Wat fijn dat je goed geslapen hebt. Wel ruk dat je zo laat aan de beurt bent haha. Kan me voorstellen dat je nu gewoon het zo snel mogelijk gedaan wilt hebben
Ja wordt lichtelijk hangry van het niet eten en droge mond. Haha. En super zenuwachtig nu. Zit nu al in het ziekenhuis mijn dochter had ook een afspraak. Dus dat sluit mooi aan. Even aandacht verzetten.
Hoe is het gegaan? ( ik snap dat je niet reageert nu of de komende dagen, maar mocht je eraan toe zijn) veel beterschap!
Ben erg benieuwd hoe het met je gaat! Neem je tijd om te reageren, maar ik hoop op goed nieuws! Ik heb vandaag te horen gekregen hoe laat ik maandag geholpen zal worden: ik zal de eerste zijn waardoor ik mij al om 7:15 uur al moet gaan melden Dat betekent dat echt idioot vroeg moeten gaan opstaan, maar het betekent ook dat ik niet veel tijd zal hebben op de dag zelf om mezelf gek te maken van nervositeit!
Ik lees ook even mee. Ik heb komende maandag een afspraak bij de gynaecoloog om te overleggen. Binnenkort krijg ik een grote buikoperatie en ik wil mij dan gelijk laten steriliseren en nova sure laten uitvoeren (onder het mom van; ik ben dan toch al onder zeil..) @maartje84 succes maandag!
Hé dames, Het is goed gegaan. Gelukkig konden ze het doen via een kijkoperatie. Dus maar 3 sneetjes. 1 onder navel en de andere 2 net boven de uiteinden van mijn keizersnedes litteken. Qua pijn aan de wondjes valt het echt mee. Waar ik vannacht vooral last vannhd was dat gas wat ze in spuiten om alles goed te zien. Ik kon hierdoor niet op mijn zij liggen kreeg een enorme pijnlijke druk op mijn schouderblad en onder mijn ribbenboog. Ik ben vooral heel benieuwd hoe het zo gaat als ik mag lopen en die katheter eruit is. De gynaecoloog kwam nog einde van de middag. Hij zei je vleesboom was zo groot, hij zegt het was echt een goede keuze om alles eruit te halen.
Spannend dat je een tijd hebt. Fijn dat je vroeg mag!! Wel vroeg de deur uit maar dan heb je het maar gehad idd!!! Hopelijk genoeg afleiding dit weekend!
Oh wauw!! Wat onwijs fijn dat het op deze manier gelukt is!!!! Dat gas is vervelend, daar kun je wel enkele dagen last van houden, weet ik van een vorige operatie. Maar gelukkig heb je het ergste nu gehad!! Voel je behalve de pijn door het gas ook pijn aan je buik? De bovenkant van je vagina moet nu ergens aan opgehangen zijn en daar ergens zul je nu gehecht zijn. Voel je daar ongemak van? En hoe is om een katheter te hebben? Voel je daar ongemak van? Ik ben ook wel benieuwd dat als ‘ie straks eruit zal gaan of dat pijn doet. Nou succes nog ff in het ziekenhuis! Hopelijk heb je straks een prima terugreis en ga je thuis nu goed rustig aan doen! Ik hoorde trouwens gisteren van een collega dat zij zich heel snel weer wel oké voelde na deze operatie, maar dat het belangrijk is qua inwendig herstel om niet te veel toe te geven aan je weer oké te voelen omdat je dan toch snel te veel doet. Mij is op mijn hart gedrukt om echt de tijd te nemen om die 4 tot 6 weken die er voor staan om te gaan chillen
Haha ja hé?!!! ik heb veel afleiding: iets met een deadline van m’n studie (opdracht inleveren), twee verjaardagen en sinterklaasavond! Haha kom bijna nog tijd te kort
Ik voel inwendig eigenlijk niets. Alleen die sneetjes op mijn buik een beetje. En die katheter is wel even lekker omdat je dan gewoon in bed kan blijven liggen. Ik vind het verwijderen wel altijd een beetje gek. Ik had er verder geen hinder van! Gelukkig! Ik was om half 11 al lekker thuis. Ik blijf wel last van schouder en ribben houden, ben er ook kortademig door. Het plassen voelt ook wat onwennig. Haha. Durf niet goed maar doe het wel. Ja ze zeggen wel idd echt rustig aan te doen. Ik kan mij voorstellen dat zoals ik mij nu voel qua buik (even los van ribben en schouder) dat het herstel uitwendig heel snel gaat en dat je dan te snel wil. Maat een collega zei laatst herstellen kan maar 1 keer.
Wat fijn dat je je zo goed voelt!!! Hopelijk blijft dat zo maar doe je wel flink rustig aan!! Nog ff een vraagje… Verlies je nu ook veel bloed? Heb voor de zekerheid nog wat extra maandverband ingeslagen haha. Wat ik niet opmaak maakt m’n dochter maar op