nou dames, ik denk toch echt einde verhaal hier, begin ineens enorme krampen/ steken te krijgen onderin mijn buik en net toen ik even voelde had ik toch weer wat bruin/rood achtig bloed.
ik heb geen kwaaltjes. Nog geen enkele dag misselijk geweest... Daar maak ik me soms wel zorgen over... Het enige dat ik merk is dat mijn borsten wat groter zijn (maar totaal niet pijnlijk) en mijn buik wat begint op te blazen. Weten jullie hoe groot de kans is dat het na een kloppend hartje toch nog fout kan gaan? Ik dacht eens ergens gelezen te hebben dat er na het kloppend hartje echt wel meer dan 95 procent kans is dat de zwangerschap goed gaat verlopen. Daar houd ik me dan aan vast
de kans is veel groter dat het wel goed gaat dan dat het mis gaat hoor. ik zat helaas bij de eerste zwangerschap wel bij de kleine % waarvan het hartje bij de tweede echo wel gestopt was.
Super fijn juist dat je geen kwaaltjes hebt! Aangezien je gewoon een kloppend hartje had vorige week en toen ook totaal geen kwaaltjes, lijkt het mij gewoon bij jou passen. Blijkbaar kan jouw lichaam goed omgaan met HCG. Kans op miskraam na kloppend hartje, waarbij embryo er goed ontwikkeld uitziet op de juiste termijn gemeten, is volgens mij maar 1-3 procent als ik google. In elk geval ga ik daar zelf wel vanuit.
dankjewel! heb alleen ineens geen krampen meer enz... zo irritant. had de vk nog wel gesproken erover en die zei als het maandag nog niet opgang is gekomen de echo gewoon nog door kan gaan en anders moet ik maandag bellen voor als het wel door is gezet.
Had bij de zwangerschap van mijn dochtertje totaal geen kwaaltjes (geen borsten, geen misselijkheid, geen vermoeidheid) en bleef ook super plat tot 14 weken ofzo. Toch een perfect gezonde zwangerschap met een gezond meisje gehad, dus het zegt echt niets. Deze zwangerschap meer kwaaltjes en het geeft toch een soort van feedback, dus snap ook dat je ze soms wel zou willen.
Net een mooi kloppend hartje gezien! Zo fijn. Wel weer zoals bij vorige 4 zwangerschappen de termijn wat naar beneden gehaald. Zo gek. Ze kunnen de termijn nu ook nog niet echt bepalen. Later trekt t vaak weer bij als ik verdere echo’s heb en scheelt t vaak niet veel meer met mijn berekening. Wel irritant steeds maar heb een kloppend hartje gezien en dat is t aller belangrijkste natuurlijk…