Apart dat ze zo vlug gaan. Heb je van jezelf ook een korte cyclus? Die IUI met alle eitjes boven de 20 is toch net super goed. Die van 19 is morgen wel over de 20. Alleen jammer dat ze niet nog 1 dag wachten want dan had die van 15 ook mee gedaan. Nu is die misschien 17 en net te klein. Of net groot genoeg. Hoop voor je dat ze beide mee doen dan heb je morgen dubbel kans. Heel veel succes!!
Hallo Dames Ik kwam gisteren deze topic tegen en ben volop gaan lezen na bijna 4 uren lezen was ik nog niet eens op de helft haha. Mijn vriend en ik zijn sinds anderhalf jaar bezig om zwanger te raken wat helaas maar niet lukt. Ik heb zelf al 4 kinderen uit mijn vorige huwelijk dus je zou denken dat lukt wel maar helaas We hebben besloten de iui behandeling te ondergaan en dit was onze 1e poging. Op de echo's waren 3 eicellen te zien 2 grote van 18 en een wat kleinere van 13 dus mochten de inseminatie doen. Toen we dat deden had ik wel erg veel hoop omdat er 22 miljoen zaadcellen waren en 2 goede eicellen. Ik ben nu 13 dagen na mijn eisprong en heb letterlijk allemaal symptomen die duiden op een zwangerschap zoals Hoofdpijn, buikpijn, lage rugpijn, puistjes, veel toilet bezoekjes, en erg misselijk zelfs met braken erbij en pijnlijke borsten. Dit gaf me erg veel hoop en besloot een test te gaan doen en die gaf wonderbaarlijk een heel erg licht positief aan ( foto heb ik niet ) Gisteravond bij het afvegen heel licht slijmerig bloedverlies wat als een bom aankwam menstruatie is alsnog niet helemaal los tot op heden nog steeds heel licht verlies. Ik snap er helemaal niks meer van en ken mijn eigen lichaam gewoon even niet meer! En weet niet wat ik moet denken van al deze symptomen die ik normaal niet heb en een licht positieve test. Heb het gevoel dat het wel gaat doorzetten helaas. Na deels jullie verhalen te hebben gelezen kreeg ik het gevoel dat ik ook graag even mijn verhaal kwijt wou tegen vrouwen die het zelfde meemaken of hebben meegemaakt. Groetjes rolien
Ik weet niet of het apart is. Bij mij was de echo op dag 8 en waren beide eicellen al 18 en dus ook direct iui gepland. Mijn gynaecoloog zei dat ik dus goed reageerde op de medicatie en dat het lekker snel ging en vervroegd was door de medicatie.
Even afwezig geweest door drukte op werk en sinterklaas. Vandaag ongesteld geworden, wat de arts zei dat ik het deze week wel zou krijgen. Morgenochtend weer de 1e echo. Hopelijk weer een schone lei en kunnen we weer starten met de gonal.
He Het kan nog ovitrelle zijn.. ik mocht pas testen op 14dpo. Als het bloeden niet doorzet zou ik morgen even opnieuw testen. Als het oploopt kan het. Ik testte vanaf 10dpo om te zien of de ovitrelle eruit was. dus hield me zelf niet aan de 14dpo hoor
Net weer echo gehad op dag 2. Cyste is weg en alweer aan de rechterkant was er een eiblaasje. We hebben weer groen licht om vanavond weer de gonal te spuiten en dan woensdagochtend weer terug. Fingers cross
ik zit nu ook op 4dpo, dus heb net even voor je getest. Bij mij is de Ovitrelle mijn lijf nog niet uit. Maar het streepje is wel echt heel minimaal. Dus het is wel bijna mijn lijf uit.
Maar 1 folikkel deze ronde en 1 mini heeel misschien dat die mee zou doen. Nu donderdag ovitrelle en zaterdag inseminatie. zouden jullie “stiekem” de puregon nog iets ophogen zodat die kleine mee zou doen? Zit nu op 25eh en dacht aan 50eh. De arts gaf aan dat het nu geen nut meer had. Volgende ronde moet ik sws ophogen naar 50eh.
Hier vrijdag op dag 10 een echo gehad om te checken of cystes na de IVF punctie weg waren. Gelukkig wel en voordeel van echo op dag 10 was dat ze twee dominante eitjes zag. 1 links en 1 rechts en dat zonder medicatie. Lijkt wel of mijn lijf het natuurlijk beter doet dan met de hormonen. Verwacht morgen of overmorgen de eisprong dus wordt zelf klussen deze keer.
Ik heb gisteren (dag 8) een eerste echo gehad.. helaas viel het tegen. Waar ik de vorige keer met dezelfde hoeveelheid Gonal-f op dag 8 drie eitjes had van 16mm, 13mm en 12mm, viel er nu weinig te zien. Nu verder spuiten met Gonal-f en vrijdag weer een echo. Hopelijk dan beter nieuws!
Wat verdrietig zeg! Zeker als het er zo goed uitzag allemaal. Veel sterkte met verwerken en hopelijk weer vol goede moed een nieuwe ronde in
Goedemorgen, Vanochtend vroeg om 8.45 moes ik weer in voorburg zijn. Lekker met de spits. Vandaag dag 5 van de nieuwe cyclus. Ze zag nog wat vocht zitten, restant van menstruatie wat er nog uit moet. Rechts eitje gegroeid van 10.5, naar 11.5. Ze vermoed dat dit ook weer een cyste word ondanks dat die mooi rond is, maar ze zag iets van witte randen. Links was even zoeken, ze moest drukken op me buik. Die kant verstopt zich elke keer. Maar daar kwam ook een eitje tevoorschijn van 9.5. Had vandaag weer een andere arts die ik vandaag pas voor 2e keer heb gezien. Elke arts verteld weer wat anders of ziet wat anders. Soms best verwarrend. Zaterdagochtend weer terug, dus mag weet verder spuiten