Nee, want wij hebben makkelijke kinderen hé.. Nee mens, ik voed dr gewoon op. Want hier vliegt ook wel eens een bord door de lucht of boze aanvallen, maar dat accepteer ik gewoon niet.
Hier vind ik ze allebei niet erg makkelijk, jongste sowieso adhd en bij de oudste heb ik ook het vermoeden, maar zij doet het ontzettend goed op een duidelijke planning. Maar heel eerlijk; daarom heb ik er dus maar 2 Ik heb altijd een grote wens voor een derde gehad, maar dat vind ik gewoon in onze situatie niet realistisch, dan zou ik het gevoel hebben niet genoeg tijd te hebben voor ieder kind, ook omdat het met adhd gewoon best veel energie kost.
Hier precies hetzelfde, en duidelijke grenzen. Echt niemand die het in zn hoofd haalt om met zn tengels in een ander zn bord te zitten. Maar goed, op een bibliotheek bezoek na deed ik echt alles totaal anders dan haar toen mijn kinderen klein waren. En dat begint al bij de manier van zwanger worden.
Ik krijg nachtmerries van die blik, hoe heeft ze al die baby daddies zo gek gekregen om erop te kruipen? Als ze je zo aankijkt, gaat ie toch niet meer omhoog?
Volgens mij is ze nog steeds hartstikke onzeker over alles, en kan ze helemaal niet zo goed omgaan met de kritiek die ze dus vaak krijgt. Ik vind haar manier van iets duidelijk maken zo vreemd. Ze doet dan heel stoer, maar ik geloof daar dus echt niks van.
Of gewaarschuwd met een telefoon voor hun hoofd. Gister ook dat 1 van die tweeling met iets sloeg, waarschuwen terwijl ze gewoon filmt. Komt lekker over op die kids
Ik heb hier ZO HARD om gelachen Het kan toch niet anders dan dat zij alleen maar gevolgd wordt door die Facebook-supermommy’s die bij alles wat ze zegt denken: ‘Wat een sterke vrouw is het toch!!!!!’ Want normale mensen denken dat dus echt níét
Ik heb haar eens een berichtje gestuurd. Toen deed ze erg uit de hoogte, terwijl ik gewoon een "grapje" maakte
Ja maar die groep vind t ook normaal dat hun eigen kids een rare kerst hebben omdat hun pa/oom/opa in de bak weer zit of dat je fokt bij elke willekeurige man
05:03, kind plast in bed 05:51, kinderen zijn niet meer gaan slapen Goh, gek he, als je gelijk alle lampen aan doet en een telefoon in hun snufferd douwt. Stel je voor dat je geen bewegend beeld hebt bij je zinvolle bericht