de bloeddruk 5x gemeten: 123/76 bij binnenkomst (oh er is dus niks aan de hand), 160/100 na een half uur op bed (ai toch wel), 140/95, 135/75. En na een pilletje om die onderdruk te verlagen 120/90. Ze vonden het wel netjes om me nu maar even op te nemen en uit te zoeken wat er aan de hand is. Mijn man vond het ook een geruststellend idee.

    Morgen/straks een plan gaan maken hoe verder. Dus nu maar proberen te slapen. Heb een kamer voor mezelf (alles lag vol, dus ik lig op een verloskamer), maar met een heel irritant tikkende klok en een knipperend lampje. :|
     
  3. Nummer4

    Nummer4 VIP lid

    14 dec 2019
    6.676
    6.576
    113
    Vrouw
    Dat is even flink schrikken... Hoop dat ze je qua medicatie kunnen helpen om je bloeddruk onder controle te houden!
     
  4. Mammavantwee

    Mammavantwee Niet meer actief

    Pfoe.. dat is schrikken zeg!
    Sterkte, hopelijk lukt het ze om de bloeddruk te laten zakken!
     
    Oilell vindt dit leuk.
  5. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    2 jan 2007
    13.192
    431
    83
    Vrouw
    home sweet home
    Sterkte, hopelijk is je bloedruk weer snel op orde!
     
    Oilell vindt dit leuk.
  6. LadyKikker

    LadyKikker Fanatiek lid

    12 feb 2012
    4.235
    1.891
    113
    Vrouw
    Agh... sterkte!
    Hopelijk kan je snel weer naar huis (NAdat ze weten wat er aan de hand is)
     
    Oilell vindt dit leuk.
  7. Nummer4

    Nummer4 VIP lid

    14 dec 2019
    6.676
    6.576
    113
    Vrouw
    Telt het als je niet kunt slapen terwijl het eigenlijk nog geen bedtijd is?

    Pfftt... Vannacht van 2-5 (zomertijd) wakker gelegen. Nog eventjes geslapen en sindsdien weer 'aan'. Ben nu zo moe maar kan niet slapen. Misschien maar beter ook want anders slaap ik vannacht niet meer.


    @Oilell Hoe is het nu?
     
  8. Oilell

    Oilell Fanatiek lid

    8 okt 2018
    3.225
    4.457
    113
    Vrouw
    Mijn moeder is altijd helemaal van de leg door het verzetten van de klok. Heb daar zelf nooit zo'n last van, maar de klokken zijn hier dus nog niet gelijk gezet. En dan vind ik het toch lastig mijn ritme te vinden.

    Lig nog in het ziekenhuis. Ben het wel zat en hoop/verwacht dat ik morgen naar huis mag. Ze zijn nu allemaal enge zeldzame ziekten aan het uitsluiten, dus dat is fijn. Maar ergens ben ik nu bang dat het nog zeldzamer is dan dat ze nu gokken, omdat ze maar geen sluitend antwoord hebben :oops::rolleyes: ze hebben urine onderzocht, daar zitten eiwitten in. Ze hebben 24 uur urine onderzocht, en waren verbaasd dat het zo weinig was (alles komt er weer uit aan de bovenkant, dan hadden ze me aan het infuus moeten leggen). Ook in die urine zaten te veel eiwitten in. Hartfilmpje gemaakt, dagelijks 2 uur aan de bloeddruk monitor en heel veel lab geprikt. Hartslag en bloeddruk blijven alle kanten op gaan (160/100 tot vandaag 90/48).

    Morgen gaan ze me in het overleg bespreken in het grote doktersoverleg en een plan maken. Ben heel benieuwd wat daar uit komt. We moeten nog minimaal 2 weken voor levensvatbaarheid. En daarna eigenlijk nog 15 weken. Dat wordt wel spannend op deze manier.
     
  9. zegenwens

    zegenwens VIP lid

    28 sep 2021
    5.019
    4.991
    113
    Vrouw
    Hier een baby die tot nu toe elk uur wakker is geweest en nu klaarwakker ligt te kletsen :confused: Hij was net eindelijk weer in slaap gevallen, maar toen moest ik niezen :mad:

    @Oilell Wat een heftige en spannende situatie zeg.. Hopelijk blijft het voorlopig stabiel.
     
    Oilell vindt dit leuk.
  10. Nummer4

    Nummer4 VIP lid

    14 dec 2019
    6.676
    6.576
    113
    Vrouw

    Het zit je niet mee he :( Hopelijk komt er iets uit de labwaarden waar ze wat mee kunnen. Neem aan dat je echt helemaal door de molen bent gehaald.
    Ik kan me voorstellen dat je op dit punt aan het aftellen gaat. Levensvatbaarheid is daar de eerste stap in maar het liefst blijft het kindje langer zitten natuurlijk. Maar het moet voor jou ook wel haalbaar zijn.



