Voor het geval ik het ga vergeten... Ik wens iedereen een heel fijn uiteinde. Dat 2024 het jaar mag worden voor nog meer liefde, goede gezondheid, positieve testen, duidelijkheid en baby's.
Fijne jaarwisseling! Ik wens jullie allemaal een goede, blijvende zwangerschap in 2024. Dat het jullie jaar mag worden! ❤️
Fijne jaarwisseling dames. Het jaar dat we hopelijk allemaal zwanger mogen raken en het liefst ook in bevallen .
Goedemorgen! Iedereen een goede start van het nieuwe jaar gehad? Hoe is het met iedereen? @Flowertje27 jouw NOD komt eraan toch? En voor jou ook @Momof3d5 ? En met de rest? Heb even niet precies helder waar iedereen nu zit. Ik ben inmiddels gestart met prikken. Ik merk wel meer last van pergoveris t.o.v. gonal F, maar we doen het voor het goede doel. Vandaag de eerste dag dat ik ook fyrmendel (geen idee of ik het goed schrijf) bij moet gaan prikken. Normaal wissel ik om de dag van kant, maar dat kan nu dus niet meer. Vrijdag eerste meting. Bij de uitgangsecho stonden er aan beide kanten 20+ eicellen klaar. Ben benieuwd wat er doorgroeit!
Ohh spannend! Ben heel benieuwd hoeveel eicellen je uiteindelijk hebt. Hier lijkt het spuiten mij het ergst. Hier goed goed, als goed is word ik zaterdag of zondag ongesteld en dan kan ik eindelijk weer een iui doen. 1e in 2 maand en 1e van de 4 nieuwe rietjes. Ook gelijk de 1e van de laatste 4 voor ivf. Moet zeggen dat de 2 maand rust ook wel goed hebben gedaan, heb iets meer hoop gekregen.
Iemand verstand van tempkaartjes? Goedemorgen, Beloofd toch wel iets met meer dan 20 eicellen toch? knap hoe jullie dames dat doen hoor echt respect. Bikkels zijn jullie! Hier idd 14 dpo vandaag , gisteren witte early test maar temp is wel nog redelijk hoog..denk morgen ongesteld ofzo..want hier op dit forum is blijkbaar iedereen er al overtuigd dat het niet meer positief kan worden. Ik denk altijd tot ik bloed zie kan alles nog. ..
Wat een onzin! Innesteling kan op 12 dpo toch? Dus er bestaat een kans, iemand moet het gezicht bij die statistieken zijn ik duim als een malle dat jij het bent! Ja 20+ per kant dus als ze allemaal gaan groeien heb ik 40 eicellen, maar dat vind ik een beetje enig klinken . Kan ik naar het Zh gerold worden. Ik denk dat we allemaal bikkels zijn, jij net zo hard. Je schrijft niet voor je plezier mee in een 6 maanden+ groepje. Ook een beetje lief voor jezelf zijn he! Hou je ons op de hoogte?
Fijn dat je er mentaal beter in zit! We gaan er gewoon vanuit dat je maar 1 van die 4 rietjes nodig gaat hebben, en ivf er helemaal niet aan te pas komt. Maar mocht dat wel zo zijn, voor ik begon met OI had ik een hele erge naaldenfobie. Bij mijn eerste prik heb ik jankend in de keuken gestaan. Kokhalzend van spanning. Nu kijk ik amper en zet ik ze terwijl ik een serietje kijk. Ergste vind ik dat ik 2x op moet staan (1x prik uit de koelkast halen, 1x om te prikken). Als ik dat kan, geloof me, dan kan uiteindelijk iedereen het Spannende periode weer, ik ga duimen! Nieuwe donor ook toch?
Ohh dat geeft de mens hoop! Hopelijk komt het bij mij niet zo ver maar mocht het wel wat laat ik het weten haha. Ik ben weer terug gegaan naar mijn 1e donor waar ik een miskraam van heb gehad. Die donor gaf me vanaf het begin een goed gevoel maar na de miskraam kon ik er Mentaal niet nog 4 rietjes van nemen maar na die 4 van de andere donor kreeg ik juist meer hoop in de oude vandaar nu weer terug.
Oo ik snap helemaal dat je terug bent gegaan naar donor 1. Daar ben je iig al een keer zwanger van geweest. Lijkt mij ook heel confronterend, die rietjes bestellen steeds... Mocht je overgaan naar IVF, kunnen ze ook zaad invriezen toch? Heb je bij een IUI een heel rietje nodig? Of is dat een hele domme vraag
Juist zo dacht ik ook! Ik heb eigenlijk geen idee hoe het gaat bij ivf. Bij IUI gebruiken ze inderdaad 1 rietjes per inseminatie. Rietjes bestellen is vooral lastig, het is een Duitste donorbank dus alles moet in het Duits en staat in het Duits hahaha en dan moet je nog dat grote bedrag overboeken en ik krijg geen betalingsbewijs. Vooral veel stress en onduidelijkheid dat het brengt. Domme vragen bestaan niet
Hier zojuist al wat bloedverlies na de seks (10 dpo) dan weet ik al dat mijn menstruatie gaat komen helaas. Op naar een zwangerschap in 2024.
Nee dat nog niet. Wat afscheiding steeds (wit of doorzichtig). Maar weet van voorgaande cyclussen dat na 1 a 2 dagen dan altijd mijn menstruatie doorbreekt. Morgen verwacht ik het. Heb de afgelopen maanden al zo vaak opgezocht of het nog een innestelingsbloeding kan zijn op 9 of 10 dpo maar daar ga ik inmiddels niet meer vanuit