Clubsandwich op Turks brood. Kwam hier onlangs voorbij! Einde van de middag gaan de kinderen sporten dus dit lijkt me makkelijk en hopelijk vinden ze het ook lekker. En anders maar niet.
Ovenfrietjes, mais en een vega burger. Mijn man is nu zelf kerststol aan het maken, maar dat moet nog wachten tot morgen
Chili con carne (uiteraard uit de vriezer ). Met rijst, tortilla chips, guacamole, zure room en salsa
Vandaag een ander recept dat hier voorbij kwam: de ovenschotel met pasta, courgette, paprika en salami. Uiteraard met een zooi geraspte Parmezaanse kaas erover.
Man en kids krieltjes, broccoli met roomsaus en tilapia filet. Ik heb een beweeguurtje van de gli dus weet nog niet wat ik ga eten als ik thuis kom
Gisteren broodje gyros met rauwkost en homemade tzatziki. Vandaag ga ik uit eten en eet de rest thuis agv (dat vinden ze lekker ).