Hier zou ik zeggen "onafgeronde zaken".. wat had je hem nog willen zeggen, vragen etc.. zodat je dit gevoel los kan laten.
En al die tandendromen gaan dus over loslaten. Wat heb je fysiek aan ballast in het leven, materieel spul wat eigenlijk al geen nut meer heeft? Wat heb je aan mentale ballast.. waar maak je je druk om, is dit voor jou om als ballast te ervaren en is dit nog nodig? Wat heb je aan emotionele vasthoudendheid.. mensen met wie je eigenlijk geen contact meer wilt, vrienden die alleen vragen en niets geven, mensen die overleden zijn en van wie je fysiek nu afscheid mag nemen terwijl je de herinnering bewaart... Zo het wordt een lekker psychologisch verhaal hier maar goed, denk eens na over wat niet meer voor hier en nu is. Door loslaten ontstaat ruimte voor iets nieuws, aldus de dao
Dat mijn moeder in elkaar stortte op het schoolplein van de oudste en overleed door bacterie in haar hart. Opgelopen door de dixie van een festival. Ze had haar handen niet gewassen. Mijn vader haalde mij op met de auto. Het was zo levensecht Wakker worden en beseffen dat pa diegene is die dood is en mam gewoon nog leeft terwijl ik in mijn droom om haar rouwde was vreselijk. Heb enorm gehuild. Vooral dat pa zo levensecht voelde
Ja.. het is ook niet "vergeten" he. Het is loslaten zodat er plaats wordt gemaakt voor "iets nieuws om in je te groeien"
Dat onze buurvrouw zwanger is, en dan van een jongen Dat soort dromen komen vaak uit als ik dat droom, dus ben benieuwd of er binnenkort een aankondiging komt.
@Sophy zou jij hier iets iets van kunnen maken? Ik heb afgelopen nacht weer over hem gedroomd, en hetzelfde rustige/veilige gevoel gehad. In real life hem al ruim 5 maanden niet gesproken omdat ik lang ziek geweest ben en heel lang niet gewerkt heb.
Kan je nog iets zeggen over waar je bent als je droomt, wat doet hij en wat doe jij? Zijn er nog andere mensen?
Ik droomde dat ik wakker was. Helaas heb ik een heel slechte slaaparchitectuur en als ik dan zo een nacht heb, waarbij ik droom dat ik wakker ben en niet in slaap kan komen sta ik ook echt op met het gevoel alsof ik niet sliep.
Of er mensen bij zijn verschilt maar meestal wel, soms andere collega's, maar die kijken er dan niet van op dat wij bijvoorbeeld dicht tegen elkaar aan zitten ofzo. Afgelopen nacht was mijn man er bijvoorbeeld bij terwijl we aan het praten waren over een operatie die de collega had ondergaan (niet in het echt gebeurd) Er gebeurde niks tussen ons, maar een gevoel van verbintenis was voor mij erg aanwezig. Waar we precies zijn is mij meestal niet duidelijk. We hebben nooit seks en er wordt niet gezoend, maar er is altijd een diep gevoel van vertrouwen, warmte, liefde zou ik wel bijna zeggen. Wel houden we elkaar bijvoorbeeld vast, of zitten dicht tegen elkaar aan. Er wordt niks uitgesproken qua gevoelens, maar de warmte/het vertrouwen/ de liefde /het gevoel van bij elkaar horen is hetgeen dat mij van zo'n droom het meest bij blijft. Heel verwarrend in ieder geval
Ik droomde dat ik met man en kinderen in Los Angeles was, het was zaterdag en op maandag moesten de kinderen weer naar school. Ik wilde nog 1 nachtje in een hotel boeken maar wat ik ook probeerde ik kon het niet invoeren op de website, uiteindelijk was ik helemaal gefrustreerd.
Ik droomde vannacht dat ik een positieve zwangerschapstest had en toen mocht ik gelijk voor een echo komen en toen ging de echoscopist met een microscopisch echo apparaat kijken en toen kon je heel mooi zien hoe het vruchtje zich ontwikkelde en hoe de celdeling ging ❤️
Normaal gesproken zou ik nu in je lichaam kijken wat er bovenkomt maar dat kan nu niet dus dan vertel ik iets algemeens in de hoop dat je iets herkent. En je hoeft niet te antwoorden, het is meer dat je er zelf over nadenkt. Ik zou vermoeden dat het meer projectie is dan daadwerkelijk gevoel. Dan is de vraag, hoe zit het met je man, kan je met hem dit gevoel van liefde en vertrouwen ervaren? Maw is het een thema in je huidige relatie? Of is er een vorige relatie geweest waarin geen vertrouwen / liefde / band een issue was en wat je onbewust hebt meegenomen in de band met je man? Deze zijn het meest waarschijnlijk. Soms zie ik nog de meest zweverige variant dat hij iemand is die je uit een vorig leven kent en met wie je die band nog kunt voelen.. ook daar gaat het erom dat je dat niet meeneemt in het heden, dat is niet meer van nu. Kan je er zo wat mee?
Dank je wel, dit confronteert even, maar ik denk dat je een punt hebt, nooit echt bij stil gestaan maar ik denk inderdaad dat ik me niet altijd veilig en ook niet geliefd voel, dit ga ik eens laten bezinken en goed over na denken
Ja dat begrijp ik. Knuffel voor jou! Je vraagt naar je droom en komt bij een dieper thema uit. Als je nog vragen hebt, mag je ook een pb sturen.
Nou, heb afgelopen nacht eindelijk weer eens gedroomd. Ik was in Noorwegen, op een prachtige locatie. Overal bergen met besneeuwde bergtoppen in zicht.. en een rustige rivier.. daaraan stond het huisje waar we verbleven (we maar ik kan niet herinneren met wie, volgens mij m'n zusje). Ik wilde foto's gaan maken maar dat lukte niet want er kwam nevel en de bergen waren niet meer zichtbaar.. tegelijkertijd moesten we weer vertrekken en het lukte me niet meer om foto's te maken van het uitzicht op de bergen, omdat de nevel niet wegtrok. En toen werd ik wakker. Nja, zeer teleurstellend dus. Maar kan in ieder geval zeggen dat ik in Noorwegen ben geweest.. in m'n dromen.
Ik heb heel veel gedroomd vannacht maar het meest nare was toch wel dat ik mn zoontje kwijt was en nergens kon vinden. We liepen naar een nieuwe school en hij dacht de weg wel te weten, ik ging ervanuit dat ik hem daar dan wel zou xien, raakte zelf wat verdwaald onderweg en eenmaal op school aangekomen was hij daar niet... nou die paniek voelde ik nog steeds toen ik eenmaal wakker was.
Was op vakantie en toen als uitje een kangaroe safari gedaan, maar ipv met een auto kangaroes spotten Was de safari dus dat je in de buidel van een kangaroe ging zitten en zo op safari ging