Uitgerekend 16 t/m 29 februari 2024

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door MotherOfAnAngel, 18 jun 2023.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MamaSofie1

    MamaSofie1 Fanatiek lid

    18 jun 2023
    2.397
    1.325
    113
    Vrouw
    Veel geknal gehad? Hier toch wel een 30 minuten ondanks er verbod is. F gelukkig gewoon doorheen geslapen. Ik nu wakker omdat ik moest plassen en een vervelende buik…
     
  2. SNB

    SNB Fanatiek lid

    26 jun 2022
    1.043
    903
    113
    Vrouw
    Gelukkig nieuwjaar! ♡

    Hier steeds vaker harde buiken en soms kramp.. hij is al flink aan het indalen. Ben benieuwd of hij goed zwaarder is geworden 12 januari. Merk toch dat ik me een beetje zorgen blijf maken maar volgens de verloskundige is er nog geen paniek. Ik houd super veel vocht vast.. pas mn schoenen niet meer, voel aan mn rechter hand 2 vingers niet meer en alles doet zeer van het vocht maar goed, nog ff doorbijten... Vandaag 32 weken. ❤️
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Charls, Krily, MamaSofie1 en 2 anderen vinden dit leuk.
  3. Krily

    Krily VIP lid

    20 jul 2017
    5.050
    3.780
    113
    Vrouw
    Ja best wel, tot 1 uur zeker. Gelukkig hebben de kinderen er doorheen geslapen.. Ik had ook een vervelende buik gisteren. Vandaag maar even rustig aan doen.
     
  4. Krily

    Krily VIP lid

    20 jul 2017
    5.050
    3.780
    113
    Vrouw
    Heb je de verloskundige nog gebeld of een berichtje gestuurd? Zij kunnen je vaak echt wel goed gerust stellen, en als zij zich geen zorgen maken hoeft het echt niet hoor.

    Wat een prachtige buik heb je!
     
    SNB vindt dit leuk.
  5. SNB

    SNB Fanatiek lid

    26 jun 2022
    1.043
    903
    113
    Vrouw
    Jaa ik heb haar gesproken.. ze zei dat hij niet zorgwekkend klein is en als hij zijn eigen groeicurve blijft volgen er helemaal niets aan de hand is. Ben erg benieuwd de 12e!
    Dankjewel!! ❤️
     
  6. Krily

    Krily VIP lid

    20 jul 2017
    5.050
    3.780
    113
    Vrouw
    Aan fijn! Inderdaad die curve volgen is wel belangrijk.
     
    SNB vindt dit leuk.
  7. Tan89

    Tan89 Bekend lid

    12 sep 2014
    911
    962
    93
    Zo ik ben echt een tijdje afwezig geweest! Heb geprobeerd alles bij te lezen maar was echt veels te veel :roflmao:

    Geen idee waarom ik niet eerder gelezen heb maar denk beetje drukte met school en werk en alles wat erbij komt kijken.

    Ik heb vanaf 21 december verlof. Ik heb 2 weken vakantie opgenomen en per 4 januari gaat mijn verlof officieel in. En als de baby er is zie ik het wel. Er zijn zoveel vormen van betaald ouderschapsverlof dat ik mijn tijd wel doorkom :)

    Hier veel last van harde buiken, gister een pittige dag gehad toch te veel gedaan. Dus vandaag lekker op het bankje! Slapen wordt ook wel minder, maar mag nog echt niet klagen. Denk dat dit qua slaap mijn beste zwangerschap is :eek::oops:

    Morgen met mijn moeder op pad voor voedingsbhs hopelijk kan ik wat leuks scoren. Dan volgende week nog de laatste dingen shoppen voor de baby. De kamer is helaas nog niet af :( Merk wel dat ik nesteldrang heb:o: Elke dag moet alles opgeruimd en netjes zijn :roflmao:
     
    mimimiranda en SNB vinden dit leuk.
  8. Soof1992

    Soof1992 Fanatiek lid

    2 jan 2022
    2.577
    3.077
    113
    Vrouw
    @SNB Wat vervelend dat je veel vocht vasthoudt. Als ik naar je foto kijk, zie ik wel een prachtige buik! Hoop voor je dat het nog even lukt door te bijten zonder dat je er echt doorheen komt te zitten. Jij kan dit!

    @Tan89 Je hebt al verlof! Whoop! Soms is deze pagina niet belangrijk, jijzelf bent belangrijker! Fijn dat je jouw tijd wel doorkomt. En veel plezier morgen! Doet me trouwens eraan denken dat ik ook nog even wat bh's moet inslaan. Heb tot nu toe maar 2 bh's nodig gehad (waarvan 1 nieuw). Dus zóóó veel gegroeid zijn ze niet haha, maar ze zijn wel zwaarder geworden ten opzichte van dat ik niet zwanger was. Ben wel benieuwd wat het gaat doen met mijn melkproductie.

    Hier heb ik nog niet echt heel veel last van harde buiken, weet ook niet echt hoe dat voelt. Wel heb ik af en toe het idee dat ik wat last heb gehad van zo'n buik. Morgen op controle! Dan ben ik 32 weken precies.