    Ik heb niet zozeer last van het verzetten van de klok trouwens. Zit mezelf wat in de weg. Ga elke dag overdag 'bijslapen' omdat ik 's nachts veel wakker lig. Daardoor houd ik mijn cirkeltje in stand. 's nachts wakker, overdag slapen of extreem vroeg naar bed... Het is me gisteravond niet meer gelukt om in slaap te vallen - misschien ook wel eens goed - en nu zit ik hier om half 5 weer klaarwakker. Lag al weer even te draaien.
     
    Oilell vindt dit leuk.
  11. Nummer4

    Nummer4 VIP lid

    14 dec 2019
    6.676
    6.576
    113
    Vrouw
    Present sinds half 2.... Ik heb mijn tijd maar nuttig gebruikt: opruimen :rolleyes: zodat ik morgen flink kan gaan poetsen.
    Slaap morgen nog wel een paar uurtjes als de kinderen allemaal naar school zijn en vriend naar kantoor. Zie nu al uit naar de stilte in huis na een drukke herfstvakantie.
     
  12. Nummer4

    Nummer4 VIP lid

    14 dec 2019
    6.676
    6.576
    113
    Vrouw
    Nog meer slapelozen op het moment?

    De baby daalt flink in dus dat gaat gepaard met felle steken down under. Lig alleen maar "au" te roepen dus ben rond middernacht naar de bank verhuisd. Is het eindelijk over, lig ik wakker van de regen... Zucht...
     
  13. MamaSofie1

    MamaSofie1 Fanatiek lid

    18 jun 2023
    2.391
    1.325
    113
    Vrouw
    Niet fijn!
     
  14. Caithxxx

    Caithxxx Fanatiek lid

    27 mrt 2019
    2.376
    2.264
    113
    Vrouw
    Hier ook al tijdje wakker en heel laat in slaap gevallen. Lig in het ziekenhuis. Bmm is volledig verstreken en 1 a 2 cm ontsluiting. Gelukkig is de nacht heel rustig gebleven en ziet t er naar uit dat ik naar huis mag vandaag. Hoop dat we nog even wat tijd krijgen.
     
  15. Caithxxx

    Caithxxx Fanatiek lid

    27 mrt 2019
    2.376
    2.264
    113
    Vrouw
    Och niet fijn nee, hopelijk iets rust kunnen pakken?
     
  16. Nummer4

    Nummer4 VIP lid

    14 dec 2019
    6.676
    6.576
    113
    Vrouw

    Hoop voor jou dat de baby nog even een paar weekjes veilig binnen blijft zitten!
     
  17. Nummer4

    Nummer4 VIP lid

    14 dec 2019
    6.676
    6.576
    113
    Vrouw

    Uiteindelijk toch nog op de bank in slaap gevallen. Had totaal geen zin om op te staan vanmorgen maarja 3 kinderen om naar school te krijgen dus moest helaas wel.
     
  18. Nummer4

    Nummer4 VIP lid

    14 dec 2019
    6.676
    6.576
    113
    Vrouw
    Werd wakker van vriend die naar bed kwam en moest naar het toilet. Nu ben ik dus klaarwakker. Aflevering van een serie gekeken en bedacht me dat ik nog vlaggetjes had moeten ophangen voor de jongste (morgen jarig). Maar waar had ik nou die vlaggetjes gelaten? Normaalgesproken liggen ze op een logische plek maar tegenwoordig is niks meer logisch met mijn opruimwoede. Heeft een half uur geduurd maar ik heb ze en ze hangen :)
     
  19. Caithxxx

    Caithxxx Fanatiek lid

    27 mrt 2019
    2.376
    2.264
    113
    Vrouw
    Och waardeloos zo dat je zo slecht slaapt. Wel fijn dat de vlaggetjes hangen haha. Gefeliciteerd met je jongste. Hier nu wel een nacht goed geslapen, doorgeslapen zelfs. Heb ik nog nooit gehad deze zwangerschap.
     
    Nummer4 vindt dit leuk.
  20. Nummer4

    Nummer4 VIP lid

    14 dec 2019
    6.676
    6.576
    113
    Vrouw
    Oef, wakker worden van het feit dat ik me verslik en nu al een half uur aan het hoesten. Bluh...
    Gelukkig lag ik er om 21:00 al in, dus heb mijn uurtjes slaap wel gehad vannacht ;)

    Nu allerlei dingen in mijn hoofd die nog moeten gebeuren voor de keizersnede volgende week. Stress!
     

Deel Deze Pagina