'Even voor de duidelijkheid, ik ben geen antisemiet, extremist of fascist..' en vervolgens plaats je dit filmpje met de tekst; de meesten in Israël denken zo. Beetje verwarrend allemaal. Want de ene keer is Israël de regering en nu zijn het de Israëlis.
Dit zijn wel de mensen die Israël steunen en achter de regering staan. Dus die zijn net zo erg. Zelfde met mensen die Hamas steunen en het goed vinden wat Hamas heeft gedaan, die zijn net zo erg.
@Spectre vond het vervelend dat ik dat bericht had geplaatst over Israël en het beschieten van Israëliërs, ze had het niet over burgers of het land zelf.
Dat zegt ze toch niet. En verder kan je niet ontkennen dat er daar veel onrust en oorlog is door de inbreng van Amerika, Europa en zelfs Rusland. Het draait uiteindelijk allemaal alleen maar om geld. En het midden-oosten (en Afrika) zijn qua grondstoffen heel rijk en daarom interessant genoeg voor het westen om zich ermee te bemoeien.
Het gaat mij erom dat dit bericht op internet verspreid wordt om Israël maar zo zwart mogelijk te maken. De rol van terroristen verdwijnt hierdoor naar de achtergrond of er wordt niet eens over gesproken vanuit de pro palestina kant. Dat vind ik best kwalijk.
Ze zegt letterlijk dat dit is hoe de meesten in Israël denken. Hoe kan ze dat nu weten, of is het maar een aanname adhv een tiktok filmpje?
Maar het is toch waar. Israël wordt niet onschuldig zwart gemaakt, maar heeft het er zelf naar gemaakt. Dit kwam ik net tegen en dat vind ik echt kwalijk. Dit geeft aan dat degene die dit geschreven echt overtuigd is van zijn goede werk. En ik vind dat mensen dit moeten zien om te weten dat Israël niet zo onschuldig is en niet zo secuur en om onschuldige mensenlevens geeft.
Ze kan inderdaad niet weten hoeveel mensen in Israël zo denken. Maar de zionisten denken wel zo. En heel veel Israëliërs geven zelf aan dat ze zionisten zijn.
https://www.theguardian.com/world/2023/nov/09/netanyahu-rejected-ceasefire-for-hostages-deal-in-gaza-sources-say
Misschien moet je eens Talmoed lezen om te begrijpen wat er van jongs af aan aangeleerd wordt. Het is niet vanwege een tiktok filmpje, Er zijn genoeg israelische influencers, politici, rabbijnen die hetzelfde zeggen, die er heilig in geloven dat zij het recht hebben om elke niet jood te doden,bestelen en waarin zij aangeven dat ze niet-joden als beesten zien. Genoeg foto’s,filomjes van waar ze letterlijk staan te feesten om de dood van kinderen. Degenen die tussen hen zijn/haar mening durfen te geven en massamoorden veroordelen wordt het zwijgen opgelegd, die krijgen doodsbedreigingen. Het zijn geen deep fakes ofzo, waarbij men de zionisten die fan zijn van bloedvergieten proberen zwart te maken, het zijn zijzelf die hun maskers afzetten en hun ware aard laten zien. Enkele citaten uit de Talmoed en nee,het zijn niet eens de meest extreme: "De akum (niet-jood) is als een hond. Ja, de geschriften leren ons aan de hond meer eer te betonen dan aan de niet-jood." (Ereget Raschi Erod. 22 30.) "Zelfs hoewel God de niet-Jood schiep zijn het nog altijd dieren in menselijke gedaante. Het is niet gepast voor een Jood om te worden gediend door een dier. Daarom zal hij worden gediend door dieren in mensengedaante. " (Midrasch Talpioth, p. 255, Warsaw 1855.) "Een zwangere niet-Jood is niet beter dan een zwanger dier." (Coschen hamischpat 405.) "De zielen van niet-Joden komen van onzuivere geesten en worden varkens genoemd." (Jalkut Rubeni gadol 12b.) "Hoewel de niet-Jood dezelfde lichaamsbouw heeft als de Jood, verhouden ze zich tot de Jood als een aap tot een mens." (Schene luchoth haberith, p. 250 b.) "Als u eet met een niet-Jood, het is hetzelfde als eten met een hond. " (Tosapoth, Jebamoth 94b.) "Als een Jood een niet-Joodse dienaar of dienstmeid heeft die sterft, moet men geen sympathie voor de Jood betonen. U behoort tegen de Jood te zeggen: "God zal 'uw verlies' vervangen, net zoals een van zijn ossen of ezels zou zijn gestorven"." (Jore dea 377, 1.) "Geslachtsgemeenschap tussen Ongelovigen is als geslachtsgemeenschap tussen dieren." (Talmud Sanhedrin 74b.) "Het is toegestaan het lichaam en het leven van een Ongelovige te nemen." (Sepher ikkarim III c 25.) "Het is de wet om iedereen te doden die de Torah ontkent. De Christenen behoren tot de ontkenners van de Torah. " (Coschen hamischpat 425 Hagah 425. 5.) "Een ketterse Ongelovige mag u met uw eigen handen doden. " (Talmud, Abodah Zara, 4b.) "Iedere Jood die het bloed verspilt van de goddelozen (niet-Joden), doet hetzelfde als het brengen van een offerande aan God." (Talmud: Bammidber raba c 21 & Jalkut 772.)
De video plaatst ik niet, want die is afschuwelijk. Je ziet letterlijk het moment op beeld dat die raket de grond raakt bij het ziekenhuis. Ik kan wel vertellen dat het een bloedbad was. .
Nee maar ik vroeg over welk grondgebied je sprak. Met dat niemand Amerika en Europa kan overtreffen wat betreft het aantal doden dat ze hebben veroorzaakt. En hoe ver wil je terug in de geschiedenis?
Wel… en als een moslim extreme uitingen doet is het eigenlijk geen moslim. Maar een joodse Israëliër die extreme uitingen doet is wel een goede vertegenwoordiging van het gehele land of se bevolkinsgroep.
Ik denk ook niet dat hier iemand is die de gruwelijkheden die daar nu plaatsvinden toejuicht of niet veel te ver vinden gaan.
Ja juist, alsof je tegen een muur aan praat. De balk in eigen oog niet willen zien. Verspilde moeite dus.