    Volgens mij is vooral het enige wat ik nu nog mag of moet doen:
    - Twee boekenplankjes ophangen (maar dat kan natuurlijk ook gewoon na de bevalling)
    - De eerste kledingwasjes (gebeurt deze week, wihaaaa)
    - Ziekenhuistas openslaan zodat daar alvast de eerste spullen in gedaan kan worden die ik sowieso thuis niet nodig heb maar wel mee moet of wil naar het ziekenhuis.

    Haar naam is definitief. De achternamen-discussie komt ook wel goed. Onze initialen van achternamen samen kunnen BH vormen (of HB dus). En dan gaat mijn voorkeur toch echt uit naar de HB-volgorde HAHAHA! Daarnaast sterft mijn achternaam uit (naast mezelf heb ik waarschijnlijk alleen mijn neefje nog die de naam door kan zetten, mijn nichtje is nog niet getrouwd maar ik vermoed dat zij de naam van haar partner gaat aannemen of dat haar eventuele kinderen dat gaan krijgen). Mijn zus heeft al kinderen die de naam van mijn zwager dragen. Dus vind ik het ergens mooier als mijn naam dan ook als eerste komt. Hij begrijpt het wel, maar is het er nog niet helemaal mee eens hahaha.
     
    SNB vindt dit leuk.
  9. MamaSofie1

    MamaSofie1 Fanatiek lid

    18 jun 2023
    2.397
    1.325
    113
    Vrouw
    @SNB mooie buik! Vervelend he die krampen en harde buiken
    @Soof1992 hier krijgt hij gewoon de achternaam van de papa :D

    Morgen alweer 34 weken. Het wordt spannend. Woensdag controle! :)
     
    Soof1992, mimimiranda en SNB vinden dit leuk.
  10. SNB

    SNB Fanatiek lid

    26 jun 2022
    1.043
    903
    113
    Vrouw
    Zo lief dankjewel ♡
     
    Soof1992 vindt dit leuk.
  11. SNB

    SNB Fanatiek lid

    26 jun 2022
    1.043
    903
    113
    Vrouw
    Dankjewel ♡ jaaa erg vervelend.. maar vind dat vocht nog erger. Kan er niet meer door slapen en krijg gewoon zenuwpijn:(
     
  12. Krily

    Krily VIP lid

    20 jul 2017
    5.050
    3.780
    113
    Vrouw
    Kan je hiervoor niet naar de fysio ofzo?
     
  13. Sanneloes

    Sanneloes Lid

    3 jun 2023
    78
    102
    33
    Vrouw

    Wat een prachtige buik
     
    SNB vindt dit leuk.
  14. SNB

    SNB Fanatiek lid

    26 jun 2022
    1.043
    903
    113
    Vrouw
    Nee dat schijnt niet te helpen helaas :(
     
  15. SNB

    SNB Fanatiek lid

    26 jun 2022
    1.043
    903
    113
    Vrouw
    Ahh lief dankjewel ♡
     
  16. mimimiranda

    mimimiranda Actief lid

    15 jun 2023
    149
    187
    43
    Vrouw
    Net controle gehad, alles is prima. Hij is ingedaald en groeit goed. Bevallingswensen en verwachtingen besproken en praktische dingetjes; Vanaf week 36 klossen klaarzetten, 2 emmers en vuilniszakken, kraampakket, kleertjes en hydrofiel luiers.
    Op bevalbad online informatie opzoeken, krukje in de douche en de volgende keer een liggingsecho.
    Ik heb urine laten checken en heb geen blaasontsteking gelukkig maar moet echt zo verschrikkelijk vaak, niet normaal. Jullie hier ook last van?
     
    Sanneloes vindt dit leuk.
  17. Krily

    Krily VIP lid

    20 jul 2017
    5.050
    3.780
    113
    Vrouw
    Wil je thuis gaan bevallen? Fijn dat alles goed wat en hij al ingedaald ligt.
     
    mimimiranda vindt dit leuk.
  18. mimimiranda

    mimimiranda Actief lid

    15 jun 2023
    149
    187
    43
    Vrouw
    Ja dat is wel het plan, en als het dan niet wil of gaat dan alsnog naar het ziekenhuis
     
  19. Krily

    Krily VIP lid

    20 jul 2017
    5.050
    3.780
    113
    Vrouw
    Spannend! Lijkt mij ook wel heerlijk relaxed in je eigen huis
     
  20. MamaSofie1

    MamaSofie1 Fanatiek lid

    18 jun 2023
    2.397
    1.325
    113
    Vrouw
    Wij hebben een nieuwtje! Vandaag om 18u06 zijn we voor de tweede keer mama en papa geworden van een flinke zoon Mats.
    En wat een wonder is hij een flinke baby van 2kg870 en 50cm. Het ging allemaal heel erg snel maar we zijn overgelukkig :o:
    Morgen de ontmoeting met grote zus. We zijn zo benieuwd naar haar reactie!

    Morgen kom ik wel even met een verslagje maar nu ga ik genieten van mijn twee mannen. :o::o::o::o:
     
    Charls, Sanneloes, MotherOfAnAngel en 8 anderen vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina