Tweede Kamer verkiezingen 22 november

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door Madeliefje06, 17 nov 2023.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    13 dec 2019
    13.013
    14.676
    113
    Vrouw
    Is dat echt zo, of is dat jouw gevoel?

    Ik vind het heel erg voor je dat je je zo voelt, maar als ik met een onprettig gevoel een groep inloop kan ik in elke blik wel iets vinden van: 'zie je wel'

    Het lijkt me eigenlijk stug dat opeens de haat zo groot is geworden, omdat de pvv grootste is geworden.
     
    Inge1984, Merlino, NiVa0230 en 15 anderen vinden dit leuk.
  2. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.170
    35.831
    113
    Lijkt me ook wel stug. Aan de andere kant voelen mensen zich nu wel meer gesteund in hun ideeën, nu blijkt dat zoveel mensen op hem gestemd hebben. Dat maakt het ook makkelijker ervoor uit te komen.
     
    Sado, marais, citroenrasp en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  3. marais

    marais Fanatiek lid

    1 jul 2013
    1.482
    1.816
    113
    Vrouw
    Hahahaha, hier moest ik echt om lachen.

    Zo circuleert er ook een filmpje van een aantal jaar geleden, waar een Marokkaan Wilders aanprijst en dan ook nog zegt: ja, vol is vol, in zijn gebroken Nederlands.
     
    Spectre, Mammavan5 en citroenrasp vinden dit leuk.
  4. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Ik denk niet dat daar bronnen over zijn, geloof word nergens geregistreerd bij het stemmen.
     
  5. marais

    marais Fanatiek lid

    1 jul 2013
    1.482
    1.816
    113
    Vrouw
    Iedereen heeft nu natuurlijk de uitslag van de verkiezingen nog vers in zijn hoofd. Dus kan me wel voorstellen inderdaad dat mensen die pvv hebben gestemd gisteren, nu triomfantelijk naar moslims kijken.

    Ik moet eerlijk zeggen dat ik vanochtend ook wel redelijk opgelucht was, toen ik zag dat de Pvv niet de grootste is geworden in Utrecht, als in onze Nederlandse buren hier hebben dus niet overwegend pvv gestemd. En dat geeft echt een geruster gevoel.
     
    Zara75, bababoe, Oilell en 2 anderen vinden dit leuk.
  6. Juul75

    Juul75 VIP lid

    8 apr 2010
    12.091
    7.843
    113
    Dat klopt, helemaal eens. Zo werkt een democratie. En hij heeft ook onmiddelijk geroepen dat hij de islam standpunten geen breekpunt maakt. Maar dat laat onverlet dat de partij dit wel nastreeft, zelfs als het niet in coalitie akkoorden wordt opgenomen.

    Eerlijk, voor mij is dat net zo principieel als dat ik niet op de SGP kan stemmen omdat vrouwen daar geen lid mochten worden totdat de Hoge Raad het ze nota bene op moest leggen dat dit tegen de wet is. Vrouwen kunnen daar dus wel lid worden nu, maar het zit in het DNA dat vrouwen minderwaardig zijn. Dat voelt voor mij hetzelfde bij de PVV: dat ze misschien deze regeringsperiode niet actief gaan proberen de Islam te verbieden betekent niet dat ze een inclusief beleid voor alle nederlanders (dus ook moslism) voeren.
     
    Zara75, vlinderCN, Trirani en 7 anderen vinden dit leuk.
  7. mamabri

    mamabri Fanatiek lid

    15 aug 2021
    3.242
    4.199
    113
    Vrouw
    Jammer dat ik het maar 1 x mag liken. Ben het volledig met je eens!
     
    Knuffelmonster en Cin85 vinden dit leuk.
  8. marais

    marais Fanatiek lid

    1 jul 2013
    1.482
    1.816
    113
    Vrouw
    Waar ik net aan moest denken is het beeld van een juichende Kaag op een tafel na de vorige verkiezingen. Dat is ook redelijk snel bergafwaarts gegaan. Kaag is nu helemaal uit beeld.

    Kan nu ook weer zo zijn voor Wilders.
     
    Zoe123, Mammavan5 en tuc vinden dit leuk.
  9. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    30 dec 2017
    14.233
    28.223
    113
    dat dacht ik zelf ook maar omdat Cin85 er zo zeker over is ben ik benieuwd naar haar bron.
     
  10. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.170
    35.831
    113
    Ik ben een beetje bang dat het aandeel stemmers te hoog was om het zo negeren. Ook als hij nu niet 'aan de macht komt', zijn die stemmers er nog wel en denk dat ze dan juist nog veel ontevredener worden.
     
  11. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    30 dec 2017
    14.233
    28.223
    113
    Ik hoorde daar gisteren over ja :roflmao:
     
  12. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    28 mrt 2020
    9.467
    8.616
    113
    Vrouw
    Heb je het gevraagd aan ze? Zo niet, dan ligt dat toch echt bij je zelf en zijn dat de vooroordelen die jij nu hebt naar elke niet moslim. Je maakt het jezelf echt ontzettend moeilijk.
     
    Knuffelmonster vindt dit leuk.
  13. luca75

    luca75 Fanatiek lid

    14 aug 2013
    4.864
    3.500
    113
    Ik vind dat je je enorm aan het aanstellen bent
     
    Butchke vindt dit leuk.
  14. Mammavan5

    Mammavan5 Fanatiek lid

    15 dec 2021
    2.099
    2.668
    113
    Vrouw
    Wat erg voor je dochter.
    Dikke knuffel❤️
     
  15. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Doe normaal. Ik geloof ook dat het vooral gevoel is, maar dat haar gevoel door deze uitslag er nu is dat is toch al verschrikkelijk voor haar. En als mensen jou raar aankijken, of je dat gevoel hebt, en jij bent alleen en je voelt tegenover een groep te staan, ga jij dan die mensen vragen of het je gevoel is of echt zo is?
     
    Zara75, Chayammy, Nougat en 10 anderen vinden dit leuk.
  16. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.155
    8.129
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    #956 Devilschase, 23 nov 2023
    Laatst bewerkt: 23 nov 2023
    Precies dit. Toen werd je scheef aangekeken en was je een gevaar voor iedereen. En toen was iedereen het ermee eens.

    En iedereen die hier zegt dat hij anti islam is, hebben jullie je erin verdiept waarom hij het niet op de islam heeft? Wat de reden daarvan is? Want hij wordt natuurlijk niet anti islam geboren, er is een reden dat hij het niet op de islam heeft en die reden is ergens door ontstaan.

    En ik praat niks goed ofzo he, dat bedoel ik hier niet mee te zeggen, maar als je je wat meer verdiept in de reden, dan geeft dat misschien wat meer duidelijkheid.
     
    Syane vindt dit leuk.
  17. Mammavan5

    Mammavan5 Fanatiek lid

    15 dec 2021
    2.099
    2.668
    113
    Vrouw
    Tuurlijk als mensen schelden terwijl ze je aankijken ben ik het mezelf moeilijk aan het maken.
    Jij hebt volgens mij geen flauw benul wat er daadwerkelijk gebeurd tegen de moslims en wanneer de haat toeneemt.
    Misschien toch iets verder kijken dan je neus lang is .
     
    marais vindt dit leuk.
  18. Mammavan5

    Mammavan5 Fanatiek lid

    15 dec 2021
    2.099
    2.668
    113
    Vrouw
    Echt niet normaal hoe men denkt.
    Precies dit idd
     
    marais vindt dit leuk.
  19. Cin85

    Cin85 VIP lid

    12 jan 2010
    12.491
    13.945
    113
    Vrouw
    In mijn ogen zijn echte vluchtelingen, mensen die moeten vluchten omdat hun land onveilig is. Mensen die dankbaar zijn dat ze ergens terecht kunnen en er daar ook echt wat van proberen te maken door deel te nemen aan de maatschappij.
    Zoals ik al eerder heb gezegd, mannen die alleen naar Nederland 'vluchten' en hun vrouwen en kinderen achterlaten in het land van herkomst, zie ik niet als echte vluchtelingen.
    Mensen die tijdens de asielprocedure op vakantie gaan naar het land van herkomst omdat het daar weer veilig is, zie ik niet als echte vluchtelingen.
    Mensen die het azc slopen waar ze worden opgevangen, daar de boel onder de poep smeren, voor overlast en criminaliteit rondom het azc zorgen, zie ik niet als echte vluchtelingen. Dat is een veel groter deel van de vluchtelingen dan de veilige landers die jij noemt. Om het beestje maar even bij de naam te noemen, die groepen 'Syrische' mannen (tenminste ze zeggen dat ze daar vandaan komen), die zijn wat mij betreft niet welkom hier. Die kosten de maatschappij alleen maar bakken vol met geld en leveren niets op.

    Maar de kindsoldaten uit Eritrea? Die zijn wat mij betreft welkom. Dat gezin uit Syrië waarvan het huis is gebombardeerd, en dat binnen 3 maanden al redelijk Nederlands spreekt waardoor de ouders redelijk snel een baan hadden, ook welkom. Het Oekraïnse gezin waarvan de vader nog is achtergebleven in Oekraïne, en wat na de oorlog graag terug wil naar hun eigen huis, ook welkom.

    Begrijp je nu mijn standpunten?
     
    Inge1984, Relax, mamabri en 10 anderen vinden dit leuk.
  20. Beukenhaag

    Beukenhaag Fanatiek lid

    17 mei 2020
    1.603
    1.732
    113
    Dacht je dat echt?
    Ik ken niemand die deze zaken hoog heeft staan.
    Woningnood, zorgen om zorg en onderwijs en hoge kosten rondom levensonderhoud staan echt vele malen hoger..
     

Deel Deze Pagina